Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 18:46
Archiwum: wywiad z Maciex1995
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-09-2009, 15:13   Archiwum: wywiad z Maciex1995

-Dlaczego jesteś za Liverpoolem ?
Dlaczego... Ciężko powiedzieć. Chyba dlatego, że kiedyś w Polsacie co mecz tej drużyny była reklama, że w Polsacie Sport o tej a o tej mecz Liverpool - ktoś tam. Wtedy Dudek w LFC jeszcze grał i dlatego reklamowali. Ja często słyszałem te reklamy i jakoś tak w podświadomości zostało. Ponadto po Euro2004 kiedy Baros został królem strzelców dowiedziałem się, że on w Liverpoolu, a byłem pod wrażeniem jego gry. Tak więc kibicem LFC zostałem w dużej mierze przypadkiem, ale nie żałuję, że to im kibicuję. Świetna drużyna, wielkie tradycje. Teraz nie potrafiłbym się przestawić na jakąś inną drużynę.
-Od kiedy zbierasz figurki ?
Zacząłem je zbierać na przełomie czerwca i lipca 2006 roku, wtedy zacząłem kupować je w sklepie "Absolutnie wszystko po 2 zł". Kosztowały 1zł/sztuka :D
-Kiedy dowiedziałeś się o figurkach ?
O MicroStars szczerze mówiąc nie pamiętam, ale wtedy się i tak tymi figurkami nie przejąłem. O Headliners już dawno przed tym, kiedy zacząłem zbierać mówił mi brat, a o Prostars wiem stosunkowo od niedawna, dowiedziałem się chyba na przełomie 2006 i 2007 roku.
-Kto jest twoim ulubionym piłkarzem ?
Nie mam jednego ulubionego. Każdy zawodnik The Reds zasługuje na szacunek.
-Czym się interesujesz ?
Piłką nożną i Liverpoolem :D Mówiąc serio to piłką, Liverpoolem, ale także innymi sportami, choć w mniejszym stopniu. Czasami lubię popatrzeć na F1, ale czasem jest to dla mnie bez sensu, wyścig nudny i nic się nie dzieje poza tym, że McLaren szpieguje Ferrari. Niezbyt często, w przeciwieństwie do większości osób, słucham muzyki. Ponadto oczywiście Corinthian i Walka Zabrze (klub trzecioligowy).
-Od kiedy kibicujesz The Reds ?
Zacząłem im kibicować w drugiej połowie 2002 roku, jak się jeszcze piłką jakoś mocniej nie interesowałem to szukałem ich wyników w gazecie :D
-Czujesz sie mniej dojrzały z racji swojego wieku przy innych userach tego forum ?
Nie.
-Kiedy dostałeś kompa z internetem ?
Kompa już dawno, pod choinkę jak miałem 5 lat, ale tym się jeszcze nie interesowałem :D
A Internet... Za bardzo nie pamiętam, ale byłem wtedy w młodszych kalsach podstawówki.
-Kiedy i czy wogóle zaprzestaniesz zbierania figurek ?
Na razie nie planuję.
-Kim chcesz zostać w przyszłości ?
Owocem Jogobelli :D Mówiąc serio, piłkarzem(Liverpoolu oczywiście), ale jak się nie powiedzie to jeszcze nie wiem, mam czas do namysłu. W każdym razie rowów nie będę kopał.
-Jaki gatunek muzyki preferujesz i dlaczego ?
Różne, ale generalnie lubię przede wszystkim Manu Chao i RHCP. Podoba mi się pogoda ducha Manu. A Red Hot Chili Peppers to pewnie dlatego że zawsze słyszałem jak brat tego słucha i też mi się spodobało.
___________________________________________________________________

Wywiad z września 2007 i od tego czasu trochę się pozmieniało, ale warto przeczytać.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: