Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Seria 19
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-11-2009, 21:47   

Aquilani? Przecież on jeszcze nie zdążył pokazać się na dobre w Liverpoolu :!:
Będzie w pierona figurek, które były już wydawane ogromną ilość razy. Nosz, kurwa, ile można wypuszczać na rynek "nowe" figurki z kilkuletnich modeli Rooneya, Lamparda, Gerrarda(przecież on był nawet w polskiej serii!!!), Van Persiego, Drogby albo Terrego? Poza tym po raz trzeci w ostatnich 4 seriach Ryan Babel w domowym Liverpoolu!
"Na górze" ta lista prezentuje się fajnie. Kilka Repaintów, ale 4 nowe modele Barcy, 2 mojego ukochanego Liverpoolu, nowy model dla młodego Bendtnera z Arsenalu, ale im dalej w dół, tym gorzej... 8 sztuk Liverpoolu - powinienem się cieszyć, ale przecież czym się będzie różnił Babel z S19 od Babela z PREM09? Niczym, oczywiście oprócz nadruku na spodzie podstawki. Mi wystarczy mój Babel z PREM07/08 na srebrnej, którego kupiłem już dość dawno temu.
Oglądam zdjęcia i jestem bardzo zadowolony, gdy widzę Alvesa, Aquilaniego, Xaviego, Iniestę i Bendtnera. Agger niezły, ale nie najlepszy z tej serii. Repaintów nawet nie komentuję, bo jestem zrozpaczony, gdy widzę, ile ich się pojawi.
Firma poszła najprostszą możliwą ścieżką i "odnowiła" starsze figurki. To niedobrze i mam nadzieję, że fragment z MicroStars .pl "Trwają rozmowy między poważnymi kontrahentami, a firmą Corinthian. Jak zapowiada firma jeżeli rozmowy zakończą się sukcesem, pojawi się fala nowych figurek MicroStars !" nie jest tylko pustym zdaniem(a raczej dwoma) na otarcie łez.
Niestety, nie sprawdziły się nasze przewidywania dotyczące figurek z Serie A i wydaje mi się, że włoskie figurki to już zamknięty rozdział w Corinthian. A szkoda, bo prezentowały się fajnie. Sprawdziły się za to inne moje słowa, choć nie w całości:
Maciex1995 napisał/a:
Dla mnie takie rozwiązanie byłoby niezłe, choć chyba wolałbym reprezentacje. No, chyba, że będzie dużo Liverpoolu :mrgreen:

Jest dużo Liverpoolu, ale wolałbym 4 nowe modele niż 2 nowe i aż 6 starych Repaintów.
Cieszę się oczywiście z tego, że w końcu zawitał do nas oficjalny przedstawiciel MicroStars w Polsce. Mam nadzieję, że nie jest to ostatnia taka wizyta!
_________________

 
 
 
REKLAMA 
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Wysłany: 19-11-2009, 21:52   

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 19-11-2009, 21:52   

Niezła wiadomość !! Super będą te figurki barcelony ,oprócz tego bardzo dużo i jak na mój gust za dużo firmowych . Ale cóż cieszmy się chociaż Xavi , Iniestą , Velą , Aquallinim ,bo są fantastyczne. No i dobrze że firma znowu ma licencje na kluby spoza Anglii.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-11-2009, 22:09   

ketjow10 napisał/a:
jak na mój gust za dużo firmowych


Co masz na myśli, pisząc "firmowych"?

Ktoś kompetentny z MicroStars .pl wszedł na forum, poinformował nas o tej serii, miał pewnie nadzieję, że ucieszymy się z tej nowiny, a my na razie raczej narzekamy, zamiast cieszyć się, że będzie...
Sama seria nie napawa mnie tak optymizmem, ale jak przeczytałem tego newsa na blogu MicroStars .pl to mogę powiedzieć, że coś takiego cieszy. Nareszcie Corinthian znowu chce zająć się piłkarzami, zamiast dalej inwestować w Disneya. Przynajmniej tyle powinniśmy umieć docenić!
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 19-11-2009, 22:12   

Nie to że się nie cieszę, cieszę się bardzo i ślinka mi cieknie na Bendtnera czy ALvesa ,chodzi mi o to że Corinthian ma zwyczaj puszczać jako nowe figurki które już kiedyś wyszły.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-11-2009, 08:17   

ketjow10 napisał/a:
chodzi mi o to że Corinthian ma zwyczaj puszczać jako nowe figurki które już kiedyś wyszły.


Tak było od zawsze, ale tym razem mamy prawo czuć się zawiedzionymi - na 40 figurek tylko 9 nowych modeli!
Cieszmy się przynajmniej tymi 9 nowymi figurkami :D
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 20-11-2009, 10:47   

9 czy nie i tak kupie wszystkie z nowe modele , a ponad to np. Vidic i Anderson to b. ciekawe figurki ,których nigdy nie znalazłem w serii 17.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 20-11-2009, 16:38   

ja bym zrobił oddzielne serie jedną z angielskiej a drugą z reszty klubów i reprezentacji
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-11-2009, 19:46   

Kolejna seria PREM? Nie, to byłoby stanowczo za dużo. Poza tym seria z figurkami drużyn spoza Anglii prawdopodobnie zawierałaby niewiele figurek.

Zauważyłem, że Seria 19 ma przedstawiać aż 40 graczy, ale w kostiumach bardzo niewielkiej ilości klubów. Dużo Liverpoolu, Arsenalu, Barcelony i innych potęg, 3 sztuki Evertonu i to wszystko. Czy to nie za mało? 7 drużyn to niewielka ilość, przecież poprzednie serie przedstawiały nawet graczy fatalnie wówczas spisujących się Newcastle czy Middlesbrough.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 21-11-2009, 09:18   

Ja się ciesze z Veli,Bendtnera,Aquilianiego,Iniesty,Xaviego,Toure i Pienaara
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-11-2009, 20:24   

Pienaar rzeczywiście zapowiada się fajnie; Bendtner, Iniesta, Xavi i Aquilani podobnie.Vela i Toure byli już jednak wydawani, ten drugi nawet 3-4 lata temu! Wystarczyło zrobić Repaint(no chyba, że chodzi ci o Toure z Barcelony). Był też w nieco nowszych seriach, więc to nie jest odnowiony jakiś stary model, jak Howard. Taki Repaint można znieść, ale z niektórymi Corinthian przesadza. Po cholerę kolejny Tevez albo kolejny Rooney?!? Tak samo Van Persie, Gerrard, Lampard, Terry, Messi Babel i Mascherano. Ale dobra, nie rozkręcam się, bo o tym już pisałem :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 24-11-2009, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 25-11-2009, 17:58   

To Vela kiedyś wyszedł??
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-11-2009, 18:03   

Aż tak jesteście leniwi?

Wyszedł. 3-cia seria meksykańska.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 25-11-2009, 18:05   

aha ale chodziło mi o Arsenal wiem że repaint można zrobić ale oryginał to oryginał 8)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-11-2009, 18:08   

Chodziło mi o "firmowy" Repaint, a nie robienie czegoś takiego w domu.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-01-2010, 14:03   

Trochę wiadomości dotyczących nowej serii MicroStars :
- mamy już połowę stycznia, a Corinthian nie planuje przesunięć tej serii na dalsze miesiące - nadal planowaną datą jest marzec lub kwiecień tego roku. To dobrze, bo nie trzeba będzie długo czekać, ale gdyby w czasie MŚ seria była absolutną nowością, sprzedawałaby się chyba lepiej... Słowo się jednak rzekło, mam nadzieję, że firma poważnie traktuje klientów i skoro obiecali taką datę, to jej dotrzymają!
- prawdopodobnie w pojedynczych paczkach(takich, jakie są dostępne w angielskich sklepach) nie będzie żelków, które zawsze były dodatkową atrakcją w takim kupowaniu :) Będą jednak dodawane do potrójnych paczek, ale zamawiając trójpaki przez Internet z oficjalnej angielskiej strony, żelki nie będą dołączane. Trzeba będzie robić zapasy, kupując starsze serie, póki są dostępne :evil: No cóż... dyskryminacja klientów spoza Wielkiej Brytanii, w Corinthian również pracują skrajni nacjonaliści :evil: Oczywiście w trójpakach nadal będzie co najmniej jedna figurka na złotej podstawce.
- możliwe, że figurki będą sprzedawane w sklepach nie zapakowane w tekturowy kartonik, jak dotychczas, a w "saszetkę"(przykład: http://cgi.ebay.pl/CORINT...=item45f07c3a5d i http://cgi.ebay.pl/RARE-R...=item53df19d6e2 , ale może to wyglądać nieco inaczej, przecież figurka na sklepowej półce musi się jakoś prezentować). Trójpaki pozostaną w takiej formie, w jakiej są obecnie.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 26-01-2010, 21:55   

http://gallery.prostars.c...rs/Series%2019/

Tak ciekawej serii Micro dawno nie widziałem. Krótko i na temat
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 26-01-2010, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-01-2010, 17:02   

A ja widziałem. Człowieku... Ponad 75% figurek z tej serii to Repaint z poprzednich edycji! Będzie kilka nowych modeli, które prezentują się ciekawie i oczywiście cieszę się z 8 figurek Liverpoolu, powrót Barcelony też jest czymś pozytywnym, ale na MŚ 2010 powinna być prawdziwa bomba, a nie coś "odgrzewanego".
No i zdjęcia na gallery.prostars.co.uk są tym razem znacznie gorszej jakości, niż poprzednio. Kiedyś prezentowały się pięknie, ale foty nowej serii wyglądają gorzej, niż chociażby te z serii 18.
_________________

 
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 27-01-2010, 23:08   

Po co znowu Cesc, Robin v.Persie i Senderos, który pewnie odejdzie z Arsenalu.
Bendtner fajny, a Vela średnio mi się podoba.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-03-2010, 15:46   

Seria była planowana na marzec, najpóźniej kwiecień, a dalej nie znamy oficjalnej daty wydania tej serii! Czyżby Seria 19 miała zostać przesunięta? Czyżby firma powtórzyła sytuację znaną z PREM09, czyli przekładanie w sumie o ok. 4 miesiące? Mam już dosyć tego, co się dzieje w Corinthian. Najpierw wydawanie monstrualnej ilości figurek(głównie repaintów) Manchesteru United , które apogeum osiągnęło na początku 2009 roku, kiedy firma w tym samym czasie wydała aż 20 ProStars tego klubu(a pod koniec 2008 było PREM08/09, a w nim kolejne kilka sztuk z United ). Potem ostateczny koniec ProStars. Następnie cyrk z serią PREM 09, a teraz ma być nowa seria, ale trochę za cicho o niej, prawda? Podobnie z serią włoską, która miała trafić do sklepów w drugiej połowie marca, ale wciąż nie znamy oficjalnego terminu. Ile mamy czekać na informacje o tych seriach?
Kolejna sprawa... Firma nie tylko zaniedbuje swoje flagowe produkty, czyli ProStars i MicroStars , ale też niemal prowokuje nas, kolekcjonerów figurek piłkarskich. Traktuje "z buta" nasze "piłkarzyki", czyli produkty o piętnastoletniej tradycji(nie jestem pewien, czy nawet nie dłuższej, bo nie wiem, kiedy na rynek wydano dosyć "prymitywne" figurki Penny Base), a w tym samym czasie zalewa rynek coraz to nowszymi zabawkami przedstawiającymi bohaterów kreskówek oraz jakimiś kotkami, konikami, pieskami, potworkami i innymi zwierzątkami(w planach jest już "Ocean In My Pocket" :Oo: !). "Jebać tradycję, liczy się zysk!", myślą sobie pewnie szefowie firmy. Dla nas, kolekcjonerów Corinthian będących fanami futbolu, zostają resztki zaniedbywanych MicroStars oraz planowane "Soccer Marbz"(choć nie wiem, czy to na pewno ma być produkt Corinthian, czy jakiejś innej firmy), czyli chyba jakieś szklane kulki...
Od dawna Corinthian chyli się ku katastrofie, ta seria 19 tylko powiększa nasz niepokój. Liczę, że w przyszłym tygodniu dowiemy się w końcu, co z nią będzie. Oby były to wieści pozytywne.
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-03-2010, 21:33   

Maciex1995 napisał/a:
Seria była planowana na marzec, najpóźniej kwiecień, a dalej nie znamy oficjalnej daty wydania tej serii! Czyżby Seria 19 miała zostać przesunięta? Czyżby firma powtórzyła sytuację znaną z PREM09, czyli przekładanie w sumie o ok. 4 miesiące?

Już wiemy, że takiej sytuacji nie będzie. Najnowsza angielska seria MicroStars pojawi się pod koniec tygodnia w sklepie MicroStars .pl. Więcej w dziale MicroStars .pl
Maciex1995 napisał/a:

"Jebać tradycję, liczy się zysk!", myślą sobie pewnie szefowie firmy. Dla nas, kolekcjonerów Corinthian będących fanami futbolu, zostają resztki zaniedbywanych MicroStars oraz planowane "Soccer Marbz"(choć nie wiem, czy to na pewno ma być produkt Corinthian, czy jakiejś innej firmy), czyli chyba jakieś szklane kulki...

IMO Corinthian nie jest jedynym winnym jeśli chodzi o opóźnianie serii. Dodatkowo musieli jednak zebrać te licencje od kilkudziesięciu klubów, co nie jest takie łatwe. A to, że robią inne figurki, może w ogóle nie wpływać na produkcję figurek. Ale to tylko moje zdanie ;)
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: