Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Najdziwniejsze serie w historii
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-11-2009, 15:20   Najdziwniejsze serie w historii

Temat dotyczy zarówno ProStars, jak i MicroStars , więc zakładam w takim, a nie innym miejscu.

Jakie były wg was najdziwniejsze serie wydane przez Corinthian? Jakie serie najbardziej was zaskakiwały albo wciąż zaskakują? Po której serii wypuszczonej na rynek byliście najbardziej zdziwieni?
Zapraszam do rozmowy.

Na początek 2-ga seria MicroStars w Argentynie:



7 figurek, z czego 4 to Brad Friedel :S Do tego z 3 pozostałych graczy dwóch jest w strojach wyjazdowych!
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 12-11-2009, 16:16   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-11-2009, 16:16   

Moim zdaniem seria dla McDonalds Happy Meal była niedoprecyzowana

Przykład figurki:
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-11-2009, 20:35   

Ale to nie była jakaś konkretna seria, tylko nieudany eksperyment - dodatek do zestawów w McDonald's. Mi chodzi o normalne serie, zarówno angielskie, jak i pozostałe, ale które ukazały się jako "Series...". Jeżeli liczyć również te dodatki, to od razu jako przykład pokazałbym japońskiego Lucky Boxa 2, gdzie było chyba 8 figurek i każda z nich przedstawiała Baggio :evil:
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-04-2010, 15:45   

Ciekawa seria to MicroStars Kickers: http://corinthianseller.c...ars-kickers.php
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-04-2010, 16:13   

To też nie była normalna seria, tylko dodatek, chyba większość Kickerów wyszła na Membership 2004.
Poza tym tutaj są nie wszystkie Kickery, trochę było w normalnych japońskich seriach.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-07-2010, 17:29   

Teraz coś z ProStars.
Seria 6. 6 figurek - 4 Glasgow Rangers i 2 Celtic Glasgow. Oprócz tego 35 sztuk ze starych edycji z kodami PRO z poprzednich serii w Window Boxach "Classics". Na Window Boxach z figurkami Rangers z niewiadomych przyczyn było umieszczone logo Club Gold.
O całej serii można poczytac tutaj:
http://www.corinthianarch...-6-a/4541983799
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-02-2012, 20:13   

No więc nie zgadzam się ze zdaniem Maćka jakoby 2 seria argentyńska był najdziwniejszą. Strona: satzi.de/gallery nie musi być w 100 % wiarygodna. Według mnie nikt w Corinthian nie wpadł by na pomysł, aby wydać serię zawierającą 4 figurki. Takie coś wcale by się nie sprzedawało, ponieważ wystarczyło by kilka paczek z figurkami i uzbierałbym całą serię, nie kupowałbym więc dalej. Interes by się nie kręcił, figurki leżałyby w nieskończoność po sklepach. Do tego w tej serii nie wydano żądnego piłkarza z Argentyny, a dzieci w tamtym kraju niekoniecznie musiały kochać Prso czy Friedela. Seria z 4 figurkami wielu by odstraszyła na początku i nie kupowałaby tego w ogóle. Według mnie taka seria nigdy nie wyszła. Corinthian po wydaniu 1 serii w Argentynie, urozmaiciło dzieciom hobby wydając w późniejszym czasie PowerShot do gry figurkami. W każdym zestawie znajdowałby się bramkarz: Friedel i napastnik, a żeby urozmaicić zestawy to w PowerShocie można by było trafić na Deco, Adriano lub Prso. Dlaczego wyjazdowe stroje ? Żeby kolekcjonerzy Corinthian mieli duże pole do manewru i zainteresowali się również figurkami z tego zestawu. W 1 argentyńskiej serii nie było żadnej z tych figurek, wiec dzieci, które nie chciały mieć Powershotu również kupowały go, aby wzbogacić kolekcję figurek. Według mnie więc taka seria nigdy nie powstała. Myślicie, że mam rację ?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-02-2012, 20:35   

Stare dzieje, mogłem się mylić :D Ja widzę jeszcze jedną opcję.
Żeby uprościć, rzućmy okiem tylko na jeden kolor podstawek. W każdym widzę ten sam "mechanizm".
Ostatni kod 1. serii argentyńskiej to MC6925 - Buffon. Następny kod - MC6926 - to Deco oznaczony jako druga seria. Potem Adriano, Prso, 4x Friedel... Następne figurki to Aimar, Borgetti, Blanco i 4x Osvaldo Sanchez, a potem leci następny kolor podstawek z pierwszej serii. Kończą się figurki z 1. serii na tym kolorze i znowu - Deco, Adriano, Prso... Może to po prostu jakieś figurki dołączone do serii trochę później, coś jak Wave 2 z niemieckiej serii 4 albo jak w którejś z ostatnich serii angielskich, kiedy najpierw do sklepów trafiła część figurek, a reszta "dołączyła" po miesiącu?
Na CorinthianSellerze i tego typu stronach nie mogę ich nigdzie znaleźć, ale zainteresowały mnie te figurki. Ciekawiej się robi, kiedy dołączę kolejny fakt - Deco, Adriano, Prso i Friedel z tymi samymi kodami wyszli też w seriach meksykańskiej i chilijskiej... Trochę słabo orientuję się w seriach tych Latynosów, dlatego ciężko jednoznacznie określić, jak było z tymi figurkami.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: