Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzony odpoczynek!
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 28-06-2009, 10:51   Wymarzony odpoczynek!

Tak jak w temacie. Jaki jest wasz wymarzony odpoczynek :) Mój pewnie się nie sprawdzi (a może za kilka lat xD). Wyjechać na jakąś gorącą wyspę wziąść ze sobą leżak (i laptopa xD) i nie myśleć o niczym... Super byłoby jeszcze żeby było pole do siatkówki plażowej xP. Woda tak o temperaturze 30'C :mrgreen: Echhh xD A jak wy?
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 28-06-2009, 12:07   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-06-2009, 12:07   

Mi tam nie potrzeba wiele. Miękkie łóżko, ciepło, zaciemniony pokój i jakaś klimatyzacja :P

Chciałbym w sierpniu wyjechać na jakieś 2 tygodnie do Liverpoolu. I żeby na Anfield w ciągu tych 2 tygodni odbywał się jakiś mecz ligowy. Najlepiej z jakimiś outsiderami, żebym mógł załapać się na bilet. I dobrze by było, gdyby wtedy w Anglii wyszła jakaś seria MicroStars , w której jest sporo graczy The Reds. Na pewno wróciłbym do kraju z nadbagażem.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 03-07-2009, 22:53   

Jeszcze wracając do mojego postu powyżej to gdyby patrząc pod względem figurek - gdyby odbyło się Convention 2009 pewnie zachaczyłbym je :mrgreen: ehh marzenia ; )
_________________
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 06-07-2009, 00:30   

do niedawna myślałem podobnie jak Wy; nałupać figurek, zobaczyć Ibrox, odwiedzić piłkarzy Rangers na treningu. Ale z wiekiem się z marzeniami spada na ziemię.
Teraz spędziłbym najchętniej wakacje w naszych Tatrach z moją dziewczyną i z grupą znajomych. Myślę, że więcej mi nie byłoby potrzeba do szczęścia ;)
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 20-07-2009, 16:42   

elvis napisał/a:
Ale z wiekiem się z marzeniami spada na ziemię.

Pomarzyć można ;)

Tak patrząc realistycznie to niedługo jadę w Sudety. Mam nadzieję że będzie naprawdę fajnie.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-11-2009, 22:21   

Mamy późny listopad, więc wymarzonym odpoczynkiem będzie ten, który będzie trwał dłużej niż weekend :/ Idą święta i szykuje się trochę wolnego czasu, ale najpierw będzie grudzień i mnóstwo kartkówek, odpowiedzi ustnych i męczenia się, żeby wyjść na dobrą ocenę na semestr z każdego przedmiotu. Cholera, będzie ciężko, więc niech te święta przychodzą jak najprędzej...
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 28-11-2009, 08:01   

Maciex1995 napisał/a:
Cholera, będzie ciężko, więc niech te święta przychodzą jak najprędzej...


Ja podobnie myślałem w gim jak ty, jak przyjdziesz do liceum to jakbyś ten ciężar sobie razy 2 pomnożył ;)
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-05-2010, 20:02   

Szczerze, to w obecnej chwili dałbym wiele by móc odpocząć na znienawidzonej przeze mnie działce. Nigdy nie lubiłem tego miejsca, gdyż kojarzyło mi się ze wsią, zwykle nie było nic do roboty, jedyną atrakcją był doroczny festyn na którym nie zawsze byłem. Teraz bardzo bym chciał poświęcić 2 tygodnie swego życia na lenienie się właśnie w tym miejscu. Zdala od codzienności, od ludzi. W celu wyciszenia się, by potem z powrotem zatęsknić za normalnością.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-05-2010, 20:23   

Teraz to ja, podobnie jak Kamil - marzę jedynie o prostym odpoczynku w domowym zaciszu. Tydzień czasu wolnego od szkoły na zregenerowanie sił bardzo by mi się przydał. Mam dom wraz z podwórkiem i ogrodem więc nie musiałbym wyjeżdżać, aby poleżeć na leżaku . Jeszcze gdyby pogoda majowa dopisała, bo jak na razie niczym mnie nie zachwyciła (w końcu mamy ładną jesień tej wiosny).
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 09-05-2010, 20:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-05-2010, 20:32   

Nigdy nie byłem koneserem wycieczek w egzotyczne miejsca, więc dobrym odpoczynkiem jest ten, który jest długi. Jeżeli jest dobra pogoda - słonecznie i ciepło, to już da się odpocząć, nawet zostając w domu. Ostatnie dni były idealne do odpoczęcia od codzienności - po świętach przyszły testy gimnazjalne, "długi" weekend majowy, matury... Albo zero lekcji, albo znacznie mniej, niż zwykle, bo najpierw testy gimnazjalne, a potem nauczyciele są zajęci maturami, więc gimnazjaliści też korzystają.
Niestety, od poniedziałku zacznie się powrót do normalnego życia.
_________________

 
 
 
kolekcjoner
Niebieska podstawka

Ulubiona drużyna: gfsgsg
Zbierasz od: 1912
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: fsdgds
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 09-05-2010, 21:01   

hmmmm....jesli mam sie rozmarzyc...

rano,przed poludnie.Portugalia,plaza,a na plazy tysiące Szczecinskich fanatykow ktorzy przyjechali do jednego z miast Portugalskich na final ligi mistrzow np z Manchesterem.zabawa,melanze i dziewczyny.w tym moja obecna,ktora tez jest kibicką 8)
pozniej przemarsz ulicami miasta na final,na stadionie niesamowita atmosfera a ja jestem gniazdowym Pogoni.Pogoń wygrywa i melanzujemy z bracmi z Legii ktorzy tez sa obecni.


ale sie rozmazylem....
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-05-2010, 06:59   

Pfff o czym ty marzysz, w Polsce liczy się tylko Wisła i Lech, jedyne kluby na którą grę można patrzeć.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-11-2010, 16:23   

O niczym innym teraz nie marzę

Godzina 17, temperatura ok. 25 na plusie, słonecznie, grill i więcej do szczęścia nie trzeba!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: