Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
25-01-2012, 22:40
Szkoła
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-06-2011, 20:42   

2 tygodnie, z tym że w drugim tygodniu chodzę jedynie do środy. DAMY RADĘ !!!
_________________
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 19-06-2011, 12:23   

 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 19-06-2011, 12:23   

Za 3 dni zakończenie roku szkolnego!Jak tam u was z ocenami?
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 19-06-2011, 12:39   

Ja już mam wakacje od środy :mgreen:

średnia 4.23 ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-06-2011, 16:26   

W tym roku rekrutacja do liceum, więc trzeba było się bardziej postarać.
Cóż, nie każde postanowienie się zawsze udaje spełnić. Nie wziąłem się do roboty, ale i tak jest dobrze.

Średnia 4,69 i bardzo dobre zachowanie, więc nawet prawie bym się załapał na świadectwo z paskiem. Pierwszy raz w Gimnazjum, ale w sumie to nie robi dużej różnicy.

Na egzaminy psioczy cała Polska i wszyscy się wypłakują, że tak źle napisane, a ja nie mam powodów do narzekania. 39 pkt z matematyki, 40 z polskiego i 48 z angielskiego(nie jest brany pod uwagę przy rekrutacji). Razem z dobrymi ocenami to daje mi jakiś spokój, że nie będzie problemów z rekrutacją do liceum.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-06-2011, 17:42   

U mnie średnia 4,6
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 30-06-2011, 21:53   

U mnie średnia 4.44 i zachowanie dobre.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-08-2011, 23:29   

Koniec tego dobrego, zostały nam 4 dni wakacji.
Właściwie mój plan dnia zmieni się chyba niewiele, tylko że zamiast o 12, czas wolny zacznę ok. 14, ale już będę po śniadaniu o porannym ogarnięciu się. Strata w czasie będzie niewielka. Dojdzie trochę nerwów przez kłótnie z nauczycielami i niezbyt mile widziane osoby z klasy, bo obok może 10 dobrych kumpli znajdzie się 2 razy więcej "przeciętnych" albo wkurwiających.
Nigdy nie dokładałem sobie obowiązków związanych z nauką, ale od początku września będę się znowu uważał za ciągle zajętego i zalatanego. Nie mam żadnych korepetycji, dodatkowych zajęć po południu, treningów i kółek, ale to nie zmienia mojej opinii na temat mojego wolnego czasu bądź jego braku.
Chciałem dziś kupić zeszyty w jakimś markecie, ale kurwicy można dostać - można albo wziąć za duże, które będą więcej ważyły i robiły problem zwłaszcza w czasie upałów(całe mokre plecy w drodze do szkoły lub do domu to rytuał powracający co roku na wiosnę, teraz może się pojawić już we wrześniu), albo wezmę takie jak chcę - głównie po 32 kartki - i będę przez cały rok dumny ze swoich okładek z Hello Kitty, Kubusia Puchatka, księżniczek, czarodziejek i misiaczków.
I znów będę wydawał niepotrzebną kasę, bo rok szkolny będzie pewnie oznaczał powrót do fajek i takich tam "zajęć"; trzeba będzie na początku się z tym ogarnąć, żeby potem nie wejść na stałe w ekipę, która wyciągnie mnie na co drugiej przerwie. Choć wakacje oznaczają więcej wolności w takich sprawach, właśnie w tym okresie udało mi się zostawić tę przypadłość gdzieś z boku.
Plus jest taki, że paru kolegów, którzy nie odbierają telefonu, nareszcie będzie osiągalnych i można dogadać sprawy, które próbowałem dogadać od 2 miesięcy.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 28-08-2011, 03:31   

Maciek w sprawie tego posta napisze Ci na gg bo nie ktore osoby nie maja 18 .

PS. Pierdolic szlugi ani to fazy nie daje smierdzisz i tracisz hajs na darmo...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 28-08-2011, 03:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-09-2011, 16:25   

I zaczynają się jazdy, dzisiaj na 1. lekcji test, na drugiej umawianie się na kartkówkę, na trzeciej kartkówka-niespodzianka, na czwartej kolejny test, na piątej dostaliśmy z powrotem zeszłotygodniowe kartkówki, na szóstej wynegocjowaliśmy odłożenie kartkówki na środę, a na siódmej umawiamy się na sprawdzian na najbliższy możliwy termin...

Pierwsza kapa w semestrze zaliczona, ale tak ogólnie to nie jest źle.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 14-01-2012, 23:44   

A ja szkołe zakończyłem już jakiś czas temu...Uczęszczałem do Technikm na profil Technik Organizacji Usług Gastronomicznych...A więc jestem organizatorem przyjęć...a po części kucharzem i kelnerem...
Egzamin zawodowy zdałem za 1 razem...na 30 osób w klasie (22 panienki i 8 kolesi) zdało 8 osób tylko w tym Ja hhi...Z maturą było gorzej bo ją olałem hehe ogólnie uczniem wybitnym to ja nie byłem z własnej woli...Za pierwszym razem oblałem mature...Po szkole poszłem na staż do pizzeri...w między czasie troszke się ucząc do poprawkowej matury i zdałem ją hehe...Itp szkoła fajna rzecz jak się ją skończy i się wejdzie w dorosłe życie...Bo jak się do niej chodzi to różnie to bywa... Szkoła jest jak kibel - chodzisz bo musisz hehe
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-02-2012, 01:04   

Teraz mam ferie, ale w regularnym roku szkolnym czuję, że mam większy zapierdol i mniej czasu niż dotąd. Co dziwne, nie odbija się to na ocenach - średnia 4.35 jest bardzo dobra. Tylko wkurwia mnie, że chodzę dalej do tej samej szkoły - ten sam budynek, dyrekcja, nauczyciele - ale trafiłem na znacznie gorszych nauczycieli niż w gimnazjum.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-03-2012, 21:33   

Na jutro muszę przeczytać "Potop". Zabierać się za to?

Jestem ostatnio wkurwiony z byle powodu, ale za to za wypracowanie o trenach i pieśniach Kochanowskiego dostałem 50/50 pkt i... dochodzi kolejny problem, bo muszę wytłumaczyć polonistce, że nie nadaję się na olimpiady i konkursy albo przynajmniej że nie mam ochoty na to chodzić :D Mieliśmy na to wypracowanie 2 godziny lekcyjne(jedna po drugiej), po pierwszej miałem napisane jakieś pół strony, a na drugiej dojebałem jeszcze półtorej.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 08-04-2012, 19:03   

U mnie temat szkoły wygląda następująco: po świętach chodzę tydzień do szkoły, następnie wystawienie ocen, zakończenie i matura. Trzeba zebrać dupę do roboty, napisać prezentacje, ogarnąć przedmioty dodatkowe i do dzieła. Z ręką na sercu zapowiadam powrót do figurek po uzyskaniu wykształcenia średniego. ;)
_________________
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-04-2012, 22:13   

U mnie zbliżają się egzaminy gimnazjalne, zostały mi 2 tygodnie, a próbne wychodzą strasznie słabo. Muszę się zmotywować do nauki, bo trzeba myśleć o dobrym liceum. Jako pierwszy rocznik będę też pisał 6 egzaminów gimnazjalnych, a nie 3- tak jak moi poprzednicy.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-04-2012, 22:43   

Ja bez problemu przeszedłem przez te egzaminy, we własnym zakresie nie zrobiłem ani jednego "dla treningu" i ostatecznie miałem 39(matematyczny), 40(humanistyczny) i 48(j. angielski), czyli niezły wynik, chociaż dupy nie urywa.
Patrząc w perspektywie najbliższego 1,5 roku... Niezłe opierdalanie się :piwo: Opracowuję odpowiednie metody na przewegetowanie tych 7-8 lekcji i uczę się tego, jak się nie narobić i nie stracić niezłej opinii.
Jak na razie nauczyciele jeden po drugim wkurzają się na naszą klasę, ale najbardziej drą ryja ci, którzy mają na swoich lekcjach największy spokój. Tego nie rozumiem, nie akceptuję i nie lubię. Dlatego ta dobra opinia osoby "w miarę zdolnej" bardzo się przydaje, bo nie jestem zbyt często wywoływany. Po jakimś czasie zauważyłem, kogo grubas z matematyki najczęściej bierze do tablicy, potem dla jaj zrobiłem małą statystykę - niektórzy poszli 5-6 razy, a inni w tym czasie ani razu. Przypadek, oczywiście.

Dobra, nie chce mi się teraz opisywać więcej przypadków, bo chcę przez święta odpocząć od szkolnych spraw i obowiązków.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-05-2012, 07:36   

Dzisiaj matura, trzymajcie kciuki ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-05-2012, 22:27   

I jak matury? Zadowoleni z tego, co napisaliście?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 15-05-2012, 12:29   

Jeżeli chodzi o mnie to jakoś zdaję, byleby do przodu (jak to mawiał nasz Krzynio). Z ustnego angielskiego ku mojemu zdziwieniu dostałem 28/30 punktów. Pisemna pewnie gorzej, bo przy części słuchowej szło bardzo denerwujące echo... Teraz jadę na maturę z chemii.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-06-2012, 10:54   

No i wakacje! Wydawało mi się, że mam minimalnie gorsze oceny niż rok temu, ale po porównaniu z resztą klasy(tym razem serio jestem skłonny uwierzyć, że to najgorsza klasa w szkole) widzę, że jest naprawdę bardzo dobrze...

Teraz już prawie wolne, bo za godzinę do pracy :D
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: