Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 18:43
Wywiad z HugoL3
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-11-2009, 19:01   Wywiad z HugoL3

Kolejnym użytkownikiem, który odpowiadał na nasze pytania, był HugoL3. Zapraszam do lektury, bo rzeczywiście warto przeczytać.
_____________________________________________________________________________________________________

Czym sugerujesz się wybierając figurki do kolekcji ?
Przede wszystkim drużyną. Zbieram tylko figurki graczy Juventusu, muszą to być zawodnicy na złotych podstawkach (czasem robię wyjątki).
Jaka jest twoja ulubiona figurka ?
Moją ulubioną figurką jest Pavel Nedved na złotej podstawce w stroju domowym Juventusu z sezonu 2005/06. Równie bardzo lubię Zidane'a na czarnej podstawce z drugiej serii włoskiej.
Czy lubisz miasto w którym mieszkasz ?
Lubię Warszawę. Jest tu całkiem przyjemnie, tu dorastałem i mogę tu spotkać się z ludźmi, których znam juz tyle lat. Wszędzie tak naprawdę mam blisko. Co prawda mieszkańcy stolicy ciągle żyją w pośpiechu, więc normą jest spotykanie rano w autobusie około 40 ludzi... Ale jakoś daje radę się wepchnąć, by móc dojechać do szkoły. Poza tym miasto jest spoko. Owszem, żyje się tu zupełnie inaczej, ale każdy powinien się przyzwyczaić.
Czego oczekujesz na święta , masz jakieś życzenia do Mikołaja ?
Czego oczekuję? Heh, nie mam konkretnych wymagań. Mam nadzieję, że byłem wystarczająco grzeczny by dostać jakąś ładną nagrodę i tyle
Co sądzisz o piłkarzach takich jak Thuram, Zambrotta czy Cannavaro, którzy przez lata grali w Juve, a gdy tylko klub z Turynu spadł do Serie B, uciekli do innych drużyn?
To boli, gdy piłkarz w wywiadach mówi, że jest w miejscu, które kocha. Kibice również kochają swych piłkarzy, kochają cały klub... I nagle przez jedno zamieszanie od klubu odwrócili się zarówno sezonowcy jak i piłkarze, którzy uważali, że będą tu grać do końca kariery. Thuram, Cannavaro, Zambrotta, Mutu, Ibrahimovic, Vieira... Pierwsza trójka złamała mi serce. Mieli przeszło 30 lat i właściwie w Juve mogli dalej ciągnąć wózek i wrócić do Serie A. Szkoda, nikt z nich nie chciał sobie zrujnować kariery w ten sposób. Mutu? To przecież Juventus wyciągnął go z doła, a on odszedł sobie do Violi... Dwaj ostatni to największe kurwy, przejść z Juve do Interu. Te transfery udowodniły, gdzie oni mieli tak naprawdę szacunek fanów... Nie żałuję żadnego z transferów, gdyż dzisiejsze Juve bardziej mi się podoba.
Podobają ci się nowe serie MicroStars , czy brak figurek Juventusu sprawia, że masz o nich negatywne zdanie?
Mam je gdzieś. Wybaczcie, ale nie interesują mnie drużyny pokroju Manchesteru czy Barcelony. Kompletnie nie pociągają mnie dwie najlepsze ligi na świecie : angielska i hiszpańska. Gdy słyszę, że ktoś o derbach Hiszpanii mówi Derby Europy to mnie trafia szlag. Zawsze lubiłem ostrą twardą grę, którą prezentują drużyny z ligi niemieckiej oraz włoskiej. To jest sens futbolu, a nie dryblingi
Gdybyś miał takie możliwości, co zrobiłbyś, żeby forum dalej się trzymało i było atrakcyjne dla użytkowników?
Nie wiem. Nigdy nie zajmowałem się czymś w takim stopniu, że ktokolwiek mógłby mi powierzyć takie zadanie. Nie wiem, czy dałbym radę, więc nawet nie zamierzam rozmyślać.
Znasz któregoś kolekcjonera Corinthian w realu?
Tak. Znam osobiście MasterOfDisasta, który zresztą jest moim dobrym kumplem.
Czyja kolekcja(z użytkowników MyCorinthian) podoba ci się najbardziej?
W każdej coś mi się podoba, coś razi, ale ogólnie każdy ma się czym pochwalić. Dlatego nie zamierzam TERAZ kogoś specjalnie wyróżniać.
Jaki jest twój ulubiony piłkarz młodego pokolenia?
Brak. Przestało mnie bawić fascynowanie się grą szczylów, którzy mogą czyścić buty najlepszym piłkarzom świata. Gdybym miał wybrać tego jednego, to chyba byłby to Giovinco, który jednak ma sporo braków.
Kiedy i od jakiej figurki zacząłeś kolekcjonowanie Corinthian?
To był podajże 2006 rok. Kolega kupił mi blisterek MicroStars z pierwszej polskiej serii. W środku był Cannavaro na srebrnej podstawce. Sprzedałem ją, by móc z czasem kupić sobie golda, którego zresztą mam.
Wolisz ProStars czy MicroStars ? Dlaczego?
Pisałem już gdzieś dlaczego wolę MicroStars ... Nie chcę mi się powtarzać tego samego, ale jeżeli znajdę gdzieś post, w którym wypowiedziałem się na ten temat z pewnością go tu wkleję.
Który film wywarł na tobie największe wrażenie?
Fresh z 1994 roku. Film opowiada o życiu 14 latka, który niestety nie ma zbyt ciekawej sytuacji rodzinnej. Dorasta w slumsach, chodzi do szkoły, spotyka się ze znajomymi. Prowadzi normalne życie, ale jest również najmłodszym "dilerem" w okolicy. To on rozprowadza towar różnych ludzi i zbiera za to pieniądze. Jak się okazuje, był niewiarygodnie sprytny i uknuł plan, który zamierzał wdrożyć w życie. Udało mu się. Nie zdradzę zakończenia, bo jest naprawdę dobre. Jedną z drugoplanowych ról zagrał Samuel L. Jackson (genialna rola).
Czy zbierasz coś poza figurkami?
Owszem, zbieram gadżety związane z Juventusem.
Mecze oglądasz tylko w telewizji, czy czasem wybierasz się na stadion?
Nie wybieram się na stadion, gdyż uważam, że nie ma sensu tracić pieniędzy na marny polski futbol w wykonaniu ludzi, którzy chcą zarabiać jak najwięcej na kopaniu gały. Potem okazuje się, że ciężko pracujący ludzie zarabiają mniej od kopaczy z drugiej polskiej ligi. Skandal, dlatego mogę jedynie marzyć o wyjeździe na prawdziwy mecz w wykonaniu prawdziwej drużyny - Juve.


Dzięki za wywiad i pozdrawiam wszystkich użytkowników!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: