Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe figurki
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 11-06-2009, 19:11   Ciekawe figurki

Moim zdaniem te najciekawsze :D



_________________
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 12-06-2009, 11:23   

 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-06-2009, 11:23   

Kuba jest nowy i pewnie jeszcze nie wiedział. Chyba mu wybaczycie : D :?:
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-06-2009, 12:31   

Mazi napisał/a:
Kuba jest nowy i pewnie jeszcze nie wiedział. Chyba mu wybaczycie : D :?:


Nie wybaczymy, chyba że w jakiś sposób odpokutuje za swoje grzechy...


_________________

 
 
 
Kubak 
Zielona podstawka
Wisełka & ManUtd


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Wielbark
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 12-06-2009, 12:37   

wiesz co Ci powiem maciex... z fajnego forum zrobiles guwno w ktorym nie mozna nawet pozartowac itp. panuje tu zajebista grobowa atmosfera bo pan sznowny maciex kazdego upomina i nie da pogadac ani sie posmiac. Daj chlopie troche luzu i przestan z tego forum robic czegos zajebiscie waznego w czym nie mozna nic robic!! pomysl chlopie i zacznij gadac i baw sie na luzie z ludzmi ktorzy tu pisza bo co ktorys post ktory czytam jest komentowany przez Ciebie ze ktos, cos zle robi. Powiem Ci to, bo wiem ze masz 13 lat ze zanim spojrzysz na innych i ich skomentujesz to najpierw popatrz na siebie...
_________________


Wisełka Kraków & ManUtd 4 Ever
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-06-2009, 13:05   

Moim zdaniem Kuba ma racje - z fajnego forum wychodzi stypa, w której każdy boi się napisać coś poza tematem... Właśnie gdyby tematy troszku odbiegały od normy forum miałoby szansę rozwinąć się. Jestem po tej samej stronie co Kuba
_________________
 
 
Kubak 
Zielona podstawka
Wisełka & ManUtd


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 27
Skąd: Wielbark
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 12-06-2009, 13:06   

AVE Mazi heh :D nie mysl maciex ze to pisze bo Cie nie lubie bo tak nie jest, pisze to dlatego ze taka jest prawda. Moze bolesna ale przykro mi
_________________


Wisełka Kraków & ManUtd 4 Ever
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-06-2009, 14:28   

Twoje refleksje kilkanaście godzin po zarejestrowaniu się na forum są wyjątkowo cenne, ale nie wszystkie. Niektóre są wyjątkowo nietrafione.

Kubak napisał/a:
z fajnego forum zrobiles guwno w ktorym nie mozna nawet pozartowac


Nie wiem, czy wiesz, ale jestem tu administratorem od początku istnienia forum, a więc od 24 stycznia br. i nigdy nie postanowiłem, że dnia tego bądź tamtego zmieniam politykę wobec użytkowników na surowszą. Forum od zawsze było takie samo, tylko z czasem było coraz więcej postów, tematów i użytkowników i zmieniała się szata graficzna. Czasem między użytkownikami iskrzyło mniej, a czasem bardziej, ale pozostajemy nadal sobą. Wierz mi, że nie jestem wcale takim surowym adminem i że wielu jest gorszych ode mnie. Albo forum od początku było "guwnem", jak to sam określiłeś, albo MyCorinthian to fajne forum, bo tak naprawdę nigdy nie było u nas gwałtownych zmian.

Kubak napisał/a:
panuje tu zajebista grobowa atmosfera bo pan sznowny maciex kazdego upomina i nie da pogadac ani sie posmiac


Jeżeli uważasz, że każdego tylko upominam i panuje grobowa atmosfera, to twoja sprawa. W Polsce obowiązuje wolność słowa(oficjalnie), więc nie zamierzam się kłócić. Atmosferę każdy może ocenić sam. Nie zgodzę się jednak z tym, że nie da się pogadać ani pośmiać, bo blisko trzy i pół tysiąca postów w 4 i pół miesiąca to chyba wystarczający dowód, że pogadać jak najbardziej można.

Kubak napisał/a:
Daj chlopie troche luzu i przestan z tego forum robic czegos zajebiscie waznego w czym nie mozna nic robic


Trochę luzu w niektórych przypadkach to o trochę za dużo, dla jednego artysty skończyło się czasowym rozstaniem z forum. Jeżeli widzę, że nic złego się nie dzieje, bo 2-3 posty odbiegają od tematu, to nie będę sypał warnami, ale jak ktoś dalej robi swoje mimo licznych upomnień, to nie mogę przejść obok sprawy. Taki los administratora.

Kubak napisał/a:
pomysl chlopie


Wierz mi, robię to częściej, niż sądzicie.

Kubak napisał/a:
baw sie na luzie z ludzmi ktorzy tu pisza bo co ktorys post ktory czytam jest komentowany przez Ciebie ze ktos, cos zle robi


Forum również traktuję jako hobby i gdy mogę, to traktuję to na sporym luzie, staram się pogłębiać wiedzę o Corinthian, ale nie poprzez wertowanie ksiąg i oficjalnych stron, a poprzez rozmowy na forum, ale czasem te rozmowy odbiegają od tematu na zbyt wielką odległość. Wtedy muszę wprowadzić użytkowników ne jej pierwotny tor.

Kubak napisał/a:
Powiem Ci to, bo wiem ze masz 13 lat ze zanim spojrzysz na innych i ich skomentujesz to najpierw popatrz na siebie...


Wiek nie jest najlepszym argumentem w dyskusji. Naprawdę. Wymyśl coś innego.

Mazi napisał/a:
Moim zdaniem Kuba ma racje - z fajnego forum wychodzi stypa, w której każdy boi się napisać coś poza tematem... Właśnie gdyby tematy troszku odbiegały od normy forum miałoby szansę rozwinąć się. Jestem po tej samej stronie co Kuba


Ciekawe, że sam tego mi nigdy nie powiedziałeś mimo tego, że jesteś na forum ponad 4 miesiące, dopiero jak ktoś to powie, to przytakujesz... Po co odbiegać w każdym poście od tematu, jeżeli można założyć na te rozmowy inny temat i tam je kontynuować, a w innych tematach rozmawiać o sprawach, które miały być w danym temacie wałkowane? Na forum nie ma limitu tematów do założenia. A forum rozwinęło się całkiem fajnie, sam się tego nie spodziewałem, więc nie mów, że "wtedy forum miałoby szansę rozwinąć się". Miałoby szansę, ale nie musiałoby jej wykorzystać! Przesadzasz, bo czasem dyskusja tutaj wrze.

Jeżeli ktoś chce kontynuować temat, to proszę to robić tutaj: KLIK. W końcu do tego ten temat służy.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-06-2009, 15:23   

maciex1995 napisał/a:
Ciekawe, że sam tego mi nigdy nie powiedziałeś mimo tego, że jesteś na forum ponad 4 miesiące, dopiero jak ktoś to powie, to przytakujesz...


Po raz 1szy przytaknąłem, i wiem że ma racje.

maciex1995 napisał/a:
Po co odbiegać w każdym poście od tematu, jeżeli można założyć na te rozmowy inny temat i tam je kontynuować, a w innych tematach rozmawiać o sprawach, które miały być w danym temacie wałkowane?


Racja, te będą leżały odłogiem

maciex1995 napisał/a:
Przesadzasz, bo czasem dyskusja tutaj wrze.


Tak w dziele Gry i zabawy.
_________________
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-06-2009, 15:30   

Dziwię się czemu Ronaldo ma figurkę w AC mimo że grał 1 sezon



Pato dłużej gra i nic nie pomyśleli o nim
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 12-06-2009, 15:43   

Zgadzam się całkowicie z Mazim :) Corinthian trochę rozdaje figurki -
Ronaldo -był kiedyś w Brazylii , pewnie został im w magazynach- od razu figurka w Milanie
Anelka- wyszedł w stroju Boltonu ,po 3 miesiącach gry w Chelsea dostał figurkę -pewnie mieli zbycie w magazynie- trochę dziwne , bo np. Mikel dostał figurkę dopiero po trzech latach (z całym szacunkiem do Anelki za karierę ,ale coś tu jest nie halo)

Moge tu stwierdzić że Corinthian zamiast wydawać nowy model ,woli zrobić repaint ze starego , kóry im został , inne przypadki : Babel (16,18 seria) Downing (trzy serie w którkim czasie) ,Boruc (14,16 seria) et cetera :)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-06-2009, 16:07   

Anelka jeszcze starszy był bo z Francji
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-06-2009, 16:48   

Mazi napisał/a:
Anelka jeszcze starszy był bo z Francji


Ale ten z Boltonu to nowy model.

Mazi napisał/a:
Dziwię się czemu Ronaldo ma figurkę w AC mimo że grał 1 sezon



Pato dłużej gra i nic nie pomyśleli o nim


Moim zdaniem Ronaldo dostał figurkę trochę za zasługi...

ketjow10 napisał/a:
Anelka- wyszedł w stroju Boltonu ,po 3 miesiącach gry w Chelsea dostał figurkę -pewnie mieli zbycie w magazynie


Mi się wydaje, czy Anelka w tym sezonie strzelił dość sporo bramek?

ketjow10 napisał/a:
Moge tu stwierdzić że Corinthian zamiast wydawać nowy model ,woli zrobić repaint ze starego , kóry im został , inne przypadki : Babel (16,18 seria)


Babel został wrzucony do serii 18 zastępczo wraz z Mascherano, bo najpierw miały być 2 inne figurki LFC, a potem z nich zrezygnowano, więc te 2, co miały być najpierw, zastąpiono 2 repaintami z S16.
_________________

 
 
 
pioter_veb
Zielona podstawka

Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 13-06-2009, 17:25   

Czytając te nie które wasze posty to mi się smiac chce.... dlaczego tyle figurek Anelki Ronaldo a dlaczego Obi ma dopiero jedno figurke od niedawna. Nie będę się rzucał do waszego wieku ale chodzi bardziej i wiedzę czysto piłkarską . Ronaldo jest najskuteczniejszym piłkarzem na MŚ jest bardzo medialny i mimo takiego wieku mam rzesze fanów którzy napewno kupią jego figurki. Anelka , jest Najdroszym piłkarzem swiata jesli chodzi o sumę łącznych transferów i grał od Hiszpanii po Anglię po Turcję. A Obi nie jest typem medialnym który jest codziennie na pierwszej stronie jak Kryśka tylko On jest od czarnej roboty a takich piłkarzy się nie docenia wiec Oni muszą trzymac wysoki ba nawet bardzo wysoki poziom przez kilka lat zeby miec figurke
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-06-2009, 17:32   

pioter_veb napisał/a:
ni muszą trzymac wysoki ba nawet bardzo wysoki poziom przez kilka lat zeby miec figurke


Niektórzy mimo swojego wysokiego poziomu przez kilka lat nie dostają swojej figurki. Napastnicy zawsze mają z górki w tej kwestii.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 13-06-2009, 18:41   

nie zrozumiałeś , nam chodzi o to dlaczego Ronaldo dostał figurkę po raptem roku gry w Milanie :) (przynajmniej mi i Przemkowi)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-06-2009, 19:33   

Ronaldo powinniśmy składać ukłony za jego karierę, bo nie każdemu wychodzi tak znakomita. Jednak mam pewne złe odczucia do Brazyli, a w szczególności w AC Milanie. Za czasów "panowania" w Europie AC Milanu było góra 2 brazylijczyków w Mediolańskim klubie, którego jestem fanem. Teraz na każdej pozycji można spotkać reprezentanta Brazylii: Bramka - Brazylia, Pomoc - Brazylia, Obrona - Brazylia, Atak - Brazylia.. To jest klub Włoski czy brazylijski? Gdyby Brazylijczycy wyszli ze składu RossoNere, Milan znowu odrodziłby się.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 13-06-2009, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pioter_veb
Zielona podstawka

Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 13-06-2009, 20:05   

ketjow10 napisał/a:
nie zrozumiałeś , nam chodzi o to dlaczego Ronaldo dostał figurkę po raptem roku gry w Milanie :) (przynajmniej mi i Przemkowi)


To Ty nie rozumiesz . Ronaldo jest bardziej marketingowy i on dostaje figurki za tak zwane zasługi a nie za to że tam gra. Tłumacze Wam ze jego figurki duzo lepiej rozejdą się bardziej niz zrobic np figurke takiego Benzemy , który zagrał poł sezonu na naprawde wysokim poziomie a teraz juz tak o nim nie słychac
 
 
czarasLP
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2009, 20:49   

No napewno ludzie chętniej kupią figurkę znanego i kochanego na całym świecie Ronaldo niż np. Pato. Z drugiej strony niema i nie było szansy zeby corinthian takową figurkę Pato zrobiła, bo jak widać od kilku serii ograniczyli sie oni tylko do wysp brytyjskich. Pozatym ludzie, jak może być figurka wyznacznikiem poziomu gry pilkarza?? To jest tylko chwyt marketingowy jak np. koszulki z nawiskami, chodzi tylko oto by zarobić.
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-06-2009, 21:26   

czarasLP napisał/a:
No napewno ludzie chętniej kupią figurkę znanego i kochanego na całym świecie Ronaldo niż np. Pato

co prawda to prawda ale dlaczego powstały takie figurki mniej znanych piłkarzy jak Eugenio Corini, Christian Wilhelmsson czy np. Titus Bramble
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-06-2009, 21:27   

Mazi napisał/a:
Jednak mam pewne złe odczucia do Brazyli, a w szczególności w AC Milanie. Za czasów "panowania" w Europie AC Milanu było góra 2 brazylijczyków w Mediolańskim klubie, którego jestem fanem. Teraz na każdej pozycji można spotkać reprezentanta Brazylii: Bramka - Brazylia, Pomoc - Brazylia, Obrona - Brazylia, Atak - Brazylia.. To jest klub Włoski czy brazylijski? Gdyby Brazylijczycy wyszli ze składu RossoNere, Milan znowu odrodziłby się.


Rozwaliłeś mnie, zwłaszcza tym ostatnim zdaniem.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: