Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Mecze
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-06-2009, 20:58   

Chwila chwila chwila - Piotrek1899 z corinthianpolska? 8)
Było tak od razu : )... Moja wiedza i kolekcja nieco się zmieniła od czasów CorinthianPolska :P więc nie jest taka uboga. Kejtow luzu troszke :D . Jakby było coś nie tak (ale narazie jest luz)to pewnie sobie bym poradził. A Ty Piotrek mogłeś jakoś inaczej się przywitać a nie wyrazem "moja niewiedza o figurkach" 8) co do starej ekipy - zapraszamy... będzie troszkę pokoleń na forum : P

pioter_veb napisał/a:
Pojedynek na kolekcje z przyjemnoscia uwierz mi ze napewno mam bardzie cenna kolekacje niz Ty


W takim razie porównajmy ; )
PS. Każdy mówi każdemu że ma najlepszą kolekcję... Taka prawda - każda jest dla rodziciela The Best. wiem że masz zajebistą kolekcję bo niedawno widziałem na starym forum, ale moja też nie jest z niższej półki.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 13-06-2009, 21:09, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
REKLAMA

Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 19
Wysłany: 13-06-2009, 21:11   

Ostatnio zmieniony przez pioter_veb 13-06-2009, 21:09, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
pioter_veb
Zielona podstawka

Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 13-06-2009, 21:11   

Mazi napisał/a:
Chwila chwila chwila - Piotrek1899 z corinthianpolska? 8)
Było tak od razu : )... Moja wiedza i kolekcja nieco się zmieniła od czasów CorinthianPolska :P więc nie jest taka uboga. Kejtow luzu troszke :D . Jakby było coś nie tak (ale narazie jest luz)to pewnie sobie bym poradził. A Ty Piotrek mogłeś jakoś inaczej się przywitać a nie wyrazem "moja niewiedza o figurkach" 8) co do starej ekipy - zapraszamy... będzie troszkę pokoleń na forum : P

pioter_veb napisał/a:
Pojedynek na kolekcje z przyjemnoscia uwierz mi ze napewno mam bardzie cenna kolekacje niz Ty


W takim razie porównajmy ; )
PS. Każdy mówi każdemu że ma najlepszą kolekcję... Taka prawda - każda jest dla rodziciela The Best.



Odnosie waszej ,naszej wiedzy to dla mnie jest tak 1. Kuba 2 Elvis.... pozniej dluugo dlugo nic i potem My nie bede mowil kto jest pozniej .

Odnosie kolekcji to ja mam jedną w Łukowie w dommu rodzinnym mam wszystkie oprócz barcelony a w Warszawie mam sama blaugrane . a ze teraz mam wakacje i narazie siedze w łukowie to moge ci podesłac tylko Fotki z łukowa chyba ze gdzies znajde wszystkie ale od roku nie robiłem nowych
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-06-2009, 21:18   

pioter_veb napisał/a:
pozniej dluugo dlugo nic i potem My


No jak my to dlaczego piszesz że:
pioter_veb napisał/a:
nie bede mowil kto jest pozniej .

... jak my to coś tu nie pasi

pioter_veb napisał/a:
podesłac tylko Fotki z łukowa chyba ze gdzies znajde wszystkie ale od roku nie robiłem nowych

dajesz...
_________________
 
 
pioter_veb
Zielona podstawka

Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 13-06-2009, 21:25   

chodziło mi ze jest kuba i elvis a pozniej nie wime nie bede pisal ze ja ze ktos inny nie wime wg. mnie kazdy ma raczej porownywalna a Oni sa poza zasiegiem. Kumasz juz??

Odnosie moje kolekcij http://img44.imageshack.u...1603500x500.jpg to tego doliczyc trzeba jeszcze kilkanscie cenny figurek typu Zagalo z pro ellit Messi select 500 kibice z serii meksykańskie cały komplet itp, ilośc to nie wszystko bo ja na ilośc szedłem przez pierwsze m-c zbierania pozniej tylko samą barce i kilka platyn
 
 
Kubak 
Zielona podstawka
Wisełka & ManUtd


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Wielbark
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 13-06-2009, 21:27   

mazi pochwal sie tu swoja bo moim zdaniem masz lepsza :lol: nie ublizajac nikomu
_________________


Wisełka Kraków & ManUtd 4 Ever
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-06-2009, 21:31   

Cytat:
mazi pochwal sie tu swoja bo moim zdaniem masz lepsza

Nie trafisz do Nasze kolekcje :here: zdjęcia naszych kolekcji :mrgreen: ? no ale jak chesz to nie ma problemu skopiować linku : )




Już nieco nieaktualna bo przyszły 2 figurki Cannavaro Prostars i Gullit w AC Prostars

Co do Piotrka jak już mówiłem bardzo fajna kolekcja bo dużo z ulubionej Barcy... Szkoda że od początku nie zbierałem swojego AC Milanu, zapatrzony byłem na piękno MicroStars : )
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 13-06-2009, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-06-2009, 21:33   

pioter_veb napisał/a:
pamietam twoje bajki ze starego (czytaj 2 forum bo wczesniejsze zostało zniszczone przez jedengo pajaca a to jest 3-trzy) Wiedziec to mozesz o newsach od nie dawno bo od nie dawano w tym siedzisz.


To jest czwarte forum Corinthian w Polsce, tym razem nie trafiłeś :mrgreen:

czarasLP napisał/a:
o ile sie nie myle to był nawet moderatorem drugiego najbardziej twrałego forum.


Tak samo.

ketjow10 napisał/a:
Piotrek zapamiętaj sobie raz na zawsze-masz coś do Przemka masz coś do mnie , oke ?


Cała Polska aż drży...

czarasLP napisał/a:
Jak macie jakies wątpliwości spytajcie się Maćka, powinien pamiętac


Ja, z tego, co pamiętam, to znam go blisko 2 lata. No forum postawionym na fora.pl chyba go jeszcze nie było, ale na następnym już tak.

pioter_veb napisał/a:
Swoją Maciek mowił zebym sie zalogował mowi ze Fajnie jest atmosfera i wogole ale widzę ze nie jest tak jak kolorowa....


Też zauważyłem, że ostatnio coś się jakby zacięło i nie chodzi mi tylko o to, co pisał do mnie Kubak.

A teraz grzecznie przeprosić, podać rękę i skończyć kłótnię.

pioter_veb napisał/a:
ale Prostars The game to był chyba jeden z największych porażek Corinthian


To przez dobór figurek. Czemu takie gwiazdy, jak Solano, Yobo, Angel, Dudek czy nawet Viduka, zamiast najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych graczy świata? Np. Hiszpania "dostała" tam tylko jedną figurkę, tak samo jak kilka reprezentacji z Afryki czy Polska.

Edit: jeżeli chcecie się pojedynkować na kolekcje, to moim zdaniem zwycięzcą byłby Piotrek. Mniej figurek, ale za to jakie... Kilka ciekawych platyn, w tym Torres z Convention i więcej z ukochanego klubu zamiast wszystkiego po trochu.
_________________

 
 
 
pioter_veb
Zielona podstawka

Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 13-06-2009, 21:49   

wiec odnosnie naszego pojedynku wg. mnie na ilośc wygrałes ale nie na tak zwaną jakosc bo ty masz wszystko co moza było kupic na allegro i ich ceny były niskie ja ten inne nie barcelony kupowałem od kuby bardzo dawno a ich cenny było ponad 10 zł ale to juz nie wazne nie chodzi o cenne. Dla mnie np jest cenniejsza platyna w Blistrze niz rozpakowana a dla ciebie to nie wime, wiem ze kiedys koles na allegro sprzedawał duzo platyn za niska cenne. Tak ja pisałem wczesni ja ide na jakos a nie ilosc ,
 
 
czarasLP
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2009, 21:55   

Hmmm powiem tak, nie będę porównywał waszych kolekcji, powiem tylk oze napewno dla obu was jest ona bardzo ważna. Jednak wiem jak cięzko jest zebra.ć tyle figurek jednego zespolu ile ma Piotrek. Nie liczy sie ilosc ale jakość, co nie oznacza ze tej jakość brakuje Przemkowi, poprostu obrał łatwiejsza drogę kolekcjonowania czyli byloe co byle zeby bylo xD
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-06-2009, 22:03   

Do Piotrka i Czarka
Jeżeli sądzicie że kupuję tylko same taniochy na allegro to się mylicie... Figurki które mam nie są zdobyte jak jedne z najłatwiejszych. Select 500, 2x boxy których cena to około 150zł za pakę, poszczególne figurki z rzadkich serii... Co mam zbierać figurki z Milanu piłkarzy których nie lubię? Teraz w RossoNere nie ma takich piłkarzy jak Van Basten, Gullit, Rijkaard. Jedynie Gattuso, Pirlo i Inzaghi prezentują jakiś futbol.

czarasLP napisał/a:
czyli byloe co byle zeby bylo xD

Oj Czarek - nie spodziewałem się że tak nazwiesz mój zbiór...
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-06-2009, 22:06   

Mazi napisał/a:
Jedynie Gattuso, Pirlo i Inzaghi prezentują jakiś futbol.


A co z Nestą, Pato czy Seedorfem?
_________________

 
 
 
Kubak 
Zielona podstawka
Wisełka & ManUtd


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Wielbark
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 13-06-2009, 22:09   

ja to ogolnie wlochow nie lubie ale niekiedy mecz milanu obejrze i powiem wam ze jednyni co tam w pilke graja to ambrosini, kaka(grał), pato,Zambrotta, Pirlo a w ostatnich meczach przeblyski mial ronaldinho z inzaghim oraz beckham niezle sie prezentowal....wiecej nikt mie nie zaimponowal w tym sezonie
_________________


Wisełka Kraków & ManUtd 4 Ever
 
 
 
czarasLP
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2009, 22:10   

No ale wiesz Mazi moge tak uważać bo co jakis czas piszesz do mnie z propozycja kupna 10 figurek za 30 zł ;) ale za to mogę powiedziec ze bardzo mi sie podoba prezencja twojej kolekcji. Szale itd. dodają uroku xD
Ostatnio zmieniony przez czarasLP 13-06-2009, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pioter_veb
Zielona podstawka

Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 13-06-2009, 22:14   

Wiesz ale u Ciebie na pierwszym zdjęciu jest samo micro które tworza wraznie ilosci dla ludzi którzy nie maja pojacie o figurkach fotka druga super sam Milan ale czy go jest tak duzo ?? wraznie robie Box to fakt , fotka 3 gorna połka super same legandy które kiedys dla mnie było boskie i chiałem kupic wszystki legnedy i CG ale naszczecie tego nie zrobiłęm:) a dolna połka to bezobrazu figurki bardzo stare i jak dla mnie to tylko fajnie wygldaj bo ich jest duzo.


u mnie tak samo te micro stają bo stoja moge je praktycznie sprzedac oprocz kilkunastu figurek gold np caly komlpet legend z convetion 2007 chyba



Odnosie jego szali jak bede w wawie zrobie fotke mojego pokoju w wawie to tez ocenic wszedzi sie bordowo-granatowo....
Ostatnio zmieniony przez pioter_veb 13-06-2009, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-06-2009, 22:30   

Dobra spokój cisza pokój bo nikt nie zauważył a tu zaraz wybuchnie 3 wojna św :D
co do szali to nie widzieliście innych ścian mojego pokoju xP tylko niech przyjdzie ta flaga Wisły, a zaproponuję nowy dział - nasz sportowy pokój : ) podoba się?
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 13-06-2009, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-06-2009, 09:59   

Mazi napisał/a:
a zaproponuję nowy dział - nasz sportowy pokój : ) podoba się?


Już to proponowałeś i moja odpowiedź jest taka sama - jak chcesz założyć temat, to zakładaj, ale kolejny dział nie jest chyba potrzebny.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-06-2009, 12:32   

Znaczy taki jakby - poddział ; ) wiesz tak jak w NASZE KOLEKCJE :here: albumy
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 19-07-2009, 15:59   

Maciek -mówiłeś że jakbyś miał okazję to kupiłbyś jakąś grę MicroStars - zajrzyj na MicroStars .pl ,jest microdome i superclub :) pozdro
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-07-2009, 22:18   

ketjow10 napisał/a:
Maciek -mówiłeś że jakbyś miał okazję to kupiłbyś jakąś grę MicroStars - zajrzyj na MicroStars .pl ,jest microdome i superclub :) pozdro


Zaraz zajrzę, ale właśnie usiadłem do kompa i jestem oczarowany moimi nowymi figurkami i nie mam jeszcze czasu na MicroStars .pl ;)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 20-07-2009, 10:45   

Strasznie drogie są te boxy :) ale jak ktoś chce to może sobie kupić bo sporo wrzucili tam MicroStars .
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: