Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 18:47
Archiwum:Wywiad z Claudio.
Autor Wiadomość
Adrian 
Biała podstawka
Goalkeeper Master


Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: Sierpnia 2009
Wiek: 25
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 25-10-2009, 07:42   Archiwum:Wywiad z Claudio.

Kto jest dla ciebie wzorem?????

Trudne pytanie ale odpowiem może tak, jeśli chodzi o życie to zdecydowanie moja mama, mimo, że wychowuje mnie i mojego starszego brata sama to doskonale sobie radzi i jestem jej naprawdę wdzięczny za to ! A jeżeli chodzi o football to wzorem do naśladowania dla mnie jest piłkarz, do którego mam respekt jest to Oliver Kahn, ten człowiek jest wierny swojej drużynie (Bayern), w której gra już aż 13 lat, w nadal doskonale broni, szczególnie pamiętam rok 2001 i oczywiście te karne w finale LM !

Jaką Muzykę lubisz???

Lubię różną muzykę, najlepiej taką, która mi przypadnie do gustu i którą lubię słuchać, ale zdecydowanie najczęściej słucham rapu amerykańskiego albo polskiego !

Jak zaczęła się twoja przygoda z Corinthian???

Moja przygoda z corinthian zaczęła się przez allegro gdzie w dziale sportowym szukałem jakiś kolekcji klubowych aż na trafiłem na figurkę zwaną MicroStars no i bardzo mi się te figurki spodobały, potem na allegro w szukaj pisałem MicroStars i zobaczyłem pełno figurek, a na aukcji Kuby znalazłem link właśnie do naszego forum, no i potem zainteresowałem się tym na dobre, zauważyłem dział prostars no i potem zacząłem kolekcjonować ! no i tak do dzisiaj gdzie oczywiście mam jeszcze figurki !

Jakie inne sporty lubisz???

Oj lubię bardzo dużo sportów : siatkówka, boks, skoki narciarskie, formułe 1, tennis, żużel, sporty motorowe(mtx) i wiele wiele innych ! w sumie lubie każdy sport oprócz taki nudnych jak szachy, golf albo krykiet !

Czy myslisz, że Maciex nie lubi Mariusz_ka i czy to widać?


Myślę, że na forum każdy lubi kogoś mniej a kogoś więcej, ja nie wiem czy maciex nie lubi Mariusza, ja myślę że lubi ! najlepiej żeby chłopcy porozmawiali ze sobą i to sobie wyjaśnili, tak będzie najbezpieczniej – „czy to widać” – nie nie widać !

Czy masz psa? Jak tak to jak ma na imię.

Tak mam psa, leczy w moim drugim domu w Ostrowie WLKP, bo tam mam dom jednorodzinny i całkiem duży ogród z tarasem a pies wiadomo musi się wybiegać, jest to słodka biało, czarna suczka, która kocha jeść i zwie się SONIA ! a w Kamiennej Górze w której mieszkam nie mam psa , bo mieszkam w bloku i nie ma warunków !

Kto będzie najlepszym wg Ciebie graczem w fifa08?

Trochę nie rozumiem tego pytania, ale graczem z naszego forum czy z forum tego gdzie jestem j. adminem, może tak , ja jestem całkiem niezły w fife ! a jeśli chodzi o zawodnika w fife to na razie z tego co do tej pory widziałem to najlepszy jest Robbinho z Realu Madryt , ma statystyke 92, ale zaskoczył mnie też rudd van nistelrooy, który ma stat. 91 i Iker Cassilas, który ma stat. 91, Real jest w fife 08 bardzo dobrze zrobiony !

Czy Real w tym roku zdoła zwyciężyć w LM?


Real jest w stanie zwyciężyć LM w tym roku, ale również moimi typami są : Barca, ManU, Chelsea albo Milan ! Niestety dla mnie LM bez Bayernu już nie jest taką samą LM , ale wyżej wymienione drużyny myślę,że na pewno, któraś z nich zwycięży LM !

Ulubiony serial i dlaczego?

Mój ulubiony serial to „ Na Wspólnej”, dlaczego ? dlatego, że ma bardzo ciekawą fabułę, bardzo mnie wciągnął , i często lubię oglądać ten serial, i leci w TVN , a po Na Wspólnej, lubię też Pierwszą miłość albo M jak Miłość czasami pooglądać jak mam czas !

Czy dalej lubisz Pizarro po jego odejściu?


NO JECHA !! Pizarro nawet, gdy by odszedł do np. Pogoni Szczecin (siara zdeka) albo Steau Bukareszt, to zawsze będzie moim ulubionym piłkarzem ! Nie ukrywam, że bardzo mnie zasmuciło to, że opuścił Bayern , no ale coż, on decyduje o swojej karierze, lecz bardzo bym chciał żeby zagrał jeszcze w bundeslidze !

Ile dałeś za najdroższą figurkę w kolekcji?

Moja najdroższa figurka, za którą dałem 46 zł to Franz Beckenbauer z Ballond’or, wtedy na allegro był duży popęd na niego, a ja za wszelką cenę chciałem go mieć no i mam !

Od kiedy kibicujesz Bayernowi ?

Klubowi z Bawarii kibicuje gdzieś ok. lutego 2001 roku, wtedy Bayern oczarował mnie swoją grą w Bundeslidze (transmisja na Polsat Sport) ale też w LM, gdzie fenomenalnie spisywał się w grupie i ostatecznie wyszedł z grupy z 1 miejsca i potem bardzo dobrze pamiętam mecz w półfinale z ManU a potem finał z Valencią, w której udzieliły mi się nieziemskie nerwy ! a Canizares, został moim 2 ulubionym bramkarzem !

Od kiedy zbierasz figurki?

Figurki zbieram od 2006 roku jeszcze przed wakacjami, a na wakacjach przyszły mi moje 3 pierwsze figurki, microstars: M. Silvestre (ManU), L. King (Tottenham) i prostars: S. G. Ericsson w garniaku (trener) ! byłem wtedy bardzo podekscytowany !

Jaka figurka w kolekcji podoba ci się najbardziej?


Wszystkie figurki mi się bardzo podobają, żałuję, że sprzedałem moją kolekcję Bayernu micro , ale nie mogę się doczekać Ribberego ! a w mojej aktualniej kolekcji wyróżniają się : Matthaus (Bayern) i ballond’ory !

Jaka jest twoja wymarzona figurka?

Moja wymarzona figurka to C. Pizarro z prostars : rep. Peru albo Bayern ! Na pewno kupię MicroStars pizzy z Chelsea albo prostars, również bym chciał żeby z prostars zrobili O. Kahna w koszulce Bayernu ! i nie mogę się doczekać też Ribberego micro Bayern !
_________________
Hallo! Ich heiBe Adrian.
Ich bin zehn Jahre alt.
Ich komme aus Polen.
Ich wohne in Inowrocław.
Ich mag MicroStars und Juventus Turyn.
Mein hobby ist sammeln MicroStars .
Ciao.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: