Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Kolekcja wojtka

Czy moja kolekcja jest fajna ??
tak
57%
 57%  [ 8 ]
nie
14%
 14%  [ 2 ]
średnio
21%
 21%  [ 3 ]
to najfajniejsza kolekcja na świecie !!
7%
 7%  [ 1 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-06-2010, 22:41   

A może postawić ten box Juventusu nad Anglikami, na samiutkiej górze tej gabloty?
Tak jak już mówiłem - moim zdaniem najlepiej wyeksponowana kolekcja wśród forumowiczów.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Wysłany: 11-06-2010, 09:24   

_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 11-06-2010, 09:24   

Wydaje się ,że tam jest dużo miejsca ,ale tylko na zdjęciu : to taki efekt ,bo sufit jest tego samego koloru co ściany . W rzeczywistości nawet pojedynczy blisterek tam się nie mieści (próbowałem)
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 16-08-2010, 15:21   

Mazi napisał/a:
Ładna kolekcja, widzę że nie wyrzuciłeś kasy w błoto. Bardzo fajnie się prezentuje kolekcja. Jak mogę coś doradzić - postaw coś na tej półce np. Box Juve.


DObra rada :)
może być ?



nie umieszczam już zdjęć tej trybuny-Anfield ,bo ona stoi w tym samym miejscu co poprzednio więc każdy może sobie zobaczyć fotkę.

Zrobiłem mały remont ,trochę poprzestawiałem figurki np.. na boxach Angli stoją figurki z 1. serii angielskiej . Poustawiałem figurki tak np. na jednej półce stoją figurki z serii 18 , na innej wszystkie figurki na zielonych podstawkach z zestawu Superclub. Myślę ,że to wprowadziło pewien ład. Mam za to mały problem (choć już mam pomysł na rozwiązanie) słońce pada na figurki (ostatnio wogóle nie odsłaniam okna) i boje się żę figurki będą blaknąć. Na szczęście mam pomysł - zamontuję małą roletkę chroniącą moje skarby przed działanie promieni słonecznych.

Na drugiej trybunie figurki z micodome i serii 19.

ps. sory za jakoś fotek ,ale robiłem je komórką.
_________________

Ostatnio zmieniony przez ketjow10 16-08-2010, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 16-08-2010, 20:35   

Ja nie mam nawet rolet w pokoju, ani żadnych kurtyn w kolekcji i jakoś nie blakną. Dobrze jest - po co Ci roleta? Żeby cała kolekcja straciła urok? Przestań naprawdę szkoda wydawać kasę.
_________________
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 18-08-2010, 19:50   

Wybacz że post pod postem. Mam pewną propozycję. Pozdejmuj z korka te wszystkie karty, naklejki, linijki i Bóg wie co ;) . Ładniej prezentowałoby się to, gdybyś umieścił na tej tablicy tylko i wyłącznie blistry ProStars. Mniej gadżetów a lepszy efekt. Można łatwo przedobrzyć i tak ładnie wykończoną kolekcję.
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 23-08-2010, 13:22   

Mazi : Roletka będzie cieniutka , rozwijana tylko w bardzo gorące dni ,idealnie wpasuje się tak na górnej listwie i nikomu nie będzie zawadzać. Co do tego ,żebym zostawił same blisterki prostars to chętnie bym tak zrobił ,ale na razie ma tylko jeden :lol: więc co - mam zostawić goły korek ? wolę już karty i naklejki niż goły korek.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 23-08-2010, 13:36   

Co do rolety - wybór należy do Ciebie. Ile mamy w naszym kraju "gorących dni"? 60-70?
A co do korka - pusta tablica przypominałaby Ci że musisz jeszcze coś kupić ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-08-2010, 17:08   

Mazi napisał/a:
Ile mamy w naszym kraju "gorących dni"? 60-70?


10, z czego 5 w nocy.

Mam pytanie. Masz jakiś konkretny cel(np. wszystko w Chelsea ), który starasz się realizować, a inne figurki dokupujesz "przy okazji", czy zbierasz wszystko po trochu i nie kładziesz tak dużego nacisku na ulubiony klub i zawodników? Na zdjęciach widzę sporą mieszaninę i nie ma tu klubu, który "dominuje"(oprócz ProStars, ale to oczywiste, że jak kupujesz duży box to masz sporo figurek tej drużyny).
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 27-08-2010, 15:56   

NIe kładę nacisku na konkretny klub- widzę coś ciekawego to kupuję (chyba ,że nie mam kasy ;p)

Żeby wynagrodzić Wam to ,że poprzednie zdjęcia były robione komórką teraz zrobiłem (dosłownie przed momentem) kilka zdjęć ,trochę wyraźniejszych. Możecie teraz zobaczyć dokładnie jakie mam figurki :)



Ogólna fotka całości
Od góry (na boxach rep. Anglii) figurki z 1. serii angielskiej(nie wszystkie ,ale większośc) , potem boxy rep. ANglii , dwie figurki aktualnych mistrzów świata (VIlla , Fabregas). Na półeczkach od góry: box legend Juventusu i dwie figurki tegóż klubu , potem ProStars z Chelsea , niżej ProStars z Bacelony i H.R. Riquelme. Niżej figurki z 18 serii angielskiej, niżej box Bundesligi . Na 6. półeczce od góry figurki z PREM 08 ,kilka graczy w strojach reprezentacji i reszta z boxu Bundesligi. Niżej figurki na srebrnych i złotych podstawkach bez żadnego powiązania (no może poza trzema graczami z serii legend). Niżej figurki na białych podstawkach. Na 9. półeczce od góry gracze na niebieskich podstawkach, niżej ich kontynuacje + kilku czerwonych i czarnych) . Następnie figurki na zielonych podstawkach (kilka ciekawych figurek reprezentacji po prawej stronie). Na 4. półeczce od dołu "czerwoni" , na 3. "zieloni". Na przedostatniej półczce figurki z małego i dużego Superclubu na czerwonych podstawkach . Pod nimi figurki z małego i dużego Superclubu na zielonych podstawkach.


Figurki z najnowszego Microdomu i serii 19 na oddzielnej trybunie(nic się nie zmieniło , zdjęcia są już w tym temacie.) Podobna sytuacje z boxem L'poolu. :) TO by było na tyle .









Więcej zdjęć mojej kolekcji na moim blogu
Kod:
http://ketjow10.blog.onet.pl/


Pozdrawiam i zapraszam do komentowania mojej kolekcji. Pozdro ketjow10
_________________

Ostatnio zmieniony przez ketjow10 27-08-2010, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 31-01-2012, 21:14   

najlepsza gablotka na figurki, jakbym nie kombinował u siebie, to tak fajnie nie bedzie się to prezentowało ;/

Brawo chociaż juz chyba właściciel tutaj nie zagląda ;]
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: