Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 17:44
Wywiad z Ketjow10
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-10-2009, 14:52   Wywiad z Ketjow10

Tym razem pytania kierowaliśmy do jednego z dwóch użytkowników noszących rangę ViP. Zapraszam do lektury.
_________________________________________________________________

Jak to się stało, że w twoim pokoju stanęły pierwsze twoje figurki MicroStars ?

Stało się to w wakacje w 2005 roku. Pojechałem z tatą do reala ,bo chciał mi kupić jakąś niespodziankę na koniec wakacji. Zobaczyłem zestaw powershot. Kiedyś oglądałem go jak byłem z mamą w innym sklepie, patrzyłem też na pojedyncze sztuki,ale mama powiedziała że nigdy mi "czegoś tatiego" nie kupi. W końcu zdecydowałem się na zestaw z powershot z Dudkiem na białej i Trezeguetem na srebrnej. To był początek wspaniałej przyjaźni z produktami firmy Corinthian.

Którą figurkę na swojej półce lubisz najbardziej? Z jakiego powodu?


Trudno wskazać jedną ulubioną figurkę. Myślę jednak że będzie to figurka Davida Villi ,zawsze darzyłem go szacunkiem i sympatią. Figurka ta niedawno zasiliła moje zasoby i bardzo mi się podoba. Jest świetnie odwzorowana,ma wiele szczegółów.Podobają mi się także figurki ... chelsea ! :)

Nie irytuje cię fakt, że Chelsea ma wielu kibiców z powodu sukcesów Ery Romana lub na odwrót - nie denerwuje cię, że na Chelsea od paru lat trwa za to nagonka?

Kibicowałem Chelsea jeszcze przed erą "wujka Romka". Doceniam ich nie za to że mają wiele gwiazd ale za styl gry i wytrwałość. Ci którzy mówią ,że gramy dobrze ,bo mamy kasę po prostu nam zazdroszczą .Nie popieram ,a wręcz potępiam , również tych którzy kibicują klubom przez jedne sezon ,a jak klubowi nie idzie to przerzucają się na inny. Wiecie co to kibowanie ? : )


Podoba ci się życie we Włocławku, czy wolałbyś mieszkać gdzieś indziej?


Nie mam na co narzekać-mam wszędzie blisko, do kina, empicu , supermarketu ,na basen i do szkoły(szkołe mam naprzeciwko domu).Włocławek ma to do siebie,że jest bardzo symapatycznym miastem.Nigdy nie ma tu korków ani tłoków. Na tym etapie nic więcej mi nie trzeba. Chciałbym kiedys mieszkać w wiosce afrykańskiej ,albo w Londynie ,ale z czasem mi przejdzie i jedyne czego zapragnę to będzie cisza. : )

Jaka figurka wg ciebie powinna wyjść w najbliższym czasie, a dotychczas nie została nigdy wydana?

Jako kibic The Blues zawsze chętnie widzę i kupuje nowe figurki Chelsea . Uważam ,że powinniśmy wreszcie ujrzeć figurki klubów spoza Premiership, np. z Barcelony, Interu, czy Milanu. Szkoda ,że nigdy nie wycohdziły figurki Realu ,bo ale cóż ,może kiedyś się uda.W najbliższym czasie jednak w planowanej serii 19 powinniśmy zobaczyć figurki reprezentacji np. Villa w Hiszpani , Pepe w Portugalii , czy chciażby Dani Alves w Brazylii.

Podobają ci się serie legend wydane przez Corinthian, czy wolisz figurki współczesnych graczy?

Podoba mi się kilka figurek z serii legend min. Cannigia ,Socrtates, Guillit ,van Basten czy MAradona,ale chętnie kupuje figurki zawodników których pamiętam ,a nie takich o których tlko słyszałem.

Jaki jest twój idol z boiska?

Moim idolem z boiska zawsze był Frank Lampard, uwielbiam jego grę i jest moim "rolle-model"Kiedys podizwiałem brazylijskie gwiady ,ale z czasem mi przeszło ,kiedy wyszło na to że większość z nich wygasa po kilku sezonach.

Zamierzasz kiedyś przestać kupować figurki lub sprzedać swoją kolekcję za jakieś większe pieniądze?

Nie planuje kończyć kolekcjonowania. Zamierzam kolekcjonować tak długo jak będę miał czas,pieniądze i ... miejsce w pokoju. Figurki są dla mnie bardzo ważne i jestem do nich przywiązany. : )

Który z forumowiczów ma wg ciebie najpiękniejszą kolekcję?

Podobają mi się kolekcje Maćka i Przemka, jednak wg mnie najpiękniejszą kolekcję mają Piotrek i Elvis. Gratuluje wytrwałego dążenia do celu i wiary w jeden klub (Rangers i Barca w tych wypadkach) Nie oznacza to jednak że kolekcje innych są brzydkie. Każda ma w sobie coś fajnego. W końcu to Corinthian ... : )


Jak myślisz, czy forum jeszcze wybije się i znowu zrobi się tutaj ruch na jakiś dłuższy okres czasu?


Wierze w to ,że forum się rozrusza. Już jesteśmy na dobrej drodze,aby mieć dużą aktywnośc użytkowniku. Jeszcze trochę zaangażowania i chęci ,a osągniemy wiele.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: