Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 17:46
Archiwum: wywiad z CzarasLP
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-09-2009, 14:23   Archiwum: wywiad z CzarasLP

Jak długo zbierasz figurki?
W maju był rok .
Co Ci się w nich najbardziej podoba?
Przedewszystkim prezentują najlepszych piłkarzy świata , poza tym ich wykonanie jest moim zdaniem wyśmienite.
Jaka jest twoja najbardziej pożądana figurka?

Taką figurką był zawsze Lampard z 35 serii Prostars gdy udało mi sie go pozyskać byłem bardzo szczęśliwy kolejną figurką jaką po prostu muszę mieć jest figurka Jose Mourinho.
Dlaczego jesteś za Chelsea ?
Lubię ich , podobało mi sie w jakim stylu Chelsea dotarła do półfinału LM w 2004 roku gdzie potem odpadła oczywiście nie czarujmy sie do Chelsea przekonała mnie osoba Jose Mourinho i gwiazd jakie trafiały na Stamford Bridge.
Jakie jest twoje marzenie?
Hm trochę by tego sie nazbierało :) , ale moim marzeniem jest mieć kupę kasy , fajny wóz , ładną i mądrą kobietę u mego boku .
Kiedy i jak dowiedziałeś się o figurkach?
Gdy obudziłem sie rano włączyłem telewizor na Polsat bo leciał zaraz Hugo :) heh no i leciała reklama przedstawiająca micro gwiazdy.
Jaki jest twój ulubiony piłkarz ?
Moim ulubionym piłkarzem jest John Terry imponuje mi swoją grą na środku defensywy sam gram na stoperze no i oczywiście lubię jeszcze Carvalho i Drogbe
Czym się interesujesz ?
Interesuję sie piłką nożną ( chyba jak każdy kto zbiera figurki) , informatyką , detektywistyką.
Kiedy zacząłeś kibicować Chelsea ?
Na początku sezonu 2003/04 chyba tak jak połowa kibiców Chelsea w Polsce , ale ja nie jestem tzw . sezonowcem .
Jaką figurkę uważasz za najcenniejszą w kolekcji ?
Lamps z 35 serii ProStars a z micro jest ich dużo mn.i Riquelme , McCarthy , Zambrotta , Van Nisterlooy kicker i Friedel na czarnej no i kazda figurka Chelsea jaką posiadam .
Jaka była twoja pierwsza figurka ?
Zlatan Ibrahimović z Juve na niebieskiej podstawce , kupiłem go w ten sam dzień co dowiedziałem sie o tych figurkach .
Jakie kluby lubisz poza Chelsea ?
Lubię Lazio , Celtic i Real ale przede wszytkim CFC
Gdzie i jak spędziłeś swoje najwspanialsze wakacje ?
Każda wolna chwila od szkoły jest piękną chwilą , mam nadzieje że takie wakacje jeszcze nadejdą , nie byłem nigdy w żadnym tropikalnym kraju tylko zawsze w Polsce sędzałem wakacje więc mam nadzieje że może za rok pojadę w świat :)
Film lub książka, która wywarł/a na tobie największe emocje ?
Hm trudne pytanie z jednej strony przyjemniej jest obejrzeć film i nie tracić czasu na czytanie ale z drugiej strony czytając książkę nigdy nie wiadomo co zdarzy sie w następnym rozdziale zawsze pozostaje pewna nie wiadmoma.
Jeśli mógłbyś wybrać jeden mecz z całej historii football'u, na którym byłbyś osobiście, jaki byłby to mecz ?
Jeden z 2 meczy polaków o brąz w MŚ
Jaką historię z twojego życia zapamiętasz na zawsze ?
Żyję chwilą nie pamiętam żadnej naprawde wyjątkowej historii.
Jakie wydarzenie było dla ciebie najważniejsze ?
Ślub mojej siostry męczarnie moje ustały i wreszcie cały pokój mój yeeee .
_________________________________________________________________

Wywiad pochodzi z lipca 2007, więc od tego czasu niektóre sprawy się zdążyły pozmieniać.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: