Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 17:46
Archiwum: wywiad z Pioter_veb
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-09-2009, 10:47   Archiwum: wywiad z Pioter_veb

Od kiedy kibicujesz Barcy?

Barcelonie kibicuje od 1996 roku wiec to juz 12 lat w tamtym roku w barce grał Vicroti Baia Blance Luis Enrique czy Ronaldo

Jakie inne kluby lubisz oprócz barcy?

Orlęta Łuków klub z mojego miasta. Klub ten gra w IV lidze kiedys graliśmy w barażach o druga liga ale niestety przegraliśmy ze Stala Sankok .w roku 1999 nawet grałem w juniorach młodszych jako bramkarz zagrałem łacznie w 24 meczach ale późnej miałem problemy zdrowotne które przerwały moja mała kariera

mojm pierwszym zagraniczynym klubem ktory lubiłem był Ajax w czasach gdy grał tam Kluivert czy Overmars

Ciekawostka: Wychowankami Orląt są Cezary Kucharski oraz Dariusz Solnica

Jaki masz ulubiony polski klub?

Polski klub?? Legia Warszawa od małego im kibicowałem i byłem na kilkunastu meczach miałem kontakt z zawodnikiem Legii C. Kucharkiem którego mój Tata uczył w liceum i on bardzo lubił mojego Tate i czesto nas odwiedzał przywoził pamiątki, koszulki i autografy. Mam bardzo dużo zdjęc z nim gdy grał w Legi dlatego w Polsce tylko Legia kibicuje ale nie jestem ich fanatykiem czy cos

Jaki jest twój ulubiony piłkarz i dlaczego?

Ulubiony piłkarz ..,duzo ich jest ale nie będę pisał o wszystkich. Wszystko sie zaczęło od finału ligi mistrzów Ajax - Milan chyba gdzie Kluivert strzelil zwycięską bramke. Bardzo mi zaimponował ze taki młody chłopak tak fajnie grał .Wtedy bardzo podobały mi się jego włosy, ale gdyby nie jego rozrywkowe życie to mógłby byc jeszcze lepszy napastnikiem ale niestety kontuzje i życie nocne trochę mu przeszkodziło w trudnym momencie jego kariery. Kiedys waracał z dyskoteki i zabił kobietę za co był skazony na jakos straszna grzywna a teraz nie mam jako takich uluinonych pilkarzy naprawde bardzo mi impnuja zawodnicy kotrych nigdy nie widziałęm na własne oczy tylko w jakis program histroczny o pilce

Dlaczego Barca?

Bo barca to wiecej niz klub ten klub ma dusze jego historia zaczęła się w 1899 pod koniec pazdziernika Barcelona w czasach gen. Franco była strasznie przesladowanina bo sie utozsamili ze swoim reginem katalonia mozna ich porownac do nas polakow kotryrz tez mielismy duzo problemy ale zawsze bylismy dumni ze jestemy polakami kataloczysz tez sa dumni ze walsnie kataloczykami, barcelona na koszulkach nie ma jakiego loga bwin czy aig itp tylko wszpomaga unicef ktorzy pomoga dzieciom . rodzice mi mowia za barclona dziłą na mnie jak naroktyk bo gdy przegrwya to ja czuje smutrk złosc a gdy truiumfufja ja trinfuje z nim w moim mescie maja mnie za głipka bo jak mozna kinbicowac klubowi nie z polska ja im mowie ze oni tego nigdy nie zrozumieja barca to barca jedyna w swoim rodzaju ich fotbaol piekny fiznzujny czyli to co najleszego oni ciesza sierra

Czy odpowiada Ci obecna Barca? Może chciałbys cos w niej zmienic?

Wiadomo, kazdy jest trenerem przed telewizorem. Chce coś zmienic i tak wg mnie pierwszy do zmiany jest Raijkard ktory nie umie własciwie ustawiac zawodników ma swoich ulubieńców (oleguer) których wystawia .Każdy myśli ze ryjek jest super trenerem .Może nie jest najgorszy, ale nie jest taktykiem cała czarna robotę odwalał Henk ten cate który odeszedł po zdobyciu LM i od tamtej pory zaczęły sie problemy bo neskes nie ma łba do taktyki . Ja jak bym był trenerem to bym spróbował zagrac 3 obrońcami i zobaczyc fantastczna czwórke na boisku, ale chyba się nie doczekam

Kiedy i w jakich okolicznościach dowiedziałeś się o figurkach?

o figurkach dowiedziałem sie... tak że siedziałem na allegro 3 lata temu, zobaczyłem figurkę Eto’o. Wydała mi się bardzo ciekawa i zalicytowałem ją. Dałem za nia wtedy 20,50 kupilem ja od kuby przelewa za nia zrobilem na religi :) i na przerwie pobiegłem do banku go zrobic a po 3 dniach to była sobota dotałęm moja peirssza figurke i odrazu sie w niej zakochlem przyfladmen sie jej z lupa sprawdzlem kazdy najmniesz szczegol poportu była super to dzisiaj ja mam ;]

Ile obecnie masz figurek w kolekcji?

113:

-platyny 4 : xavi zambro platini torres
goldy micro : 21
pro 5
balondory 1 rivaldo
legnedy miro zico socerate savivcacie van basten francescoli caginia suker
Prostars : Rijkard Lineker, maradona, boniek

Jaka jest twoja ulubiona figurka?


platyna Xaviego i zambrotty i oczywiscie moja pierwsza figurka : Eto’o

jeszcze inna fidurka , którą lubię jest r10 taki duży z FT champ chyba bardzo mi sie podobal (droga była)

Jaką figurke chciałbyś miec w swojej kolekcji?

Bardzo bym chcial miec obie serie Legend z pro
Box barcelony ktory moglem miec ale akuart wtedy kasy nie miałem
moze smieszne ale bym chcil miec deco away z seri club game 2
van bomela
rustu

a z pro to davidsa petita overamrs laudrapa saviole wszsktich w stroajch barcy oczywiste

Czym się interesujesz?


teraz interuje sie tym co bede zdwał na maturze w maju czyli gegra mat pol i ang a tak pozatym to moja pasja geologia robie intersowa taniu kupic droga sprzedac to moja dwziza
oprocz tego wiadomo pilka-liga hiszpanska Barcelona
muzyka wynajdowanie roznych ciekawych zespołów muzycznych o których mało kto słyszał.
_____________________________________________________________

Wywiad pochodzi z marca 2008, od tego czasu Pioter mógł pozmieniać swoje zdanie na niektóre tematy. Mimo to, warto przeczytać.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: