Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Pogoda w waszym mieście
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 01-07-2011, 13:25   

Jakiś czas temu zamówiłem przez internet basen o średnicy 4m., taki że już można się w nim naprawdę fajnie pobawić. Było to jakieś pół miesiąca temu. Najpierw przysłali nie ten, bo dmuchany i to za 150 zł (ten co zamawiałem kosztował 500 zł). No to dwa tygodnie nicnierobienia. Przysłali z tydzień temu dobry. Wczoraj ładna pogoda więc chciałem już go rozstawić. Tak też zrobiłem. Ku mojemu zdziwieniu niczego nie brakowało :) . Na wieczór chciałem założyć pokrywkę, żeby nie mieć rano kupy potopionych owadów. A pokrywkę przysłali niewymiarową, do basenu o śr. 3 m :mrgreen: . Wierzcie mi, można się załamać, jak ludzie z wysyłkowni gubią się dwukrotnie przy tym samym kliencie. No wieczorkiem mama zadzwoniła do obsługi, bo ja już nie miałem sił dzwonić w tej sprawie po raz drugi i się wygłupiać. Powiedzieli, że za dwa tygodnie będzie :P . Do tego czasu będę miał składowisko owadów wszelkiego rodzaju. A dziś rano wstaję z nadzieją, że rzucę się do cieplutkiej wody. Odsłaniam rolety i oglądam piękną, deszczową pogodę. Resztę możecie dopowiedzieć sobie sami :P .
_________________
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-08-2011, 22:38   

 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-08-2011, 22:38   

U mnie teraz są takie upały że nie da się wytrzymać
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-08-2011, 22:45   

Ciężko uwierzyć, ale ostatnio pokazało się nawet słońce. Cały miesiąc na to czekałem. Wtedy, kiedy najdłużej przebywałem na powietrzu, było zimno i mokro, ale teraz nie ma na co narzekać. Mogłoby być parę stopni mniej, ale lepiej niż ostatnia typowo lipcowa pogoda - 12 stopni i deszcz.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-08-2011, 23:46   

Dawno się tak nie cieszyłem z deszczu jak dziś wieczorem... Dzisiaj kolejny dzień z rzędu temperatura wynosiła ponad 30 stopni, a na jutro zapowiadają 21! Całe szczęście, bo nie da się normalnie funkcjonować w takim upale. Nie wychodzę praktycznie nigdzie przed 19(jeśli nie jest to pilne), bo po 15 minutach mam dosyć. 2-3 litry picia dziennie to nie jest już problem, do tego lody w dużych ilościach.
W lipcu regularnie 12 stopni i deszcz(dziś w nocy tak ma być!), w drugiej połowie sierpnia codziennie 30-34 stopnie i ani jednej chmury... Oby we wrześniu było już normalnie!
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 28-08-2011, 00:41   

U mnie to samo i wkurzają mnie koledzy 31 stopni a oni o godzinie 13 mówią choć zagrać w piłe przy temperaturze 31 stopni
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: