Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 18:46
Archiwum:Wywiad z Mariusz_ek
Autor Wiadomość
Adrian 
Biała podstawka
Goalkeeper Master


Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: Sierpnia 2009
Wiek: 25
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 25-10-2009, 07:38   Archiwum:Wywiad z Mariusz_ek

Jak długo zbierasz figurki?
Figurki zbieram odtąd od kiedy pojawiłem się na forum, ale nie wiem kiedy to było, myślę, że gdzieś rok temu?.

Co Ci się w nich najbardziej podoba?
Jak bym miał miał powiedzieć co mi sie w najbardziej w nich NIE podoba to napisałbym że cena i że Corinthian nie ma licencji na Real , a najbardziej podoba mi się to, że są podobne do piłkarzy w rzeczywistości i fajnie się prezentują na półce.

Jaka jest twoja najbardziej pożądana figurka?

Moim figurkowym marzeniem jest mieć Zidane z Elite Pack...

Dlaczego jesteś za Realem ?
Pojęcia nie mam...

Jakie jest twoje marzenie?

Pojechać na Santiago Bernabeu na mecz Realu, żeby moja klasa, na której pływam stała się klasą międzynarodową i żebym został Mistrzem Europy itd itd.

Kiedy i jak dowiedziałeś się o figurkach?

O figurkach dowiedziałem się od kolego paweldinho. Jednego dnia powiedział mi, żę kupił sobie Rooneya i kogoś tam jeszcze jak mu przyszły figurki (były od Kuby) to mi się spodobały:). To było chwilę po tym jak Kuba zaczął wystawiać figurki na allegro.

Jaki jest twój ulubiony piłkarz?

Hmmm na pewno lubię Becksa, ale nie mniej Casillasa, Robinho i Davidsa.

Czym się interesujesz?
Interesuje się piłką nożną, żeglarstwem, informatyką i...itd itd.

Kiedy zacząłeś kibicować Realowi?
Na pewno nie dzisiaj i nie wczoraj...wtedy chyba po wygraniu LM w 2002 roku i kiedy zaczął się kryzys Realu (oczywiście nikt nie myślał, że będzie on tak długi), a więc Mistrzostwo Hiszpanii w tym roku jest moim pierwszym jako kibic Realu.

Jaką figurkę uważasz za najcenniejszą w kolekcji ?
Z prostars to Zidane na platynie z tegorocznego Convention, a z micro Żurawia GOLD z 15 serii.

Jaka była twoja pierwsza figurka ?

Grzesiu Lato i Jurek Dudek z Prostars.

Jakie kluby lubisz poza Realem ?
Żadnych. Real i tylko Real !

Gdzie i jak spędziłeś swoje najwspanialsze wakacje ?
Nie pamiętam, każde są na swój sposób wspaniałe. Fajne są te, na które wyjeżdżam za granicę.

Film lub książka, która wywarł/a na tobie największe emocje ?
Hooligans jest dla mnie ciekawym filmem, a książka hmmm Harry Potter mi się bardzo podoba (wszystkie części, już zacieram ręce na ostatnią) a z lektur szkolnych najlepsza była: Chłopcy z Placu Broni.

Jeśli mógłbyś wybrać jeden mecz z całej historii football'u, na którym byłbyś osobiście, jaki byłby to mecz ?

Mecz Realu z Barcą (3:3) w sezonie 06/07 oraz mecz Francji z Brazylią w towarzyskim meczu przed WC 98, kiedy Carlos tak mocno podkręcił piłkę.

Jaką historię z twojego życia zapamiętasz na zawsze ?
Może pobyt w Chorwacji, może jak dostawałem pierwszy puchar, może jak dostałem nową łódkę, może jak kupiłem sobie pierwszy telefon no nie wiem naprawdę nie wiem.

Jakie wydarzenie było dla ciebie najważniejsze ?

To fakt śmierć papieża była bardzo ważna dla mnie. Inne wydarzenia też są lub były ważne ale jakoś nie utkwiły mi w pamięci.
_________________
Hallo! Ich heiBe Adrian.
Ich bin zehn Jahre alt.
Ich komme aus Polen.
Ich wohne in Inowrocław.
Ich mag MicroStars und Juventus Turyn.
Mein hobby ist sammeln MicroStars .
Ciao.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: