Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Na wstepie...
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-02-2009, 14:36   Na wstepie...

"Nasza kiełbasa przegoniła ich kiełbasę, ale temat stoi w miejscu!"
Przyczynię się więc do tego, by temat też szedł do przodu, rozwijał się pod względem ilości postów, pierdu pierdu, bla, bla, bla, pierdu, pierdu...

Jestem Maciek, pod koniec czerwca br. skończę 14 lat. Corinthian kolekcjonuję już od ponad dwóch i pół roku, zacząłem w czasach Mundialu 2006, kiedy to kupiłem dużą ilość figurek Headliners przedstawiających reprezentantów Francji z lat 90. Była to seria Super Champions z roku 1997. Potem w mojej kolekcji nastąpiła dłuuuga przerwa, aż w końcu trafiłem na forum Corinthianpolska.fora.pl, które w owych czasach jeszcze całkiem nieźle sobie radziło. Na początku 2007 roku kupiłem swoją pierwszą figurkę ProStars - Svena Gorana Erikssona. Od razu mi się spodobało i do dziś zbieram figurki marki Corinthian.
Moją ulubioną drużynę jest FC Liverpool , na krajowym podwórku aktywnie dopinguję Górnika Zabrze oraz III-ligową Walkę Makoszowy. Figurki są moją największą pasją, ale staram się nie spuszczać z oka ukochanych drużyn. Uważam, że nieco ponad 2 godziny spędzone na stadionie w dniu meczu zawsze są bezcenne, niezależnie od wyniku.
_________________

 
 
 
REKLAMA

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wysłany: 26-02-2009, 19:32   

 
 
Capitano
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2009, 19:32   

Jestem Krystian :mrgreen: , mam 13 lat, w czerwcu będę miał 14 lat ;d. Chodzę do 1 gimnazjum. Nie zbieram figurek, lecz autografy piłkarskie ;) Świetna sprawa, naprawdę 8) Kibicuję FC Barcelonie, lubię też Manchester United. Z polski sympatyzuję się z Lechem Poznań, już niedługo zacznę jeździć na ich mecze. :) To chyba tyle, mam nadzieję, ze spędzę tu wiele miłych chwil. Pozdro zioomy xD :mrgreen:

btw. zapraszam do odwiedzenia www.R-Gallery.ocom.pl ;) Mój album moich grafów piłkarskich ;p
 
 
Juby
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2009, 19:54   

To tak. Jestem sobie Bartek, mam 15 lat, a w maju 16 :o . Jestem uczniem klasy III gimnazjum. Mieszkam w Gubinie... Kolekcjonuję figurki, a także autografy piłkarskie (albo odwrotnie). Kibicuję Legii, tej z Warszawy. Uważam, że Chelsea , FC Barcelona , a także Wisła Kraków, Olimpique Marsylia, Bayer Leverkusen, nie są klubami, które lubię, co. :evil: To wszystko, proponuję: włączyć TVP2 i czekać na mecz Lecha Poznań.
Dziękuję za uwagę. :mrgreen:

Pozdrowienia od Wiślaka xD
 
 
Capitano
[Usunięty]

Wysłany: 27-02-2009, 10:33   

Mazi, lol. jak nie chcesz to nie muszę tutaj siedzieć, co za problem. -.-'
nie zbieram figurek, bo to nie ma sensu, przynajmniej dla mnie... :roll: :roll: :roll:
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-02-2009, 12:25   

Chłopie jest mi wszystko ryba kto będzie na forum, ale nawet nazwa mówi "my corinthian" że chodzi tu o produkty tejże firmy... Piszesz że zbieranie figurek nie ma sensu - może i nie ma ale właśnie te forum zostało założone dla chłopaków którzy widzą w tym jakiś sens... Maciek, Czarek, Kamil, Tomek i ja kolekcjonujemy je od dłuższego czasu i jakoś jest z tym nam dobrze... Sorki że to powiem ale moim zdaniem jesteś na naszym forum żeby zareklamować swoją stronę - być może się mylę ale takie jest moje zdanie... Więc albo zacznij kolekcjonować figurki albo przynajmniej staraj się zabierać głos na inne tematy związane z figurkami a nie tylko w dziele "inne kolekcje"
_________________
 
 
Capitano
[Usunięty]

Wysłany: 27-02-2009, 13:59   

Mazi, człowieku, teraz to żeś mnie rozbawił. kxrw. czy ja chce zareklamować swoją stronę? normalnie żal mi cię w tym momencie, maciek też ma pare swoich stron o figurkach i jakoś dobrze, to czemu i ja nie moge podać linku do swojej kolekcji? no dobra..
jeśli to forum jest ''mycorinthian'' to po jaką cholerę zrobiliście dział ''Inne kolekcje'', co? jest taki dział, więc chyba mam prawo napisać coś czy zbieram grafy, koszulki, przypinki, czy bilety...

nie rozumiem o co ci chodzi. brak argumentów chłopcze^^.

i będzie mi mówił, że mam zacząć zbierać figurki, właśnie kupiłem parę od HugoL3, i mi się to nie spodobało. koniec... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-02-2009, 14:51   

Podawaj owszem ale zabieraj głos także w innych tematach łączonych z figurkami... Zrobiliśmy dział inne kolekcje żeby nie było to forum tylko i wyłącznie o figurkach ale kazdy kto jest na nim powinien miec w swojej chałupie przynajmniej 1 figurkę...
_________________
 
 
Capitano
[Usunięty]

Wysłany: 27-02-2009, 15:14   

Mazi, otóż mam w swojej chałupie 15 figurek od HugoL'a, ale ich nie kolekcjonuję.

EOT.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-02-2009, 15:25   

Krystian wszedł na forum i pisze więc wg mnie to bardzo dobrze. Po to został założony dział Inne Kolekcje, by w nim dyskutować o innych sprawach, niż figurki. Mazi, nie szukaj problemu tam, gdzie go nie ma.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-02-2009, 16:39   

Dobra spoko mi jest wszystko jedno... Maciek mogę zaprosić kumpli co interesują się piłką nożną i powiem im że popisaliby coś w dziele sport?? mają pewnie gdzies po jednej figurce gdzieś w szarym rogu piwnicy ale niestety nie kolekcjonują? Grunt że mają..
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-02-2009, 16:50   

Mazi napisał/a:
Maciek mogę zaprosić kumpli co interesują się piłką nożną i powiem im że popisaliby coś w dziele sport?? mają pewnie gdzies po jednej figurce gdzieś w szarym rogu piwnicy ale niestety nie kolekcjonują? Grunt że mają..


Proszę bardzo. Będę nawet wdzięczny.
_________________

 
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-03-2009, 18:42   

Ja jestem Kuba, mam 13 lat, mieszkam w Sopocie.
Gram w kosza od ponad 6 lat.
Jestem w pierwszej dziesiątce strzelców w naszej lidze.
Interesuję się głownie koszykówką.
Trenuję 3 razy w tygodniu , a w weekendy gram mecze ligowe (1 w swoim roczniku, jeden w starszym)
W wolnych chwilach gram na xboxie 360 lub na psp.
Czesto wchodze tez na neta.
Pozdro
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 10-04-2009, 18:30   

Wojtek (ketjow od tyłu) ,12 i pół roczku xD Zbieram głównie MicroStars (146 sztuk) , prostars mam "tylko" 30 .... Figurki kolekcjonuję od wakacji przed 4 klasą (teraz kończę szóstą) kiedy byłem z tatą w realu i miałem sobie wybrać coś na zakończenie wakacji ... Potem już z górki :) Lubię biegać , ale średnie dystanse (10-12km) Przy grze w piłke gram na lewej środkowe pomocy ,bądź na lewej obronie ,bo jestem lewonożny. Jak strzelam gola to z główki lub z rzutu wolnego :) Podobno mam dużo asyst Trenowałem w sumie przez 2 lata w klubie piłkarskim o śmiesznej nazwie- GUMKA WŁOCŁAWEK , pozdrawiam
_________________

 
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 30-05-2009, 15:30   

Większość z tego forum zna mnie od kilku lat między innymi z CorinthianPolska. Dlatego tylko podstawa.
Imię me tomek, lat 22. Figurki kolekcjonuję od roku bodajże 2005. Kilka razy zmieniałem preferencje kolekcjonerskie by osiąść na tym co mam teraz.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-05-2009, 15:51   

elvis napisał/a:
Figurki kolekcjonuję od roku bodajże 2005


A w 2007 roku na blogu pisałeś tak:
"To już minął rok odkąd jestem opanowany manią kupowania figurek Mircostars = ]


5.Lutego 2006 Kuba napisał mi w mailu:


„Chciałeś bym zorientował się co do Bergkampa, wiec: BEDZIE!”


Te słowa były równoznaczne ze spełnieniem mojego marzenia, które ciągnęło się za mną od 7 lat. Po tak długim czasie dzięki Kubie spełniło się ono i pierwsza figurka przedstawiająca Dennisa Bergkampa zawitała w moim domostwie. Radocha była wielka czego opisywać nie musze chyba J


Ta figurka się okazała wodą na młyn dla mnie jako kolekcjonera figurek. "

Więc która wersja jest prawdziwa 8) :?:
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 30-05-2009, 16:37   

Również pamiętam jak podawałeś że zbierasz figurki od 2006 ; P
_________________
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 30-05-2009, 16:44   

usiłowałem liczyć i nie mogłem sobie przypomnieć :D to strzeliłem jak widzę kulą w płot :mrgreen:
zapomniałem, że bloga kiedyś prowadziłem i to istotnie były wakacje 2006
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-05-2009, 22:15   

Ale cię zagiąłem z wiedzy o twojej własnej kolekcji :mrgreen:
_________________

 
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 31-05-2009, 23:19   

ktoś kiedyś musiał :P nie przykładam już wagi do figurek tak jak kiedyś ale żeby nie pamiętać od kiedy zbieram :/ :P
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-06-2009, 20:09   

Jestem Przemek i mam lat 16. Pochodzę z pięknej i malowniczej miejscowości o nazwie Wielbark. W tym roku zakończyłem trzecią klasę gimnazjum. Interesuję się wszystkimi sportami, a zwłaszcza siatkówką i piłką nożną. Oprócz tych dwóch dyscyplin uprawiam pływanie oraz jogging. Przygodę z Corinthian rozpocząlem w roku 2005, kiedy to ujżałem na allegro pierwszą figurkę headliners. Poza figurkami zbieram różnego rodzaju pamiątki piłkarskie. Kibicuję zespołom Wisły Kraków oraz Widzewa Łódź. Poza polskimi klubami uwielbiam AC Milan. Dzięki :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 29-07-2010, 14:01, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: