Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
28-02-2012, 19:28
Opinie na temat wywiadów
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-08-2009, 17:46   Opinie na temat wywiadów

Jako że identyczny temat "zaginął" zakładam nowy
_________________
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Wysłany: 29-08-2009, 17:55   

_________________

 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-08-2009, 17:55   

Wywiad z Maćkiem udany, aczkolwiek jedna wypowiedź bardzo mi się nie spodobała.

Cytat:

Jest to Maciex1995. Ma prawie wszystkie figurki, które ja chciałbym mieć i z tego, co mi wiadomo, to fajnie repaintuje mniej potrzebne sztuki. A jak pozbędzie się kilku mniej potrzebnych figurek, to jego kolekcja wg mnie będzie bliska ideału :evil:


Hm, w tej wypowiedzi aż roi się od narcyzmu...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-08-2009, 19:06   

HugoL3 napisał/a:

Hm, w tej wypowiedzi aż roi się od narcyzmu...


Nie będę nawet zaprzeczał...

Ale prawda jest taka, że Maciex1995 ma kolekcję najbliższą mojemu ideałowi kolekcji, więc ta wypowiedź jest zgodna z prawdą ;)
_________________

 
 
 
nicolaus99
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: dawna
Wiek: 34
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: 19-10-2009, 00:01   

ketjow10 napisał/a:

Kibicowałem Chelsea jeszcze przed erą "wujka Romka".


Mam poważne wątpliwości co do tego. Masz 12 lat a Abramowicz jest w czelsi od 6. Z prostego działania matematycznego jakim jest odejmowanie (12-6=6) wynika że miałeś 6 lat gdy zacząłeś im "kibicować".Wątpie a nawet jestem przekonany że w wieku 6 lat żaden młody "kibic" nie "polubi" średniaka ligi angielskiej, klubu bez sukcesów, nie liczący się w walce o europejskie puchary

ketjow10 napisał/a:

Doceniam ich nie za to że mają wiele gwiazd ale za styl gry i wytrwałość.

A możesz dokładnie określić co ci się w ich stylu podoba?, bo widowiskowej piłki to oni nie grają. a wręcz przeciwnie typowy angielski futbol

ketjow10 napisał/a:

Ci którzy mówią ,że gramy dobrze ,bo mamy kasę po prostu nam zazdroszczą

"nam" :lol: . Takie są fakty, klub przed wejściem abramowicza był ligowym średniakiem, porównywalnym z dzisiejszym Evertonem czy Aston Villa
_________________
..........

:P
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 19-10-2009, 15:07   

Styl ,to znaczy : grają wytrwale , są w bardzo dobrej kondycji i deklasują rywali , kiedy picusie z ManU chodzą na rzęsach , piłkarze Chelsea mają jeszcze siły na dogrywkę i serie jedenstastek. Ponad to potrafią rozgrywać fajne akcje , celnie podają i są niesamowicie skurzeczni. Chelsea zacząłem kibicować ,bo mój tata za nimi "pomagał". On pamieta ich jeszcze z czasów Zoli i Desaillego .
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-10-2009, 16:49   

ketjow10 napisał/a:
skurzeczni.


Z pewnością.

ketjow10 napisał/a:
Chelsea zacząłem kibicować ,bo mój tata za nimi "pomagał".


Co robił? Pomagał??

ketjow10 napisał/a:
On pamieta ich jeszcze z czasów Zoli i Desaillego .


Ale Ty nie.

nicolaus99 napisał/a:
Wątpie a nawet jestem przekonany że w wieku 6 lat żaden młody "kibic" nie "polubi" średniaka ligi angielskiej, klubu bez sukcesów, nie liczący się w walce o europejskie puchary


Jeżeli faktycznie w jego rodzinie panuje taka tradycja to czemu nie... hehe, oczywiście to był sarkazm.

ketjow10 napisał/a:
deklasują rywali


Czyli dlatego, że wygrywają. Jasne, rozumiemy...

ketjow10 napisał/a:
piłkarze Chelsea mają jeszcze siły na dogrywkę i serie jedenstastek.


Zasłynęli z tego po wspaniałej serii karnych w finale LM 2007/08 nieprawdaż??

ketjow10 napisał/a:
fajne akcje


Fajne? Co rozumiesz za fajne?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-10-2009, 10:28   

Do Adriana: jak wklejasz jakiś wywiad z CorinthianPolska, to przede wszystkim najpierw zapytaj się o zgodę osoby udzielającej wywiadu! Jestem pewien, że nikt nie będzie zadowolony z faktu, że za jego plecami wrzuca się tutaj teksty bezpośrednio z nim związane.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-10-2009, 17:08   

I z łaski swojej pisz poprawnie nicki tych osób, to jest Don Scovrone, a nie "scorvone"...
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 29-10-2009, 21:48   

Maciek można by już pokasowac te tematy : Wywiad , z kim wywiad nr. 3 itp. : )
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-10-2009, 15:23   

Niedługo zrobię porządek. I mam pytanie do osób, które są w grupach ViP i Przyjaciel - kto z was pójdzie na ochotnika do kolejnego wywiadu? Jak się zgłosi więcej niż jedna osoba, to jakoś z tego wybierzemy.
Ja oponowałbym za wywiad z HugoL3, bo na forach Corinthian trwa już ponad 2 lata, jego kolekcja prezentuje się ciekawie i w ogóle fajnie mi się z nim zawsze rozmawiało, ale najpierw niech sam powie, czy chce poodpowiadać na nasze pytania.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-10-2009, 20:18   

Jak wszystko będzie grało to ja nie mam nic przeciwko.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 01-11-2009, 11:14   

okey ,ja jestem za HugoL3 : )
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-11-2009, 20:04   

Cytat:
Podobają ci się nowe serie MicroStars , czy brak figurek Juventusu sprawia, że masz o nich negatywne zdanie?
Mam je gdzieś. Wybaczcie, ale nie interesują mnie drużyny pokroju Manchesteru czy Barcelony. Kompletnie nie pociągają mnie dwie najlepsze ligi na świecie : angielska i hiszpańska. Gdy słyszę, że ktoś o derbach Hiszpanii mówi Derby Europy to mnie trafia szlag. Zawsze lubiłem ostrą twardą grę, którą prezentują drużyny z ligi niemieckiej oraz włoskiej. To jest sens futbolu, a nie dryblingi


W lidze angielskiej jest równie dużo twardej gry. W czołowych drużynach gra trochę zawodników o świetnej technice, ale patrząc na zespoły z miejsc poniżej 6-go, można często zobaczyć twardy, siłowy futbol, często jest w nim dużo gry w powietrzu i pomagania sobie łokciami, choć Premiership w porównaniu z Championship i League One też nie prezentuje ostrej, siłowej gry. Ale jaranie się drugą i trzecią ligą nie ma większego sensu, kiedy nie żyje się w tym kraju.

Cytat:
Wolisz ProStars czy MicroStars ? Dlaczego?
Pisałem już gdzieś dlaczego wolę MicroStars ... Nie chcę mi się powtarzać tego samego, ale jeżeli znajdę gdzieś post, w którym wypowiedziałem się na ten temat z pewnością go tu wkleję.


Chyba na tym forum nie pisałeś, bo jest założony taki temat, a w nim twojej wypowiedzi jeszcze nie ma.


A tak poza tym to nie mam większych uwag i zastrzeżeń - w niektórych kwestiach się zgadzam, niektóre są mi obojętne, ale nie ma tu jakichś rażących nieporozumień i głupot.

To teraz wy się wypowiedzcie o tym wywiadzie.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-12-2009, 13:28   

Komentujcie wywiad, który ostatnio się ukazał!

No i znowu wychodzę z pytaniem: Kto następny ma odpowiadać na wywiadowe pytania zadawane przez użytkowników?
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-12-2009, 21:26   

Maciex1995 napisał/a:
W lidze angielskiej jest równie dużo twardej gry. W czołowych drużynach gra trochę zawodników o świetnej technice, ale patrząc na zespoły z miejsc poniżej 6-go, można często zobaczyć twardy, siłowy futbol, często jest w nim dużo gry w powietrzu i pomagania sobie łokciami, choć Premiership w porównaniu z Championship i League One też nie prezentuje ostrej, siłowej gry. Ale jaranie się drugą i trzecią ligą nie ma większego sensu, kiedy nie żyje się w tym kraju.


To stereotyp. Teraz częściej dochodzi raczej do delikatnej, fantazyjnej gry podobnie jak w lidze hiszpańskiej.
Maciex1995 napisał/a:
Chyba na tym forum nie pisałeś, bo jest założony taki temat, a w nim twojej wypowiedzi jeszcze nie ma.


Wolę MicroStars , bo przede wszystkim to o nich dowiedziałem się najpierw. Co serię ukazuje się ich więcej, nie tak jak to było z Prostars. Pozatym, małe figurki na złotych podstawkach są ładne i nie zajmują dużo miejsca.
_________________

 
 
 
tomek 
Zielona podstawka


Ulubiona drużyna: Rangers FC
Zbierasz od: 2005
Wiek: 36
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Wrestlingforum.pl
Wysłany: 25-12-2009, 14:18   

jak tak czytam te wywiady zastanawia mnie 1 rzecz. dajecie osobie odpowiadającej pytania i on sam odpowiada czy robicie całkowita formę wywiadu w rozmowie na gg np ?
_________________
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-12-2009, 12:15   

Zbieram na PW pytania, które mają być w wywiadzie, wysyłam do osoby, która ma odpowiedzieć i kiedy otrzymam odpowiedzi, publikuję to na forum.
_________________

 
 
 
tomek 
Zielona podstawka


Ulubiona drużyna: Rangers FC
Zbierasz od: 2005
Wiek: 36
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Wrestlingforum.pl
Wysłany: 26-12-2009, 12:36   

wydaje mi się, że trochę lepszym sposobem byłoby przeprowadzenie wywiadu na gg wtedy podczas rozmowy można dołożyć na spontanie jakieś pytanko 8)
_________________
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-12-2009, 12:45   

Zastanawiałem się kiedyś nad takim rozwiązaniem i może kiedyś coś takiego zorganizujemy, ale może lepiej zrobić konferencję, jak będzie dostępnych dużo użytkowników forum albo odblokuję czat i kiedy będzie nas tu dużo w tym samym momencie, to wejdziemy na czat(oczywiście najpierw muszę go odblokować, bo obecnie ta opcja jest wyłączona) i tam coś takiego przeprowadzimy. Potem zapis rozmowy wrzucimy na forum i będzie co czytać.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-01-2010, 20:00   

Interesuje się ktoś jeszcze tym działem? Myślę, że dobrze byłoby zorganizować kolejny wywiad. Z kim? Kandydatów zbyt wielu nie ma, proponuję Melo_sopot ze względu na swoją pozycję na forum albo Tomka ze względu na bagaż doświadczeń związanych z Corinthian i nie tylko, od prowadzenia for, bloga i kilku podejść do stworzenia strony po wyszukiwanie ekstremalnie cennych figurek.

Ktoś ma lepszy pomysł? Jeżeli nie, to który z tych dwóch kandydatów wydaje wam się być lepszym?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: