Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzona figurka
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-11-2009, 14:21   Wymarzona figurka

Czasem bywa tak, że chcecie kupić jakąś figurkę, ale z różnych przyczyn nie możecie i taka sytuacja trwa miesiącami. Powody mogą być różne - cena figurki, jej dostępność(a raczej owej dostępności brak), brak kasy. Chce się w końcu dorwać taką figurkę, a tu po prostu się nie da... Macie tak z jakimiś figurkami Corinthian? Jest jakaś figurka, którą od kilku(nastu?) miesięcy chcecie dorwać, ale wciąż się nie udaje?

U mnie absolutnym numerem 1 jest platynowy Gerrard z czteropaku z 2002 roku. Mam już 3 platyny z tego zestawu, mam takiego Gerrarda na zielonej, ale platyny nie da się znaleźć i kupić...

Poza tym Papin i Henry w stroju reprezentacji Francji - numery 2, 3 i 4...
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 13-11-2009, 17:27   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-11-2009, 17:27   

1)
2)
3)
_________________
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-11-2009, 21:07   

Czemu nikt nie chce kontynuować - wyśmienity temat przed gwiazdką :mrgreen:
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-12-2009, 13:04   

Jednego Papina prawdopodobnie już niedługo będę miał :) Jest już zaklepany, ale teraz poczta jest strasznie zapchana, więc może iść nieco dłużej, niż się spodziewam. Razem z nim spodziewam się 2 figurek Headliners z serii NBA, a więc jeszcze jeden kolekcjonerski cel zostanie spełniony.
A w przyszłym roku pora kupić numery 1, 2 i 4 z "listy", którą zamieściłem w pierwszym poście :mrgreen:
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-12-2009, 21:28   

Ja niby przestałem zbierać, ale są modele, które chętnie dokupiłbym do kolekcji:

Buffon 500, Buffon gold s2 Italy, oraz Nedved micro, czarny strój... ten zajebisty :)
_________________

 
 
 
tomek 
Zielona podstawka


Ulubiona drużyna: Rangers FC
Zbierasz od: 2005
Wiek: 36
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Wrestlingforum.pl
Wysłany: 25-12-2009, 14:08   

ja już mam w swojej kolekcji wymarzoną figurkę - Ally McCoist. Ale chciałbym, żeby wypościli też Coisty'ego w wersji MicroStars .
_________________
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-12-2009, 13:16   

Ja dzisiaj z dumą postawiłem na półce ten "numer 3" 8) Nie wygląda imponująco, mam figurki, które bardziej mi się podobają, ale nie ma co narzekać, długo szukałem tej figurki i trza się cieszyć, że w końcu się udało ją dorwać :D
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 30-11-2010, 16:11   

Ja od paru ładnych miesiecy poluje na ProStars bramkarza Interu - Julio Cesara.Trudno jest go dostac poniewaz byl wypuszczony z boxem Interu i nikt go luzem nie chce oddac :/ W zwiaku z taka sytuacja postanowilem kupic cały box :) doszedłem do wniosku ze przyda mi sie w kolekcji takowy box a co za tym idzie w koncu zdobede tego Cesara no i przy okazji kilka innych figurek...dodam tez ze bardzo bym chcial figurke Prostars rowniez bramkarza tym razem z boxu Arsenalu - Lehmana ale tu juz trudniej bo nawet caly box jest ciezko zdobyc a nawet jak juz to jego cena jest porazajaca(od 300 zł w góre) co w przypadku boxu interu nie jest problemem gdzyz kosztuje on niewiele ponad 100 zl...
_________________

 
 
MasterOfDisasta 
Srebrna podstawka

Ulubiona drużyna: Liverpool
Zbierasz od: 2008r.
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 201
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-11-2010, 18:07   

Ja caly czas probuje zdobyc jedna figurke i cos nie idzie:( Jest to Zidane prostars z mundialu 2006 r z tournament greats
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-11-2010, 19:36   

MasterOfDisasta - BlueDave go wystawia praktycznie co tydzień :D Myślę że jak pogadasz z Kamilem to nie będzie większego problemu, żebyś dołączył do swojej kolekcji taką figurkę.
Ja tymczasem zacząłem polowanie na jakąkolwiek figurkę Bobby'ego Moore'a trzymającego Puchar Świata z 1966 roku. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie będzie tanio, ale jeśli wreszcie znajdę dobrą okazję, to nie ma na co czekać i trzeba będzie kupić :mrgreen:
_________________

 
 
 
mgr elvis
Zielona podstawka


Ulubiona drużyna: ----
Zbierasz od: 2005 ?
Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 25
Skąd: kiedys wch
Wysłany: 21-06-2012, 11:05   

Gracjan napisał/a:
..dodam tez ze bardzo bym chcial figurke Prostars rowniez bramkarza tym razem z boxu Arsenalu - Lehmana ale tu juz trudniej bo nawet caly box jest ciezko zdobyc .


jak go dalej nie masz to się odezwij na pw
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 21-06-2012, 15:18   

mgr elvis Napisałem Ci już na PW,że jestem nim zainteresowany ale dla potwierdzenia pisze jeszcze tutaj.Cene uzgodnimy bo jest to jedna jak w temacie z moich wymarzonych figurek
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-01-2013, 21:36   

Nie uwzględniłem w tym temacie chyba najdroższej ze wszystkich figurek Liverpoolu. Po prostu wtedy uznałem to za nierealne. Teraz też mi się tak wydaje, ale skoro mam już obu Papinów, w których mierzyłem i Gerrarda na zielonej, a ostatnio miałem szansę kupić Henry'ego, to właściwie... czemu nie?

Ten Owen pochodzi z wyjątkowej serii Chaser, jest ich 500 na świecie. Tak wygląda cała seria, szacunek dla tych, którzy uzbierali całość!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 15-02-2013, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-03-2013, 22:12   

Henry już dołączył do kolekcji. Gerrardem, którego wymieniłem dawno temu, już tak się nie przejmuję, chociaż chciałbym go mieć. Oprócz Owena, mam kilka marzeń - figurki graczy Liverpoolu...
2 figurki z boxu LM:

2 brakujące MicroStars :


Oprócz nich, chciałbym dodać do swojej kolekcji Billa Shankly'ego z ProStars, to jest chyba najrealniejsze ze wszystkich tych marzeń.
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11-03-2013, 21:31   

Moją wymarzoną figurką jest ciężki do zdobycia Ray Parlour
a także jeden z moich ulubionych zawodników Arsenalu Keown
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gibbson 11-03-2013, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-03-2013, 21:38   

Nie żebym był złośliwy(zresztą, to oczywiste, czy ktoś widział kiedyś mnie w złośliwym stylu :evil: ?), ale tego Parloura nigdy nie wrzucili do otwartej sprzedaży... Za to Keowna pewnie kiedyś ci się uda.
A dzisiaj do grona wymarzonych figurek dołączyli Lewandowski, Piszczek(grał na początku kariery w... Gwarku Zabrze ) i Kuba Błaszczykowski(jak miał 17-18 lat, to trafił na pół roku do Górnika).
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11-03-2013, 22:32   

Zdjęcia czysta poglądowe, chodzi o figurke zawodnika nie akurat o te konkretne - zresztą już kiedyś to mówiłem. Najbardziej podoba mi się Parlour z edycji fans favourites.
_________________

 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: listopad 2012
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 23-04-2013, 18:31   

Moją wymarzoną figurką jest figurka Rogera Milli z Reprezentacji Kamerunu i Figurka Figo z Realu Madryt , są one bardzo trudne do zdobycia i byłbym bardzo szczęśliwy jakbym znalazł gdzieś te figurki.

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 24-04-2013, 16:18   

bialopole2001 - tego Figo znajdziesz u mnie na półce i u Maćka ;) Ale zarówno ja, jak i on z pewnością jej nie sprzedamy :P Jest to istny rodzynek w kolekcji.

Mi od dłuższego czasu chodzi po głowie Redondo z Milanu, figurka może nie jest trudna do znalezienia i o wiele tańsza, ale.... no właśnie ale, cały czas mam nadzieję, że zakupię ją za mniej niż 6funtów i w jakim pakiecie, żeby wysyłka jakoś się pokrywała.

_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-06-2013, 12:48   

Kiedyś te marzenia realizowało się jakby dłużej i trudniej. Nie wiem, czy to fart, czy jakieś zdolności w wyszukiwaniu dobrych ofert, czy przypływ gotówki w porównaniu z tymi czasami "dziecięcymi", ale ostatnio passa jest naprawdę dobra.
Równo rok temu kupiłem box legend Liverpoolu z m.in. Dalglishem, Keeganem, Thompsonem, Rushem, Barnesem. Potem w wakacje m.in. Taribo West czy Papin w białej koszulce Francji. Na początku roku - m.in. Torres z Liverpoolu(ProStars), Cech ProStars w kasku, Ronaldo z Interu(pierwszy Select500 w kolekcji!), Henry z rep. Francji(ostatnia figurka z tej serii z 1997, której mi brakowało). Wpadły 2 figurki Baggio, 3 Cristiano Ronaldo, a potem pierwszy Master Model w kolekcji! Niedawno spełniłem kilka następnych założeń, bo kupiłem Piszczka i Błaszczykowskiego z tej serii Borussii 2012/2013 oraz Roya Evansa, jednego z 4 managerów Liverpoolu wydanych przez Corinthian. Ostatnio do kolekcji dodałem bardzo cenne figurki Carraghera i Gerrarda z rep. Anglii, a najnowszą figurką jest jedno z największych - jeżeli nie największe - marzeń związanych z figurkami, czyli Owen w zielonej koszulce Liverpoolu, przypuszczalnie najcenniejsza figurka Liverpoolu na zielonej podstawce, jaka istnieje. Nie wypisuję już figurek, których zupełnie nie było w planach, jak np. platynowy Fabregas, Wenger ProStars na złotej, Messi na złotej z S19, trochę Micro na czarnych itd.
To wszystko przez 1 rok. Bardzo owocny rok, nie da się uznać inaczej. Teraz ciężko mi wyznaczyć sobie 1 figurkę jako jakiś wielki cel, za ostro szarpnąłem z ostatnimi zakupami :D Na pewno nadal marzę o jakimś Master Modelu polskiego piłkarza(i pomarzę jeszcze maksymalnie kilka dni), Master Modelu z Liverpoolu, wreszcie niewydanym Master Modelu z Liverpoolu. Nawet mam już takiego na oku, więc pewnie za 2 miesiące będę szukał nowych celów.
Dalej jednak czekam, aż uda się spełnić jeszcze jedno - trzeba kupić wszystkie duże zestawy Liverpoolu. Mogę odpuścić Headliners, bo większość tych figurek kupię luzem w swoim czasie, ale wydawali duże zestawy z sezonów 1999/2000, 2000/2001, 2003/2004, 2004/2005. Dużo, te marzenia zajmą mi jeszcze trochę czasu!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: