Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Najsilniejsza reprezentacja
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-06-2009, 14:46   Najsilniejsza reprezentacja

Jaka jest waszym zdaniem najsilniejsza reprezentacja na świecie?
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 22-06-2009, 15:39   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 22-06-2009, 15:39   

Jako że jestem wiernym kibicem Azzurrich wybiorę reprezentację Włoch. Rossi, Zoff, Baggio, Baresi, Maldini, Del Piero, Buffon, Totti, Pirlo to tylko niektóre z nazwisk genialnych reprezentantów Italii. Mimo że nie prezentują dobrej formy w walce o Puchar Konfederacji tworzą drużynę nie do pokonania.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-06-2009, 15:53   

W ostatnich latach w końcu wybiła się Hiszpania. Gracze z Półwyspu Iberyjskiego zawsze byli bardzo utalentowani, ale w myśl zasady "Gramy jak nigdy dotąd, przegrywamy jak zawsze" czegoś im brakowało do końcowego sukcesu. A teraz? Wygrali ME, w Pucharze Konfederacji radzą sobie bardzo dobrze, w eliminacjach do ważnych turniejów i sparingach nie dają się ograć słabszym, a nawet równym. Aktualnie to na nich bym postawił.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 22-06-2009, 19:50   

Też jestem za Hiszpanią - w końcu pobili rekord (35 meczy bez porażki z rzędu i i 15 wygranych z rzędu )
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-06-2009, 10:46   

Ale wczoraj Hiszpanie dali dupy... oblegali bramkę Amerykanów, ale ci postawili autobus w polu karnym i Tima Howarda w bramce. Howard dokonywał cudów, a autobus ciągle blokował uderzenia, wybijał piłkę i odbijał podania hiszpańskich zawodników.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 08-08-2010, 15:10   

Według mnie obecnie najlepszą drużyną reprezentacyjną są Niemcy, nawet po niepowodzeniu w półfinale MŚ.
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 05-12-2011, 18:39   

Według mnie Hiszpania jest najlepsza ale ociupinke dalej są Niemcy.Bardzo podoba mi się ten ich styl gry.
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 05-12-2011, 19:04   

Moim ulubionym zespołem europejskim są właśnie Niemcy.Kiedy oglada sie ich gre widac jak ciezko (nie wazne z kim by grali Włochy,Holandia,Hiszpania) jest sie przedrzeć w ich pole karne,a sytuacje bramkowe przychodzą im z łatwością.Na euro2012 bede kibicował naszym chciałbym zobaczyć finał Polska-Niemcy ale wątpie zeby nasi dotarli tak daleko dla tego jeśli odpadną (czego im nie życzę)będe kibicował Niemcom.
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-12-2011, 21:43   

Napisałbym Szwaby jebane do was, ale tak nie napiszę, bo wiem, że kultura wymagana jest na forum ;)

Niemcy dla mnie to reszta Świata (Podolski, Klose, Trochowski, Khedira, Gomez, Ozil, Cacau, Tasci, Marin, Boateng nie są Niemcami). Dla mnie świetnie gra Reprezentacja Holandii, i aż ciężko uwierzyć, ze z tak malutkiego kraju jest aż tak wielu utalentowanych piłkarzy. Gdy w pełnej dyspozycji są razem Robben, Sneijder, Van der Vaart, Van Bommel, Huntelaar, Kuyt i van Persie to sa oni nie do pokonania ;)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 05-12-2011, 22:25   

"Napisałbym Szwaby jebane do was, ale tak nie napiszę, bo wiem, że kultura wymagana jest na forum ;) "
Wtedy bym ciebie tez zripostował kim ty jestes w związku z twoją ulubioną drużyną.

Niemcy są dla mnie głównym kandydatem do zdobycia mistrza europy.
W finale myśle że bedą grali przeciwko Holendrom lub Francuzom.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-12-2011, 22:48   

Z Holandią raczej nie, bo źle układa się turniejowa "drabinka" :)

Skończył się prymat Brazylii i teraz o miano najlepszej reprezentacji walczą głównie Hiszpania, Niemcy i Holandia.
Ci pierwsi nauczyli się wygrywać jak nigdy dotąd, dokładając to do pierwszej części znanego przysłowia. Wygrali ostatnie ME i MŚ i dlatego nie stawiałbym ich w roli faworytów do zwycięstwa w najbliższym turnieju. Żadna sielanka nie trwa wiecznie i nie da się tak długo utrzymać na szczycie. Niestety, ich dominacja musi się skończyć, choć prezentują ładną piłkę. Utrzymywanie się na szczycie usypia faworytów i tak też pewnie będzie na Euro.
Niemcy grają... nie po niemiecku. Z tą drużyną inaczej się nie da. Gdyby dalej grali tam piłkarze z Rajchu, to dalej graliby po swojemu, ale z Polaków, Turków, Brazylijczyków i Afrykanów nie da się zlepić reprezentacji Niemiec z krwi i kości. Nie ma takiego Ordnungu, a jest dużo finezji. To procentuje od lat na prawie każdym ważnym turnieju, ale trzeba przyznać, że w czasach niemieckiej żelaznej taktyki ich kadra też miała świetne wyniki.
Holendrzy za to robią od jakiegoś czasu odwrót w drugą stronę. Nauczyli się bronić, nie przestali umieć atakować. To wymarzony czas w reprezentacji dla takich "przeciętnych" piłkarzy jak np. Kuyt, którego nie ma co porównywać do Ronaldo, Van Persiego, Messiego, Ibrahimovicia, ale po przebiegnięciu maratonu, rozdaniu nogami miliona piłek i przerzuceniu tony ciężarów dalej prosiłby o jeszcze. Robi dużo pożytku na obu połowach boiska i daje niesamowicie wiele swojej drużynie i obecnie w Holandii gra kilku tego typu najwyższej klasy rzemieślników, dzięki którym gwiazdy mogą błyszczeć, a zespół grać jak z nut.

Najsilniejsza drużyna? Ciężko powiedzieć. To okaże się na turnieju w Polsce i na Ukrainie w przyszłym roku!
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-12-2011, 15:39   

Brazylia to co pokazała na copa america 2011 szególnie z parageajem to...

To jednym słowem SPAM, ponieważ ona odpadła z Paragwajem, a mówimy tu o najsilniejszej Reprezentacji, nie najsłabszej.
Ostatnio zmieniony przez Adrianby 06-12-2011, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-01-2012, 21:01   

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy, gdzie zagrają prawie wszyscy wielcy. W tej perspektywie należy odnowić temat... Kogo uważacie obecnie za najlepszego na świecie?
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 24-01-2012, 21:55   

Niemcy.Dla mnie ich styl gry,dyscyplina itd.Są moją ulubioną reprezentacją europejską.Myślę,że zagrają w finale ME i je wygrają.Wystarczy spojrzeć na skład i wyniki z poprzednich wielkich imprez.Ozil,Khedira,Shweinsteiger,Podolski,Klose,Müller,Lham,Neuer i wielu innych.Dla mnie pewny faworyt zbliżających się mistrzostw.Hiszpania nie da rady obronić mistrza widzę ich na trzecim miejscu,natomiast drugie zdobędą Holendrzy w składzie którego jest według mnie również przyszły król strzelców Euro 2012 - Klaas-Jan Huntelaar.
_________________

 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-01-2012, 01:35   

Maciex1995 napisał/a:
Niemcy grają... nie po niemiecku.


Grają jak najbardziej w swoim stylu, którzy wypracowali na przestrzeni lat, zmieniły się tylko nieco założenia taktyczne oraz system szkolenia młodzieży - mentalność dalej jest ta sama. Walka do końca, o każdą piłkę, bez względu na wynik. W moich oczach reprezentacja idealna. Nie zachwycam się ani grą Hiszpanów, ani Holendrów. Dla mnie Niemcy są murowanym faworytem zbliżającego się turnieju kontynentalnego.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-01-2012, 21:37   

Może i Niemcy rodowitych Niemców w kadrze mają niewielu, mimo to prezentują oddzielny, perfekcyjny futbol. Nie zdziwiłbym się, gdyby to właśnie oni sięgnęli po tytuł.
_________________
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 30-01-2012, 15:11   

Niemcy mają genialną ekipe, ludzie się śmieją, że mają w swoim składzie więcej Polaków, niż my ^^.

Oni juz nie grają typowego niemieckiego futbolu, bardzo sie rozwinęli i też uważam, że mają szanse na sukces (czego im nie życzę :P )
_________________

 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 01-02-2012, 15:08   

Ja za najlepszą drużynę uznaję Holandię. Świetna linia ataku - Huntelaar, Kuyt, Van Persie czy Van Nistelrooy to gwiazdy rozpoznawane na całym świecie. Wszyscy obawiali się o pozycję bramkarza po tym, jak Stekelenburg przejął bluzę z nr 1 po Van Der Sarze, ale radzi sobie tak samo dobrze. Grają świetny futbol i mogą wygrać Euro2012.
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-02-2012, 15:53   

Ja dalej podtrzymuje swoje zdanie najlepsi są Niemcy.Natomiast uważam, że na euro to właśnie Huntelar będzie królem strzelców.
_________________

 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 01-02-2012, 17:37   

Holandia od zawsze ma bardzo mocną drużynę i zawsze uważa się ich za faworytów. Niestety, nie radzą sobie w najważniejszych momentach i odpadaja, dlatego też nie liczyłbym na nich, mimo iż bardzo lubię tą repke!
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: