Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 17:44
Wywiad Maciex1995
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-08-2009, 15:40   Wywiad Maciex1995

Jak to się stało, że zacząłeś zbierać figurki?

Kiedyś, jeszcze w 2006 roku, znalazłem w pewnym sklepie figurki reprezentacji z serii Super Champions. Kosztowały symboliczną złotówkę za sztukę, więc dość szybko uzbierałem 18 figurek z tej serii. Jakiś czas później odkupiłem od kolegi 2 figurki z ligi francuskiej, a potem znalazłem na Allegro aukcje Kuby1899, na których był link do forum CorinthianPolska. Wszedłem, a wtedy zacząłem już na dobre kolekcjonować Corinthian.

Twoja lubiona figurka?

Nie mam jednej ulubionej figurki, bo wszystkich figurek mam dość sporo. Podobają mi się takie figurki, jak Collina, Eriksson, Xavier platinum, Veron platinum, Żurawski i najnowsze 4 repainty Realu Madryt .

Za jaką figurkę zapłaciłeś najwięcej?

Za Macieja Żurawskiego z serii 15 zapłaciłem razem z przesyłką 32,50 zł. A jeżeli chodzi o ProStars - za 3 platyny z 4-packa z 2002 roku dałem 70 zł.

Ulubiony piłkarz?

Każdy zawodnik godnie reprezentujący The Reds zasługuje na szacunek.

Jaki jest twój ulubiony film?

Podobała mi się cała saga Rocky, choć piąta część trochę odbiegała od pozostałych, widać było, że brakowało dobrego pomysłu, ale stworzono film dla kolejnych dolarów zarabianych na takiej produkcji. Do gustu przypadły mi też filmy "Hooligans", "Rób, co należy" oraz "MASH", na podstawie którego stworzono bardzo dobry serial komediowy.

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Wiadomo, że większość lubi jadać w fast-foodach i ja nie odbiegam od tej większości. Lubię chickenburgery z McDonald's oraz hamburgery ze szkolnego sklepiku :mrgreen:

Czemu zdecydowałeś się założyć nowe forum?

Ponieważ stare forum się rozpadało. Wiedziałem, że czas CorinthianPolska dobiegł już końca - wchodziły tam już tylko 3-4 osoby, a oprócz mnie pisał niemal tylko Przemek, a ten czarny styl mnie regularnie przygnębiał, zwłaszcza, że forum upadało w październiku, listopadzie i grudniu, a atmosfera w Zabrzu była wtedy wyjątkowo podła - Cały czas deszcz albo chociaż błoto po wczorajszym deszczu, nie za ciepło, wszędzie za oknem szaro i dodatkowo frustracje z powodu porażek Górnika. Dlatego zdecydowałem się nie oglądać, jak CorinthianPolska dogorywa i wydaje już ostatni oddech, tylko założyć nowe forum i dopracować je bardziej, niż Elvis dopieszczał CorinthianPolska. Dlatego też do dziś nie zdecydowałem się na żaden szary ani czarny styl forum, możecie oglądać tutaj nieco więcej kolorów ;)

Kolekcja którego użytkownika forum MyCorinthian najbardziej ci imponuje?

Jest to Maciex1995. Ma prawie wszystkie figurki, które ja chciałbym mieć i z tego, co mi wiadomo, to fajnie repaintuje mniej potrzebne sztuki. A jak pozbędzie się kilku mniej potrzebnych figurek, to jego kolekcja wg mnie będzie bliska ideału :evil:

Dlaczego Górnik? Dlaczego Liverpool ?

Górnika kocham dlatego, że gdybym kibicował innej drużynie, to długo bym miejsca w Zabrzu nie zagrzał :evil: W Zabrzu panuje tylko jeden klub i cieszę się, że sytuacja nie jest taka, jak w Gliwicach(Górnik vs Piast), Katowicach(GKS vs Ruch) czy Rudzie Śląskiej(Górnik vs Ruch). Tutaj nie da się dostać w ryja za to, że jest się za Górnikiem, za to będąc za kimś innym, można dostać oklep wyjątkowo łatwo. Poza tym na Śląsku nie ma drugiej takiej drużyny, której mecze regularnie gromadzą minimum 15 tysięcy widzów, a w całej Polsce są tylko 3 takie kluby, ale do Poznania i Krakowa mam trochę za daleko.
Liverpool mi podpasował w dziwnych okolicznościach. Kiedyś w Polsacie regularnie zapowiadane były mecze Liverpoolu, bo tam grał Dudek, i byłem zainteresowany tym, jakim wynikiem się te mecze kończyły. To był rok 2002 i wtedy zaczęła się moja sympatia do tego klubu. Potem, nawet, gdy Dudek siedział na ławce, zależało mi na tym, żeby The Reds wygrywali jak najczęściej. Na dodatek na Euro rozbłysnął ze swoim talentem Milan Baros i byłem bardzo zawiedziony, gdy Czesi odpadli. Gdy dowiedziałem się, że ich najlepszy snajper na tym turnieju gra w Liverpoolu, to sprawy już nie mogły potoczyć się inaczej...

Twoje plany odnośnie tego forum...?

Chciałbym, żeby forum trzymało się jak najdłużej, ale widzę, że w porównaniu do rekordowych miesięcy, jak maj i czerwiec, w których napisaliśmy odpowiednio 834 i 1137 postów, ostatnie czasy są dość chude. Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni. Bardzo bym chciał, żeby forum nie tylko jakoś się utrzymało, ale nadal rozrastało. Mamy niewielu użytkowników, ale mimo to wciąż idziemy powoli do przodu. Jako administrator staram się, by forum regularnie się rozwijało i w ostatnich tygodniach wprowadziłem trochę poprawek, o czym możecie się przekonać, czytając przewijany pasek w ogłoszeniu :)

W jaki sposób zamierzasz rozreklamować forum?

Nasz button już pojawił się na forum szalikowcy.jun.pl, na którym zarejestrowanych jest blisko 300 użytkowników i liczba ta stale rośnie, gdyż jest to w miarę nowe forum. Pojawił się tam, ponieważ większość tego, co już jest zrobione na forum, zrobiłem sam, więc coś za coś :P Myślę, że nasz button powinien pojawić się w jak największej ilości miejsc, stron, for, blogów, by każdy mógł w niego kliknąć i przekonać się, że warto się zarejestrować na MyCorinthian. Stąd apel do wszystkich, którzy mają swojego bloga, stronę czy cokolwiek innego - wrzućcie link lub button prowadzący do naszego forum!

Jaka była twoja pierwsza figurka w kolekcji?

Były to 4 figurki - Deschamps, Djorkaeff, Thuram i Lizarazou.


(Z Maciexem rozmawiał Mazi :) )[/b]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: