Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze gry mimo upływu lat
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 26-09-2009, 20:29   Najlepsze gry mimo upływu lat

Jak w temacie. Podajcie tutaj swoje typy. Moje mają się następująco:

- GTA San Andreas
- Call of Duty 2
- Collin McRae Rally 2
_________________
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Wysłany: 27-09-2009, 13:25   

_________________

 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-09-2009, 13:25   

Na chwile obecną przychodzą mi wormsy. Dwójka albo world party czy jakoś tak :D
Co jeszcze? Hm... może stunt GP?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-09-2009, 13:41   

Z serii Worms najlepszą częścią był wg mnie Armageddon, choć to stare czasy. Ale zgadzam się, cała seria była bardzo udana, choć nie próbowałem nowych części, tych po przejściu w 3D. To już przecież było zupełnie coś innego, podobnie jak Worms Blast, które w sumie też nie były takie złe.

HugoL3 napisał/a:
Co jeszcze? Hm... może stunt GP?


Też pamiętasz tę grę :D To były zajebiste czasy ;)

Ja dodałbym jeszcze 2 gry z lat 90' - Ultimate Soccer Manager 98-99 oraz UEFA Champions League 98-99.
_________________

 
 
 
MasterOfDisasta 
Srebrna podstawka

Ulubiona drużyna: Liverpool
Zbierasz od: 2008r.
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 201
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2009, 17:04   

Moim zdaniem Warcraft i CS'S
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 12-10-2009, 21:15   

Stunt GP - ponad czasowe ,grałem w to 6 lat temu i nadal mi się podoba. A ponad to jeszcze bomber - pasja mojego taty ;p
_________________

 
 
 
Kuba_Wisla 
Czerwona Podstawka
Wiślak


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: nie zbieram
Wiek: 30
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 40
Skąd: Reymonta 22
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 22-10-2009, 15:40   

C.S 1.6 gra ma juz ponad 10 lat a dalej gra w nia pelno ludzi (w tym ja).

Wormsy calkiem spoko byly ale tylko Armagedon...reszta to moim zdaniem porazka.
Co do stunt GP to fajna gierka, kiedys sporo sie w nia gralo.
_________________
Wisla Krakow
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-10-2009, 20:47   

Zapomniałem o 2 świetnych grach.
Pierwsza to Ski Jump International 3. Grafika gorzej niż przeciętna, ale nie ona tu się liczy... Ciekawe skocznie, różne tryby gry, świetny tor lotu zawodnika. Nie jest tak, że gramy na tych samych skoczniach, tylko inaczej pokolorowanych - na każdej trzeba oddzielnie nauczyć się daleko latać. W moim odczuciu to wręcz świetna gra, a nie zajebuje dysku kolejnymi gigabajtami.
Druga gra, o której chcę jeszcze napisać to Tony Hawk's Pro Skater 3. Dla mnie najlepsza z serii THPS. Nie ma tam od groma różnych map(9 podstawowych, 3 dodatkowe, które odblokowujemy za przejście całej gry, kilka albo kilkanaście przykładowych map zrobionych w zwykłym edytorze), ale są one nieźle rozbudowane. Grając przez neta można się nawet pobawić w chowanego :D Na każdej planszy można znaleźć sobie "ścieżkę", na której można bić kolejne rekordy za najlepsze combo albo w dwuminutowych "sesjach". Jadąc tymi ścieżkami, nie tylko dostaje się punkty za kolejne kickflipy, heelflipy, nosegrindy, manuale i inne triki, których jest tam od zajebania, ale również za tzw. gapy, czyli np. przeskoczenie z poręczy na poręcz. I jeszcse jedno - robiąc zaraz po sobie 2 triki za 100 punktów dostaje się nie 200(100+100), a 400 pkt - (100+100) x 2. Tak więc, za 3 takie triki po sobie jest 900 pkt - (100 + 100 + 100) x 3 - za 4 - 1600 pkt i tak dalej. Warto więc robić długie combo, by dostawać większe ilości punktów i bić kolejne rekordy.
W THPS3 grafika jest już na całkiem niezłym poziomie. Powiększa to jeszcze przyjemność płynącą z gry, dzięki czemu można w to grać niemal bez końca. A jak już wykona się wszystkie zadania na wszystkich mapach i zdobędzie 3 złote medale na zawodach wszystkimi dostępnymi zawodnikami, a jest ich do wyboru niemało(a dodatkowo "odkrywamy" kolejne kilka postaci, jak np. Wolverine, Darth Maul czy Kelly Slater), to nie pozostaje nic innego, jak zmierzyć się w pojedynku z pasjonatami grającymi w sieci.
_________________

 
 
 
Kuba_Wisla 
Czerwona Podstawka
Wiślak


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: nie zbieram
Wiek: 30
Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 40
Skąd: Reymonta 22
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 26-10-2009, 18:45   

Nooo DSJ 3 fajna gierka :) Aha jeszcze dodal bym Diablo 2, stara gra ale mimo uplywu lat dalej mi imponuje... od kilku lat nie widzialem gry ktora tak by mnie wciagnela (poza sportowymi). Diablo 2 przechodzilem juz kilka razy i dalej mi sie to nie znudzilo, bo w grze mozna grac za kazdym razem inna postacia ktora jest przystosowana do czego innego.
_________________
Wisla Krakow
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 04-02-2010, 15:13   

no DSJ 3 fajny :) .Ja ze starych gier gram tylko w DSJ 2 i 3(3 lepsza).Polecam tą serię gier.W dwójce łatwiej się przeskakuje skocznie(prawie wszystkie przeskoczyłem oprócz Włoch :) ) z kolei w trójce są lepsze skocznie i lepsza grafika.Jescze San Andreas jest spoko :)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 17-10-2010, 15:37   

GTA 3 ,GTA VICE City ,GTA SAN ANDREAS poezja chyba nigdy mi sie nie znudzą
_________________

 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 17-10-2010, 20:08   

Gracjan napisał/a:
GTA 3 ,GTA VICE City


A możesz nam to jakoś krótko wyjaśnić, dlaczego akurat te? Ogólnie wiadomo że SA jest lepsze od 3 i VC. Przynajmniej dla mnie. W takim razie dlaczego pominąłeś poprzednie wersje m.in. Gta 2 ?
_________________
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 17-10-2010, 20:26   

w sumie gta 2 tez bylo fajne ogolnie jesli ma sie troche wyobrazi i wolnego czasu mozna wrzucic swoje ulubione mp3 do gry i polatac po miescie czym tylko chcemy:)sa tez i rozne misje w san andreas ogolnie przy wykonywaniu misji podobala mi sie fabula i humor w rozmowach podczas misji i filmikach przed nimi...PS zapomnialem o seriach z pod reki KONAMI mowa oczywiscie o PRO EVOLUTION SOCCER wszyskie cześi pozdro
_________________

 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-11-2010, 20:12   

Ja z jakieś 3 tygodnie temu już po raz -nasty przechodzę GTA San Andreas ;) . Za każdym razem czuję się jakbym grał w tą grę po raz pierwszy. Szkoda, bo mój rekord przejścia całej gry to jedne ferie zimowe, teraz ze względu na szkołę potrwa to znacznie dłużej ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: