Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
31-08-2010, 15:26
Podsumowanie roku 2009
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-12-2009, 13:22   Podsumowanie roku 2009

Panowie, mamy ostatni dzień tego roku, więc pora podsumować sobie mijający rok i ocenić, czy był on udany :!:
W tym roku osiągnąłem wiele, może nawet więcej, niż planowałem :D Kolekcjonerskie plusy tego roku to:
- Moja kolekcja wzbogaciła się o ponad 100 figurek! Teraz mam 308 sztuk(wczoraj z braku lepszego zajęcia dokładnie policzyłem :D ), a jeszcze w kwietniu było u mnie niecałe 200 figurek. Nie pamiętam, ile miałem na początku roku, ale szacuję, że w całym 2009 powiększyłem kolekcję o jakieś 130 nowych figurek, oczywiście nie licząc tych, które już poszły dalej do innych kolekcjonerów,
- Prawie skompletowałem całą francuską serię Super Champions. Z reprezentacji brakuje 2 sztuk, tak samo jeżeli chodzi o drużyny klubowe, a więc jeszcze 4 figurki i będę miał już całe francuskie Super Champions!
- Kupiłem swoje pierwsze figurki Headliners NBA. Świetnie się prezentują, każdemu mogę polecić :D
- Wykonałem sporo Repaintów, z których jestem bardzo zadowolony,
- Dorwałem Gerrarda z X'Mas 2002, chociaż niestety nie platynowego... Ale najważniejsze, że jest, nad kupnem platyny jeszcze popracuję :D

A wy? Jak oceniacie zeszły rok? Jakie cele, które zakładaliście sobie na początku roku(oczywiście chodzi o kolekcjonerskie cele), wykonaliście?
Zachęcam do dyskusji.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 01-01-2010, 12:28   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 01-01-2010, 12:28   

Moim zdaniem rok 2009 był udany. Powiększyłem nieco swoją kolekcję RossoNerich, kupiłem kilka rarytasów do swojej kolekcji, kilka mniej interesujących figurek, ale i tak dobrze prezentujących się na półce i kilka ciekawych MicroStars , zakupiłem 2 boxy - Juve Legends, CL 2007 AC Milan,
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: