Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
ProStars Classics
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-12-2009, 16:25   ProStars Classics

Pod koniec 2007 roku wyszła pierwsza z czterech serii ProStars Classics. Było to pewne zaskoczenie, ale w kolejnych miesiącach firma pociągnęła to dalej i wydała trzy kolejne serie o takiej nazwie.
W pierwszej serii ukazało się 8 figurek. Kolejne przedstawiały po cztery figurki. Nie wszystkie figurki przedstawiały graczy w strojach klubowych. W pierwszej edycji ProStars Classics aż połowa zawodników została zaprezentowana w barwach narodowych!
Spis wszystkich serii Classics:
ProStars Classics 1:
Dennis Bergkamp - Arsenal Londyn 2004/2005
Steven Gerrard - Liverpool FC 2004/2005
Gabriel Batistuta - AC Fiorentina 1998/1999
Hidetoshi Nakata - AC Perugia 1998/1999
Carlos Valderrama - Kolumbia 1998
Ronaldinho - Brazylia 2006
Luis Figo - Portugalia 2006
Pablo Aimar - Argentyna 2006
ProStars Classics 2:
Lionel Messi - FC Barcelona 2007/2008
Paolo Maldini - AC Milan 2007/2008
Zinedine Zidane - Juventus Turyn 1998/1999
Alessandro Del Pierro - Włochy 2006
ProStarsClassics 3:
Giovanni Dos Santos - FC Barcelona 2007/2008
Manuel Rui Costa - AC Fiorentina 1998/1999
Dejan Savicevic - AC Milan 1993/1994
Franco Baresi - Włochy 1994
ProStars Classics 4:
Francesco Totti - Włochy 2006
Giuseppe Signori - Włochy 1994
Gianluca Vialli - Juventus Turyn 1995/1996
Leonardo - AC Milan 1998/1999

Generalnie bardzo dużo Włochów o Serie A, nawet więcej od Angoli i ich ligi, a to przecież prawie się nie zdarza. Można powiedzieć, że to było piękne zakończenie włoskich ProStars, przecież oprócz serii pierwszej tam były tylko 2 figurki niezwiązane z włoską piłką(nie licząc związków typu "on kiedyś grał przeciw Milanowi").
Dodaję zdjęcia:


Oczywiście to nie wszystkie figurki z tych serii.
Co o nich sądzicie? Macie jakieś? Chcecie mieć? Podobają wam się? Która z tych 4 serii najlepsza? Która z tych figurek podoba wam się najbardziej?
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 20-12-2009, 18:01   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 20-12-2009, 18:01   

Maciex1995 napisał/a:
Generalnie bardzo dużo Włochów o Serie A, nawet więcej od Angoli i ich ligi, a to przecież prawie się nie zdarza.


Nie chcę być niemiły, ale najwięcej legend (klasyków) grało w Serie A ;)

Maciex1995 napisał/a:
Macie jakieś? Chcecie mieć?

Niestety nie mam żadnej, ale chętnie kupiłbym kilka Milanistów z tych serii.
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 20-12-2009, 18:22   

ja z tych serii chciałbym Gio Dos Santosa i Carlosa Valderrama
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-12-2009, 16:55   

Cytat:
Nie chcę być niemiły, ale najwięcej legend (klasyków) grało w Serie A ;)


Zależy w jaki sposób na to spojrzysz, bo jakby nie było Barcelona z lat 90 ew. 80 to dopiero było skupisko geniuszy piłki nożnej. Juventus i Milan również rozwalali jeśli chodzi o skład i zawodników... Ale Manchester United też moze się pochwalić wielkimi piłkarzami z dawnych lat.
_________________

 
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 21-12-2009, 17:02   

Barca, Juve, Milan Ok, ale MANU ? :?!?:
A Arsenal to co ? Kanu, Bergkamp, Overmars, Adams, Dixon, Seaman, Pires, Ljungberg, Henry, Campbell, Cole, Winterburn, Parlour, Petit, itd. To byli prawdziwi zawodnicy. Obejrzyj sobie The Invincibles na youtube to może zobaczysz, że to była prawdziwa potęga.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-12-2009, 18:36   

tomek94 napisał/a:
Barca, Juve, Milan Ok, ale MANU ? :?!?:


No to przypomnij sobie złote pokolenie wychowanków Fergusona - Giggs, Scholes, Gary Neville, Phil Neville, Beckham, Keane czy Butt - oraz jacy piłkarze sprowadzeni z innych klubów grali razem z nimi - Solskjaer, Schmeichel, Sheringham, Yorke, Cole(nomen omen wychowanek właśnie Arsenalu, który wystawiasz ponad ManU), Irwin, Cantona, Kanczelskis, Ince, Hughes, Pallister, Sharpe, Stam. Ci piłkarze przewinęli się przez ManUtd w latach 90' i tuż po nich. Mało? Słabi zawodnicy?
Każdy wielki klub miał w swojej historii mnóstwo dobrych piłkarzy i takie serie, jak ProStars Classics, można by złożyć z piłkarzy każdego wielkiego klubu. W historii Arsenalu przewijało się mnóstwo dobrych zawodników, ale to samo można powiedzieć o wielu innych klubach.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-12-2009, 20:54   

tomek94 napisał/a:
ale MANU ? :?!?:


Cytat:
A Arsenal to co ? Kanu, Bergkamp, Overmars, Adams, Dixon, Seaman, Pires, Ljungberg, Henry, Campbell, Cole, Winterburn, Parlour, Petit, itd. To byli prawdziwi zawodnicy. Obejrzyj sobie The Invincibles na youtube to może zobaczysz, że to była prawdziwa potęga.


Tak i w takie oto sposoby rośnie pokolenie fanów bazujących na YT. Nigdy nie oceniłem gry zawodnika po raptem kilku brameczkach na yt. Ja musze po prostu obejrzeć mecz z udziałem kogoś takiego. Pozatym, nie przesadzajmy, ale który bezstronny fan piłki zna takie nazwiska jak Winterburn czy Parlour... O Beckhamie, Scholesie, Giggsie, Cantonie, Beście, Keanie to chyba każdy słyszał. Z tych graczy których wymieniłeś to szczerze, ale ja do grona tych wybitnych zaliczyłbym tylko Bergkampa i ew. Henrego, za to co zrobił dla Arsenalu.

Maciex1995 napisał/a:
Phil Neville,


Z tym nazwiskiem się nie zgodzę, gdyż moim zdaniem ten piłkarz nigdy nie wybił się przed szereg tej genialnej generacji piłkarzy pod dowództwem Fergusona. Owszem, był jednym z ważniejszych graczy, ale jego talent mógł się bardziej rozwinąć.
Ostatnio zmieniony przez HugoL3 21-12-2009, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-12-2009, 12:42   

HugoL3 napisał/a:
Maciex1995 napisał/a:
Phil Neville,


Z tym nazwiskiem się nie zgodzę, gdyż moim zdaniem ten piłkarz nigdy nie wybił się przed szereg tej genialnej generacji piłkarzy pod dowództwem Fergusona. Owszem, był jednym z ważniejszych graczy, ale jego talent mógł się bardziej rozwinąć.


Nie wybił się przed szereg, ale kto, stojąc w szeregu z Beckhamem(za jego najlepszych lat), Scholesem, Keanem, Giggsem i innymi wielkimi graczami United wyszedłby znacznie przed ten szereg?

HugoL3 napisał/a:
Z tych graczy których wymieniłeś to szczerze, ale ja do grona tych wybitnych zaliczyłbym tylko Bergkampa i ew. Henrego, za to co zrobił dla Arsenalu.


Nie przesadzaj; Marc Overmars był wielkim piłkarzem, Emanuel Petit był mistrzem świata i Europy i z powodzeniem grał w Arsenalu, Barcelonie i Chelsea , a Tony Adams to wręcz legenda brytyjskiej piłki.
_________________

 
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 22-12-2009, 13:24   

Dokładnie, nie masz pojęcia o AFC to się nie odzywaj, Winterburn i Parlour też dużo zrobili. A Kanu to wręcz magik. Pamiętam go dokładnie. Te jego zwody, bramki, pięknie grał.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-12-2009, 13:51   

tomek94 napisał/a:
Winterburn i Parlour też dużo zrobili. A Kanu to wręcz magik. Pamiętam go dokładnie. Te jego zwody, bramki, pięknie grał.


Z tym, że nie są to gracze tak rozpoznawalni jak legendy Man. Utd. i musisz się z tym zgodzić. Petit i Overmars owszem, też świetni gracze, widocznie przegapiłem ich nazwiska (o dziwo) i podkreślę, że szanuję ich za te osiągnięcia itd. Adams owszem, też dużo zrobił dla Anglii ale nie może się równać z Charltonem np.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-12-2009, 13:54   

HugoL3 napisał/a:
Adams owszem, też dużo zrobił dla Anglii ale nie może się równać z Charltonem np.


Nie zauważyłeś, że mówimy tu o piłkarzach z lat 90' i z początku naszego dziesięciolecia?
_________________

 
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 22-12-2009, 14:35   

Adams to ikona Arsenalu. A poza tym nie widziałem jak grają na YT tylko pamiętam ich mecze, bo wtedy juz kibicowałem Arsenalowi. Był to ich ostatnio sezon, ale coś tam pamiętam. Poza tym Kanu też jest świetny, zapomniałem o Keownie, nie wiem jak mogłem to pominąć. Jak dla mnie Arsenal to najlepszy klub w Anglii i nikt inny się z nim nie może równać jak np. taki manu co zawsze jedzie na farcie. Nie wiem jak oni wygrali ligę, roku temu jak dla mnie LFC powinien zgarnąć puchar, ponieważ manu cały czas miał farta, a nic nie grają. Jak dla mnie AFC I LFC to jedne z najlepszych ekip na świecie i nikt się z nimi nie równa. ARSENAL !!!
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-12-2009, 16:36   

tomek94 napisał/a:
Jak dla mnie Arsenal to najlepszy klub w Anglii i nikt inny się z nim nie może równać jak np. taki manu co zawsze jedzie na farcie. Nie wiem jak oni wygrali ligę, roku temu jak dla mnie LFC powinien zgarnąć puchar, ponieważ manu cały czas miał farta, a nic nie grają. Jak dla mnie AFC I LFC to jedne z najlepszych ekip na świecie i nikt się z nimi nie równa. ARSENAL !!!


Szczerze to proponuję przenieść dyskusję do tematu o ligach europejskich. Zaraz napiszę tam posta i fajnie by było gdybyśmy tam kontynuowali rozmowę.
_________________

 
 
 
tomek 
Zielona podstawka


Ulubiona drużyna: Rangers FC
Zbierasz od: 2005
Wiek: 36
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Wrestlingforum.pl
Wysłany: 25-12-2009, 14:26   

tomek94 napisał/a:
A Arsenal to co ? Kanu, Bergkamp, Overmars, Adams, Dixon, Seaman, Pires, Ljungberg, Henry, Campbell, Cole, Winterburn, Parlour, Petit, itd. To byli prawdziwi zawodnicy. Obejrzyj sobie The Invincibles na youtube to może zobaczysz, że to była prawdziwa potęga.


tomuś a co oni odegrali na arenie między narodowej ? bo z tego co pamiętam to max osiągnięć tych piłkarzy w Arsenalu to był dublet w Anglii. Z tych co wymieniłeś pamiętam wszystkich. Mój staruszek kibicuje KAnonierom od lat 70' ja też przez długą część mojego życia byłem zauroczony tym klubem. Dennis Bergkamp - geniusz na pewno jeden z najlepszych piłkarzy naszych czasów jak nie najlepszy ale reszta co wymieniłeś to solidni pilkarze ale niestety nic więcej. Co rozumiesz przez określenie "prawdziwi zawodnicy?" potęga ? masz 15 lat więcej przechodzilem mając Arsenal w sercu ...
_________________
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-12-2009, 12:33   

tomek napisał/a:
tomuś a co oni odegrali na arenie między narodowej ? bo z tego co pamiętam to max osiągnięć tych piłkarzy w Arsenalu to był dublet w Anglii


Petit to były mistrz świata i Europy, tak samo Pires. Henry do tych dwóch osiągnięć może dołożyć wicemistrzostwo świata, finał LM i zwycięstwo w tych rozgrywkach; Seaman przez lata był pierwszym bramkarzem reprezentacji, w 1996 roku dobrnął(wraz z Adamsem i Campbellem) do półfinału ME, gdzie dopiero po karnych przegrali w półfinale z późniejszymi triumfatorami rozgrywek - Niemcami. Kilku z tych wymienionych przez młodszego z Tomków zawodników grało w finale LM w 2006 roku.
A więc jednak coś osiągnęli :)
Jeżeli chcesz dalej ciągnąć temat tych piłkarzy, to w odpowiednim wątku, żeby nie rozdupiać tego, w którym teraz dyskutujemy.
_________________

 
 
 
tomek 
Zielona podstawka


Ulubiona drużyna: Rangers FC
Zbierasz od: 2005
Wiek: 36
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Wrestlingforum.pl
Wysłany: 26-12-2009, 12:34   

MAciek chodziło mi o dokonania pod szyldem Arsenalu ;)
_________________
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-12-2009, 12:40   

Piłkarz jest piłkarzem niezależnie od tego, czy w tym momencie gra dla klubu, czy dla reprezentacji ;) Ci zawodnicy wyrabiali sobie markę zarówno grając w Arsenalu, jak i występując w koszulce drużyny narodowej. Możliwe, że gdyby ich kariera w reprezentacji potoczyła się inaczej, inaczej potoczyłaby się również ich kariera klubowa i na odwrót, więc nie rozbijajmy historii graczy na 2 różne historie.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-12-2009, 13:43   

Maciex1995 napisał/a:
Piłkarz jest piłkarzem niezależnie od tego, czy w tym momencie gra dla klubu, czy dla reprezentacji ;)


Nie zgodzę się z tym twierdzeniem. Kadra, a klub to dwie zupełnie inne sprawy. Przykładami mogą być Smolarek i Felipe Melo. W kadrze mieli świetną passę, oczywiście do czasu, a w klubie/ach średnio, raczej nie zaliczali się do najlepszych. Przykładów może być więcej, np. Zlatan Ibrahimović, który w kadrze narodowej jest jeszcze większym zerem, niż był w Interze. W Barcelonie strzela, bo jak nie strzelać skoro ma się za plecami takich grajków... Dlatego z kadrą można nawet zdobyć MŚ, a w średnim klubie walczyć o miejsce w składzie.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-12-2009, 13:55   

Smolarek kiedy w kadrze błyszczał, wciąż grał w klubie - strzelał mnóstwo bramek dla Borussii czy grał w podstawowym składzie Racingu(nie zawsze, ale na boisku pojawiał się bardzo często). Kiedy przeprowadził się do Anglii i został rezerwowym w Boltonie, w kadrze też obniżył loty.
HugoL3 napisał/a:
W Barcelonie strzela, bo jak nie strzelać skoro ma się za plecami takich grajków...

No właśnie. Gdyby w reprezentacji miał równie dobrych partnerów na boisku, również strzelałby dużo goli.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-12-2009, 20:06   

Maciex1995 napisał/a:
No właśnie. Gdyby w reprezentacji miał równie dobrych partnerów na boisku, również strzelałby dużo goli.


Piłkarz jest dobry wtedy, gdy nie jest uzależniony od innych. Takie jest moje zdanie i dlatego moim zdaniem Zlatan jest po prostu kiepski. Kiedyś umiał sam grać, potem jednak zaczął myśleć jak rasowy snajper i skończyła się jego popisówka kiwkami. Teraz są tylko pudła z najbliższych możliwych odległości.

Maciex1995 napisał/a:
Smolarek kiedy w kadrze błyszczał, wciąż grał w klubie - strzelał mnóstwo bramek dla Borussii czy grał w podstawowym składzie Racingu(nie zawsze, ale na boisku pojawiał się bardzo często). Kiedy przeprowadził się do Anglii i został rezerwowym w Boltonie, w kadrze też obniżył loty.


Bez jaj, w Borussi ledwo dawał radę. Owszem miejsce w pierwszym składzie było w jego zasięgu, ale przegrywał rywalizację z napastnikami. 2 lata gry i 25 bramek... nie ma się czym chwalić. Ponieważ był jokerem jeszcze jakoś jestem w stanie zrozumieć ten dorobek, ale moim zdaniem Smolarek nigdy nie był w Niemczech kimś, kto miałby stanowić o sile Borussi.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: