Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Serie 1-10
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-10-2011, 12:28   

W te wakacje zdobyłem wreszcie figurkę z serii 6, która była dla mnie najważniejszym priorytetem z serii 1-10:

Do zdobycia pozostały:


A potem trzeba zamienić srebrne podstawki(których i tak jest niewiele) na złote. W międzyczasie uatrakcyjnię kolekcje o figurki innych klubów, ale one nie będą aż takim priorytetem.
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Wysłany: 03-10-2011, 18:02   

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 03-10-2011, 18:02   

Serio chcesz uzbierać wszystkie figurki Liverpoolu? Widać, że niektórzy podchodzą bardzo serio do tej pasji i nigdy nie odpuszczają sobie, bo muszą dojść do swojego celu.
I co będzie jak zbierzesz cały Liverpool ?
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-10-2011, 21:16   

Serio, serio. Olewam tylko figurki, które wyszły kilka razy - tzn. potrzebuję tylko jednego Gerrarda w koszulce 05/06, tylko jednego Kuyta w koszulce 09/10 itd. Zmierzam do celu, ostatnio zamówiłem Aquilaniego z serii 19 i tylko przez pomyłkę nie wziąłem też Kewella na czarnej z S15.
Jak uzbieram wszystkie... Zawsze można powalczyć o to, żeby zielone i srebrne podstawki zastąpi złotymi i czarnymi :) A potem dokończyć Polaków i dalej kupować efektowne figurki, różnych Francuzów i może skompletować M'Boro i Leeds.

Przy okazji, dałem złe zdjęcie Carraghera. Tego, którego pokazałem, już mam - brakuje mi tego modelu w koszulce z sezonu 07/08, a właściwie dwóch koszulkach z tego sezonu - białej i czerwonej. Ale te figurki już się nie nadają do tematu "1-10", bo to szwedzkie serie...
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 23-10-2011, 10:36   

pasja to pasja i jak najbardziej ją popieram. Osobiście zbieram tylko i wyłącznie figurki piłarzy Realu Madryt (nieważne przez kogo zostały wyprodukowane).

Zależy mi, by owi zawodnicy byli w koszulce Królewskich, ale niektóre mam w trykocie reprezentacji :)
Mniejsze ambicje, niższe koszty ;]
_________________

 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 23-10-2011, 11:13   

Jeśli zbierasz Real to polecam ft champs i 3d stars.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-10-2011, 11:19   

Właśnie jestem w trakcie planowania nowego 12-packu ProStars złożonego z graczy Realu :mrgreen: Mam zamówione kilka figurek, które wg mojego pomysłu mają przedstawiać piłkarzy Realu po przemalowaniu koszulki i niewielkich przeróbkach twarzy.

Zależy mi na skompletowaniu tych figurek Liverpoolu, więc jeżeli ktoś ma jakieś z tych, które pokazałem na obrazkach jako brakujące - niech pisze, bo chcę to szybko skończyć :) Szkoda, że w tamtych latach firma nie wydała kilku ważnych graczy LFC, jak Henchoz, Finnan(to troszkę później), Markus Babbel, Sissoko, Smicer...
To robota dla mnie, zrobię ich z innych figurek :D
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 23-10-2011, 13:27   

19tomek98 napisał/a:
Jeśli zbierasz Real to polecam ft champs i 3d stars.


Powiem Ci, że te figurki tak średnio mi isę podobają, mam w swojej kolekcji Carlosa, ale jednak wolę normalne figurki, gdzie zawodnik stoi i ma wielką głowę, niż jakieś wiszące na kijku ;p
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 23-10-2011, 17:14   

Jak oglądalem zdjęcia starszych figurek, to widziałem tam Dudka w bluzie Liverpoolu i żadnych Polaków więcej, ale był też Radzinski w koszulkach różnych klubów. Wie ktoś, ile w sumie jest takich figurek Radzińskiego i innych piłkarzy polskiego pochodzenia, takich jak na przykład Klose?
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 23-10-2011, 18:55   

wydaje mi się, że widziałem kiedyś figurkę Bońka, a tak poza tym, to nie mam pojęcia.
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-10-2011, 10:48   

Lostkos- takich figurek jest 4. Tomasz Radziński, Miroslav Kolse, Lukas Podolski i Piotr Trochowski. Brałem pod uwagę oczywiście tylko piłkarzy urodzonych w Polsce, bo takich urodzonych poza naszymi granicami kraju, a mających jednak polskie korzenie jest multum (np. Tim Borowski)

Sycylijczyk- nie obiegaj od tematu, bo Boniek nie ma nic wspólnego z seriami 1-10 MicroStars .

Koniec tego offtopa, bo każdy zaczął pisać o czymś innym, a tematem są tu figurki MicroStars z serii 1-10.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 24-10-2011, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-05-2012, 22:26   

Z podanej wcześniej "galerii" brakujących figurek zostały mi tylko 3 do kupienia i myślę, że ich zdobycie nie będzie bardzo ciężkim zadaniem.

Swoimi drogami zdobyłem ciekawą informację... W serii 8, jak wiecie, wyszły figurki różnych klubów plus kilka w koszulkach reprezentacji:
Zidane
Figo
Raul
Mjallby
Gattuso
Hamann

Wiedzcie, że coś się działo.
Wg pierwotnych planó miało być tak:
Figo
Rui Costa
Seedorf
Raul
Zidane
Henry
Gattuso
Di Vaio

Zamiast 8 figurek wyszło 6, na dodatek niektóre z nich nie były planowane. Ciekawe, czy uznali Mjallbego za bardziej interesującego niż Rui Costę, Henrego lub Seedorfa?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: