Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
28-02-2012, 19:28
Opinie na temat wywiadów
Autor Wiadomość
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 12-11-2010, 17:06   

Co wy na to,żeby zrobić kolejny wywiad z kimś z użytkowników forum?
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 13-11-2010, 11:58   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-11-2010, 11:58   

Dla mnie wywiady są już zamkniętym rozdziałem, ale jak znajdzie się więcej chętnych, to czemu nie...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-08-2011, 22:52   

Mamy obecnie trochę kandydatów, którzy wyłonili się od momentu zakończenia pracy nad poprzednimi. Do tych, którzy już odpowiadali na pytania, chętnie dołączyłbym następujące osoby:
- MasterOfDisasta
- 19tomek98
- Mateusz200
- Bubul
- Gracjan

5 wywiadów, czyli całkiem dobry materiał na wznowienie tej zabawy. Kto jest za?

A potem możemy robić to od nowa, przecież od pierwszych wywiadów z MyCorinthian minęły 2 lata.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 21-08-2011, 14:55   

Ja jestem za
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 21-08-2011, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 21-08-2011, 16:16   

Równierz jestem za
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-08-2011, 13:59   

Bardzo dobry pomysł.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-09-2011, 10:31   

Przeczytałem wywiad z Tomkiem... Woła on o pomstę do nieba. O ile nie można mieć pretensji do przeprowadzającego, to do "gwiazdy wywiadu" już tak. Błędy ortograficzne, odpowiedzi "na odwal", często brak argumentacji. Mi się niestety ten wywiad nie podoba i mam nadzieję, że będzie to ostatni wywiad, w którym ktoś udziela się w taki sposób.

Jak ktoś nie chce wywiadu, to nie ma przymusu. Dla mnie postawa Tomka nieco lekceważąca... Sądzę, że gdyby tak zsumować słowa, które wypowiedzieli obaj Panowie, wyszłoby na to, że Maciex użył ich więcej, niż Tomek (a moim zdaniem jest to lekki absurd).
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2011, 12:27   

Podobnie miałem napisać. Zgadzam się z Kamilem, poza jednym punktem - to raczej nie lekceważąca postawa, tylko albo niewiedza, albo obawa przed wciąganiem go w absurdalne rozmowy.
Tomek nie dał się wciągnąć w żadną rozmowę - ani w pytania rzeczowe, ani prowokacyjne. Rozumiem, że po swoich kłótniach na forum mógł spodziewać się jakiegoś podpuszczania go do "ciekawych" odpowiedzi, ale ustawił się zbyt zachowawczo. Porównując do futbolu - jak drużyna "stawiająca autobus" w polu karnym, która nie odpowiada na grę rywali.
Parę razy musiałem z niego wyciągać odpowiedzi "na raty", tzn. odpowiedź na pierwsze pytanie była tylko "Tak", to musiałem dodać drugie pytanie, żeby coś dodał od siebie. W takich wypadkach nie dopisywałem do wywiadu tych dodatkowych pytań, tylko łączyłem 2 odpowiedzi w jedną.
Wszyscy liczyliśmy na więcej.

Teraz Gracjan, a następni w kolejce są MasterOfDisasta, Mateusz200 i Bubul.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 10-09-2011, 12:39   

A co ci się panie szanowyny HugoL3 nie podoba w moim wywiadzie odpowiadałem na szybko.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2011, 13:12   

Chyba właśnie te odpowiedzi na szybko. Porównaj sobie to z innymi wywiadami i zobaczysz, że u ciebie jest najmniej konkretów, własnej inicjatywy, twoich opinii - a przecież uważasz, że znasz się na piłce i masz o niej dużo do powiedzenia.
Mogłeś odpowiadać wolniej, ale konkretniej, nikt ci nie zabraniał.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 10-09-2011, 14:11   

Trochę mi się śpieszyło możesz mi wysłać pytania i ci mogę odpowiedzieć jeszcze raz i zobaczycie ;)
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2011, 15:29   

Na samym początku pytałem, czy masz czas na ten wywiad. Dostałem odpowiedź, że tak. A później mogłeś zwyczajnie poprosić, żebyśmy skończyli, a potem przeprowadzili drugą część.
Liczę, że następna czwórka będzie bardziej rozmowna i udzieli nam bardziej wysilających odpowiedzi.

A co inni sądzą o tym wywiadzie? Tylko szczerze, bo chyba nikt z nas nie lubi "dyplomatycznych" wypowiedzi. Tym razem rozmowa wzbudziła jakieś kontrowersje, więc chciałbym poznać opinie użytkowników.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-2011, 22:19   

Cytat:
A co ci się panie szanowyny HugoL3 nie podoba w moim wywiadzie odpowiadałem na szybko.


Rozmowa jak z debilem! Przecież wszystko wypisałem w swoim poście, wystarczy przeczytać co mi się w nim nie podoba!

Gonił Cię ktoś przy tym wywiadzie? Dla mnie mógłbyś dostać zakaz wypowiadania się na tym forum do momentu aż... dorośniesz.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 12-09-2011, 14:00   

Również przeczytałem wywiad z Tomkiem i oceniając go jednym zdaniem proponuje wywiad przeprowadzic jeszcze raz za jakies 5 lat jak Tomek troche dorośnie aha i jeszcze jedno pytanie do Tomka bo w wywiadzie padło pytanie :

Ile razy oglądałeś na żywo mecz piłkarski profesjonalnych drużyn(dajmy na to od II ligi w górę)?

Tomek odpowiedział:
"1 mecz Polska-Niemcy ale byłem na innych bardzo ciekawych wydarzeniach sportowych."

Możesz mi powiedziec gdzie kiedy w Polsce czy za granicą byłeś na tym meczu z Niemcami???Bo jakoś sie nie chwaliłeś nigdy a ostatni mecz z niemcami nie liczac tego w Gdańsku (tam nie byles bo przed meczem pytalem sie czy ktos bedzie bo myslalem ze na zywo z kims z forum pogadam przed meczem i z reszta chciales zebym zalatwil ci jakies gadzety z meczu) byl o ile sie nie myle na euro w Austrii to raczej tam nie byłeś wczesniej grali w 2006 w Dortmundzie to raczej tez nie byłeś no a przed Dortmundem grali w Zabrzu ale Ciebie wtedy jeszcze na świecie nie bylo wiec powiedz mi jak i kiedy byles na tym meczu ? pozdro
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 12-09-2011, 14:10, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-09-2011, 16:05   

Chodzi o meczu U-21, przecież pisał parę razy...
Ale jeżeli zastanawiamy się nad nieścisłościami w jego wypowiedziach, to ja widzę coś lepszego. Arsenal jest najważniejszy od 2006 lub 2006 roku? Ciekawe nie tylko ze względu na gafę, ale również dlatego, że w zeszłym roku najważniejsza była też Chelsea , a jakoś niedawno chciałeś, żeby w temacie ze spisem kolekcjonerów-kibiców przepisać cię do Celtiku. I oczywiście pisanie na GG, że teraz już na poważnie im kibicujesz, że to już na stałe itd.
A Borussia to już jakiś żarcik chyba :) Podoba mi się to:
Cytat:
bardzo lubię BVB bo gra tam aż 3 polskich piłkarzy oraz lubię ten klub za innych zawodników.
"Oraz innych piłkarzy". Możesz nam przybliżyć, o jakich ci chodzi?
Chociaż by Shinji Kagawa,Lucas Barrios
Czy uważasz, że cała trójka Polaków zasługuje na miejsce w pierwszym składzie Borussi?
Tak

Kagawa i Barrios to najgroźniejsi rywale Lewandowskiego w ubiegłym sezonie, którzy zabierali mu miejsce w 11, czy to ja źle się orientuję, źle czytam i źle interpretuję czytany tekst?

Inny przykład - najtrudniej zdobyty autograf: Andrzej Pluta. A przecież chwaliłeś się, że masz 12 jego autografów i codziennie zbierałeś.

Nie chce mi się punktować słabości tego wywiadu, bo widać na pierwszy rzut oka, że się nie popisałeś i twoje przechwałki o dużej wiedzy piłkarskiej nie sprawdziły się, choć była ku temu doskonała okazja. Dla mnie sprawa wywiadu jest zamknięta.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-09-2011, 22:56   

Ostatnio Tomek98 na GG chwalił mi się, że jednak jego najbardziej ulubionym klubem jest jednak BVB , a nie Arsenal , jak to było 2 tygodnie temu ;)
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 14-09-2011, 14:13   

I co kłamiesz napisałem że bardzo lubię BVB ale moim ulubionym klubem jest Arsenal a wy wszyscy ogarnijcie sie moge kibicować komu chce a wam gówno do tego i włąsnie chyba kończe pisanie na ty forum...
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 14-09-2011, 14:52   

Koncz jestem za a decyzja nalezy do Ciebie twoja sprawa.pozdro
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 14-09-2011, 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-09-2011, 17:43   

Cytat:
a wy wszyscy ogarnijcie

Lubię to czytać spod klawiatury niektórych osób.
Możesz kibicować komu chcesz i to jest twoja racja, ale spójrz też na inną opinię na ten temat, bo ona też wydaje się całkiem rzeczowa - kibicowanie co pół roku innej drużynie to na pewno dalej kibicowanie? Z drużyną jest się na dobre i na złe i niezależnie od tego, czy w tym sezonie grają tam lepsi zawodnicy albo piłkarz, którego lubisz, czy też nie.
Ja i HugoL ciężko przeżywaliśmy degradację naszych ulubionych zespołów(tzn. przypuszczam że on też ciężko), Bubul z pewnością był czerwonofioletowy ze złości po utracie mistrzostwa albo awansu do LM w ostatnich minutach ważnych meczów, Mazi musiał szaleć ze złości gdy jego Milan tracił 3 bramki w 6 minut i przegrał finał LM w karnych. Czy na tych wydarzeniach skończyło się ich kibicowanie? Nie, bo na utrzymywaniu się przy swoim klubie polega kibicowanie. A może się mylę i wytłumaczysz mi swoje postrzeganie "kibicowania"?
Zdanie "moge kibicować komu chce a wam gówno do tego" wydaje ci się idealnym odejściem od tematu, ale jeżeli ktoś nie lubi unikać debaty, to też to widzi: w ten sposób utwierdzasz innych w przekonaniu, że nie masz argumentu.

Cytat:
włąsnie chyba kończe pisanie na ty forum...

Nikt nie obraża cię tutaj tak z nudów. Jeżeli więc boli cię, że wyśmiewa się to, co mówisz, to możesz kończyć, ale wiedz, że zawsze tak będzie, gdziekolwiek nie pójdziesz czy gdziekolwiek się nie zarejestrujesz: odpowiedzią na powiedzenie bądź napisanie głupoty jest wyśmianie, tylko w różnej formie. Tutaj odbywa się to w granicach debaty i wystarczającej kultury osobistej, zgodzisz się w tej kwestii?
Wiesz jak uniknąć takich szyderczych komentarzy nt. swojej osoby? Bo ja wiem. Nie ty jeden to przechodziłeś. Kiedy widzę swoje stare posty na Corinthianpolska, jestem przerażony. Mazi swoje początki na tamtym forum wspomina pewnie z uśmiechem, ale jest to uśmiech nad swoimi błędami. Mateusz szybko zaczął od ostrzeżenia u nas. Ketjow miał nawet bana otrzymanego ode mnie(nie poruszam już tematu banów na Corinthianpolska, bo był bardziej nerwowy admin :D ), przy postach piotrka1899 wściekałem się na nadmiar literówek. I wiesz, co łączy wszystkie te osoby? Że wszyscy doszli w końcu do poziomu, na którym dobrze czytało się ich wypowiedzi! Wielokrotnie wspominałem bądź myślałem sobie o postępie, który na moich oczach poczynili Mazi czy Ketjow10, bo nagle z półlinijkowego bełkotu ich posty stały się konkretnym omówieniem swojego zdania i wybranego stanowiska!

Odbiegamy od tematu wywiadów, dlatego trochę powrócę: Zbieram materiał na wywiad z Gracjanem. Myślę, że ta rozmowa może być bardzo ciekawa, dlatego proszę o przysyłanie mi pytań, które mają się w nim znaleźć.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-09-2011, 14:44   

Cytat:
Ja i HugoL ciężko przeżywaliśmy degradację naszych ulubionych zespołów(tzn. przypuszczam że on też ciężko)


Nie będę się czepiał/oceniał, ale to mojemu klubowi odebrano dwa tytuły mistrzowskie + KARNA degradacja do drugiej ligi (w konsekwencji brak pucharów przez najbliższe dwa sezony). To MUSIAŁO boleć. Prawdziwi kibice będą mi współczuć, ale sezonowcy nawet nie otrą się o takie doświadczenie.

Maciex, chłopina nie ma czasu, by z Tobą dyskutować na temat kibicowania. Nie oczekuj, że poświęci czas na to, by stworzyć wypowiedź na tyle obszerną, by satysfakcjonowała wszystkich na tym forum.

Cytat:
kończe pisanie na ty forum...


Whisky, moja żono...
_________________

Ostatnio zmieniony przez HugoL3 15-09-2011, 14:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: