Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze Hobby
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-08-2009, 16:33   Wasze Hobby

Wiadomo, że każdy z nas zajmuje się również czymś poza skupowaniem plastikowych ludzików z głowami dłuższymi od nóg i rąk. Jedni lubią biegać od jednego końca wsi do drugiego i z powrotem, inni wolą skakać przez murki i płoty i uważać się z tego powodu za wielkich hardkorów, a niektórzy zajmują się grami internetowymi i przez to nie starcza im czasu nawet na jedzenie i spanie.
A wy? Jakie jest wasze ulubione zajęcie? Jakie macie hobby? Czym zajmujecie się w wolnym czasie?
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 20-08-2009, 20:04   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 20-08-2009, 20:04   

Z kolekcjonowania - proporczyki i flagi klubowe oraz samochody z filmu AUTA. Poza kolekcjonowaniem - siatkówka, futbol pływanie jogging ; ) tyle
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 25-08-2009, 06:39   

Jak już mówiłem uwielbiam bieganie ! Ale do piłkarzyków nic się nie umywa :) Poza tym lubię oglądać dobre filmy,słuchać muzyki i robić wsadasy na podwórku xD
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-10-2009, 15:47   

Dużo czasu poświęcam swojej drużynie w ManagerZone. W tym sezonie wywalczyłem awans do wyższej ligi, przede mną ostatnia kolejka i na razie ani razu nie przegrałem(19 zwycięstw i dwa remisy, z czego jeden grając juniorami, bo miałem już pewny awans). Dobre wyniki "The Reds" dają mi satysfakcję.
Zawsze, gdy na stadionie im. Ernesta Pohla gra Górnik, stawiam się tam. Ostatni oficjalny mecz pierwszej drużyny Górnika przy Roosevelta opuściłem w 2007 roku. Niezależnie od pogody, rywala i wyników, staram się być na każdym meczu.
Jednym z hobby związanych z Corinthian jest malowanie figurek ;) Zwłaszcza w wakacje malowałem wiele figurek i z wielu z nich jestem zadowolony.
Oprócz figurek Corinthian gromadzę również gadżety i pamiątki ulubionych drużyn i to na masową skalę, ta kolekcja nie jest wcale mała :D
Ostatnim z hobby, które należałoby wymienić, jest zajmowanie się forum ;) Spędzam tu dużo czasu, często coś dodaję, coś zmieniam, coś poprawiam. Staram się aktywnie uczestniczyć w dyskusji, ale nie zaniedbuję Panelu Administracyjnego, który też jest bardzo ważny dla forum :D
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-05-2010, 22:09   

Doszedłem do wniosku, że moim największym hobby jest kolekcjonowanie. Chciałem już skończyć z figurkami, ponieważ doszedłem do wniosku że bardzo dużo pieniędzy mnie owe hobby kosztowało. Niestety - ze skrajności w skrajność ;) po figurkach zacząłem kolekcjonować - szaliki piłkarskie. I po raz 2 zrozumiałem, że jest to kolejne hobby które wymaga wkładu finansowego. Wiadomo - jako sportowiec ani na krok nie odchodziłem od myśli żeby zająć się czymś innym. Teraz postanowiłem zbierać - koszulki piłkarskie. Chyba najdroższe z najdroższych opisywanych przeze mnie przedmiotów kolekcjonerskich. Po drodze były też auta z filmu "Cars", które ze względu na mój wiek wylądowały w piwnicy wśród innych zabawek z okresu dzieciństwa. Tak samo w przypadku samochodzików z okresu PRL. Na pamiątkę jednak zostawiłem sobie 2 modele samochodzików - odpowienio Syrenkę 104 i 105 (dziadek miał obydwie i nie miałbym odwagi powiedzieć że modele tychże pojazdów leżą już w piwnicy). Tak więc widzicie - kolekcjonerstwo to coś wspaniałego ;)
Innym moim hobby jest II wojna światowa. Uwielbiam godzinami wysłuchiwać opowieści od osób starszych, odnośnie walk i bitew tego smutnego okresu w dziejach ludzkości. Kocham wręcz podróżować po kraju szlakiem II wojny światowej. Jedynym miejscem w którym jeszcze nie byłem w Polsce jest Westerplatte (mimo że w Gdańsku byłem już kilkanaście razy). Mam nadzieję że jeszcze przed wakacjami uda mi się odwiedzić to cudowne miejsce.
PS. Było mi naprawdę ciężko że nie wymieniłem tu swoich ulubionych dyscyplin sportowych ;)
_________________
 
 
kolekcjoner
Niebieska podstawka

Ulubiona drużyna: gfsgsg
Zbierasz od: 1912
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: fsdgds
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 04-05-2010, 22:35   

:) :):):):):):)
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 30-12-2016, 17:19, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-05-2010, 13:59   

kolekcjoner napisał/a:
sorry :) ale wiesz emocje hehehe


Emocje, emocjami - ale sprawiedliwość po naszej stronie! :P
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 05-05-2010, 19:08   

Moje hobby oprócz kolekcjonowania figurek to fingerboarding.Jest to jazda 2 lub 3 palcami na mini deskorolce.Można na niej robić tricki takie jak na prawdziwej desce.
Są do tego także finger -skate parki.Można kupić lub zrobić własny.Najsławniejsze firmy produkujące fingerboardy i inne rzeczy z tym związane to Tech Deck i BlackRiver(przynajmniej ja takie znam).Jeżdże na tym ok.2 miesiące i używam deski z Tech Decka.Oficjalna strona Tech Decka to www.techdeck.com :)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-05-2010, 19:51   

Fajna zabawa tymi "deskoroleczkami". Sam kiedyś taką posiadałem (nawet chyba gdzieś jeszcze ona jest). Bawiło się godzinami w klasie 6 a później w gimnazjum ;) . Razem z kolegami nawet organizowaliśmy turnieje - na parapetach szkolnych podczas przerw :P . Często nauczyciele rekwirowali (jak to oni nazywali) zabaweczki. Całe szczęście że po lekcji je odzyskiwaliśmy ;) . Uwierzcie mi - jeżeli chcecie mieć czyste kartki na ostatnich stronach zeszytów - polecam fingerboarding!
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 05-05-2010, 19:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 05-05-2010, 19:59   

Mazi1906 napisał/a:
Razem z kolegami nawet organizowaliśmy turnieje - na parapetach szkolnych podczas przerw :P .


U nas dzieje się to codziennie,zazwyczaj na 15 i 20 minutowych przerwach bo połowa chłopaków ma fingerboarda :D .Raz czy dwa udało mi się wygrać,bo mój ulubiony trick to varial heelflip którego nikt z naszej kalsy nie umie zrobić :)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-05-2010, 20:39   

Mateusz200 napisał/a:
varial heelflip

Mi bardziej do gustu przypadł 360 flip ;)
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-05-2010, 10:23   

Miłe wspomnienia. Choć sam miałem problemy, gdyż nie mogłem nauczyć się jak należy zrobić ollie. Mimo to, fajna rzecz. Zarówno do zabawy jak i np tunningu, bo chyba każdy przyzna, że posiadanie takiej deseczki, którą każdy może w dowolny sposób "odpicować" to fajna rzecz dla osób kreatywnych i z wyobraźnią.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-05-2010, 11:29   

Dobre, dobre, ale spróbuj normalnej deski ;) Boleśniejsze hobby, ale moim zdaniem zdecydowanie lepsze.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-05-2010, 13:58   

Maciex1995 napisał/a:
Boleśniejsze hobby, ale moim zdaniem zdecydowanie lepsze.

Może i lepsze, ale nie będziesz jeździł normalną deskorolką po klasie podczas nudnej lekcji ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-05-2010, 17:02   

To może przynajmniej dojedziesz do szkoły i po lekcjach do domu :) Wystarczy obrać dobrą drogę, a nie lecieć przez polne ścieżki i dziurawy asfalt.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 06-05-2010, 17:23   

Maciex1995 napisał/a:
Wystarczy obrać dobrą drogę, a nie lecieć przez polne ścieżki i dziurawy asfalt.


Trzeba jeszcze mieć taką drogę :D
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-05-2010, 18:13   

Maciex1995 napisał/a:
To może przynajmniej dojedziesz do szkoły i po lekcjach do domu :)

Można i w ten sposób, ale trzeba też mieć gdzie przechować deskorolkę ;) . Nie chodzi mi o nauczycieli, ale gdybyś trzymał deskę pod biurkiem, zaraz koledzy by się nią zainteresowali :P . Kiedyś jeszcze jak nie musiałem dojeżdżać 20 km do liceum, to do gimnazjum jeździłem rowerem też miałem problem gdzie go postawić. Całe szczęście miałem kumpla, który pozwolił mi chować u niego swoją kolarkę.
_________________
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-05-2010, 18:17   

Ja lubię jeździć na prawdziwej desce, chociąż fingerboard też jest genialny. Mój ulubiony trick na fingerze to varial kickflip :here: nose stall :here: 50:50 :here: heelflip :here: odjazd na nose manual :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-05-2010, 19:22   

Piotrek napisał/a:
varial kickflip :here: nose stall :here: 50:50


I to jest właśnie trochę "ułomne" w Fingerboardach. W realu to niemożliwe - chyba nie da się zrobić Flipa, a po nim nawet najprostszego Lipa(nawet Nose Stalla), a tym bardziej Grinda zaraz po Lipie!
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 18-05-2010, 21:06   

Piotrek napisał/a:
:here: odjazd na nose manual :D


xd

Nie nabijać postów! Musimy trzymać na tym forum jakiś poziom, a niektórzy próbują stanowczo obniżyć!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 20-05-2010, 14:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: