Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Opłaty na jun.pl

Czy w razie takiej potrzeby mógłbyś dorzucić kilka złotych na utrzymanie forum?
Tak
81%
 81%  [ 9 ]
Nie
18%
 18%  [ 2 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-01-2010, 14:11   Opłaty na jun.pl

Niestety, ComBox - główny administrator serwisu jun.pl - zaczyna przekręcać hasło "Darmowe fora", które dotąd zawsze przewijało się przy adresie www.jun.pl(wpiszcie "jun" w Google albo nawet kliknijcie w "Darmowe fora" nad buttonami, a sami zobaczycie, o co chodzi). Coraz głośniej mówi o wprowadzeniu opłat za prowadzenie tutaj for i na razie wciąż nie muszę zapłacić za istnienie MyCorinthian, ale już na administratorów for w domenie laa.pl, której właścicielem również jest ComBox i która też od początku miała być darmowa, jak z nieba spadła informacja, że za dalsze prowadzenie forum muszą zapłacić.
Opłata na szczęście nie jest wysoka i jest jednorazowa, a nie comiesięczna czy coroczna, ale nie byłbym zadowolony, gdybym musiał płacić za darmowe forum.
Na razie fora w domenie jun.pl są zwolnione z opłat, ale nie wiem, jak będzie dalej. Przecież laa.pl też miało być darmowe.
Mam do was w tej sprawie pytanie.
Jeżeli opłaty zostaną wprowadzone również dla for w jun.pl, moglibyście dorzucić od siebie kilka złotych?
Nie żądam od nikogo zapłaty za korzystanie z forum. Chodzi o dobrowolne wpłaty rzędu dosłownie kilku złotych, sam również coś od siebie dorzucę. Kwota, jaką ComBox pobiera od właścicieli for w laa.pl jest niewielka i domyślam się, że w jun.pl też nie byłaby duża, więc ewentualną nadwyżkę z waszych wpłat przeznaczyłbym na jakiś konkurs z nagrodami rzeczowymi. Jest ktoś, kto w razie potrzeby zgodziłby się dorzucić kilka złotych do utrzymania forum?
Robię ankietę, sami zaznaczcie swoją odpowiedź, można również napisać w poście co i dlaczego(to byłoby nawet wskazane). Raczej nie będę podglądał w PA, kto jak zagłosował, więc proszę o szczerość ;)
_________________

 
 
 
REKLAMA 
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Wysłany: 02-01-2010, 17:02   

_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 02-01-2010, 17:02   

Mogę nawet jeśli dojdzie do naszej wymiany włożyc "coś" do koperty ;)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 02-01-2010, 17:43   

Dla mnie jest to śmieszne - darmowe to darmowe, a opłaty są dla prawdziwych i profesjonalnych for. Jak dla mnie, gdyby wprowadzono opłaty, powinniśmy przenieść się.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-01-2010, 20:55   

Jezeli bedzie to max. 10 zeta smsem ok, to nie problem dla mnie. Gorzej jeżeli miałbym Maćkowi tą kasę przelać...

mazi1906 napisał/a:
Jak dla mnie, gdyby wprowadzono opłaty, powinniśmy przenieść się.


Maciek mówi ze to jednorazowa opłata, a nawet jeżeli byłaby coroczna to przynajmniej dla mnie nie byłby to problem.
_________________

 
 
 
nicolaus99
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: dawna
Wiek: 34
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: 02-01-2010, 20:57   

A ile wynosi ta opłata??
_________________
..........

:P
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-01-2010, 21:59   

Przecież jest wyraźnie napisane, że nie ma na razie żadnej opłaty. Natomiast istnieje duże prawdopodobieństwo, że jun.pl taką opłatę wprowadzi.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-01-2010, 13:55   

microstars.pl napisał/a:
Przecież jest wyraźnie napisane, że nie ma na razie żadnej opłaty. Natomiast istnieje duże prawdopodobieństwo, że jun.pl taką opłatę wprowadzi.


Dokładnie.
Na razie tylko chcę wiedzieć, kto dorzuciłby kilka zł, gdyby zaszła taka potrzeba.

mazi1906 napisał/a:
Dla mnie jest to śmieszne - darmowe to darmowe, a opłaty są dla prawdziwych i profesjonalnych for. Jak dla mnie, gdyby wprowadzono opłaty, powinniśmy przenieść się.


Jeżeli ComBox wprowadzi opłaty, to nie będą to astronomiczne kwoty, a możliwości, które daje PA na forach z juna są ogromne w porównaniu np. do bardzo popularnego fora.pl, na którym stało już kiedyś forum Corinthianpolska. Dlatego mimo wszystko w takiej sytuacji byłbym za pozostaniem tutaj.

Widzę, że niektórzy za szybko rzucają się do pomocy, nie korzystając z umiejętności czytania ze zrozumieniem, ale zobaczymy jak naprawdę będzie dopiero, kiedy rzeczywiście trzeba będzie zapłacić za utrzymanie forum ;)
Teraz cieszę się, że jednak nie zdecydowałem się na adres MyCorinthian.laa.pl, bo nie daje on większych możliwości, nie wygląda lepiej, a już teraz trzeba byłoby zapłacić za istnienie forum.
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-01-2010, 16:06   

mazi1906 napisał/a:
Dla mnie jest to śmieszne - darmowe to darmowe, a opłaty są dla prawdziwych i profesjonalnych for. Jak dla mnie, gdyby wprowadzono opłaty, powinniśmy przenieść się.


Profesjonalne forum to dla mnie:
http://www.invisionpower....rd/purchase.php

Spójrz na cenę. 150 dolarów za 6 miesięcy i co 6 miesiecy 25 dolarów. Dolar = 2,85 złotego. Nie wiem, czy by to forum zebrało takie dotacje :)

Jak przenieść się to gdzie? Jak mówi Maciex to jun.pl jest najlepszym DARMOWYM serwerem.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-01-2010, 16:24   

microstars.pl napisał/a:
Nie wiem, czy by to forum zebrało takie dotacje :)


Nie zależy mi na jakimś wyjątkowym najdroższym serwerze; ma być tak, żeby dało się dyskutować i żeby nie szczypało po oczach biedą :D

Cytat:
Jak przenieść się to gdzie? Jak mówi Maciex to jun.pl jest najlepszym DARMOWYM serwerem.


Najlepszym pomysłem byłoby się nie przenosić, jeżeli opłaty nie będą wyjątkowo wysokie ;)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-07-2010, 16:31   

Coś ucichły sprawy opłat. Dobrze ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-07-2010, 19:17   

Ucichło, ale sami widzicie, jak jest. Zastąpiono je dodatkowymi reklamami. Był jakiś lepszy pomysł na utrzymanie serwisu przy życiu bez dodatkowych opłat i reklam, ale sami widzicie, że ComBox postawił na dodatkowe bannerki.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 07-07-2010, 13:57   

Wolałbym już zapłacić te 3,66, ale żeby te reklamy zniknęły!
_________________
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 25-07-2010, 20:30   

Mazi napisał/a:
Wolałbym już zapłacić te 3,66, ale żeby te reklamy zniknęły!

No dokładnie. Te reklamy tak wkurzają...
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-07-2010, 12:10   

Przecież macie taką opcje w przeglądarce, która pozwala na wyłączenie wszystkich wyskakujących okienek... Ja na tym forum nie widziałem chyba żadnej reklamy.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-07-2010, 15:58   

Ja niestety nie mogę tego wyłączyc, ponieważ wśród wszystkich wyskakujących okienek na MyC istnieje również okienko ze zgłoszonymi postami. Kiedy użytkownik zgłosi post(no właśnie, używajcie tej opcji! Nie wiem czemu korzysta z niej tylko jedna osoba), przy mojej najbliższej wizycie na forum otwiera się nowe okno, w którym mam listę wszystkich zgłoszonych do rozpatrzenia postów. Mogę natychmiast przejść do tematu i zająć się sprawą. Gdybym wyłączył wyskakujące okienka, ta opcja również zostałaby wyłączona.
Mimo to, nie narzekam, bo wystarczy kliknąć krzyżyk w rogu reklamy i po sprawie. Nie mówcie, że to taki kłopot.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-07-2010, 19:54   

No tak, ale Ty Maćku jesteś tu chyba jedyną osobą, która tutaj ma jakiegokolwiek prawo do rządzenia/kasowania itd. Zwykły użytkownik może wejść w ustawienia przeglądarki i zająć się tym osobiście. Z tego co wiem, to na portalach typu onet czy interia takie reklamy są bardziej dokuczliwe, więc załatwicie wszystkie problemy jednym kliknięciem.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 26-07-2010, 20:11   

Poszedłem w ślady Kamila i również nie mam reklam co bardzo mnie cieszy ;)
_________________
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 01-08-2010, 15:41   

Ja nic nie zrobiłem i reklamy zniknęły xD
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-08-2010, 10:41   

Nie wiedziałem, gdzie to napisać więc to pisze tu. Coś jest nie tak z forum, np. czytam post Maćka, i na dacie i godzinie napisania pisze "dzisiaj 23 (...)". Powinno pisać wczoraj. Albo Maciek przeniósł się w czasie...
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-08-2010, 11:34   

Maciex ostatnio chwalił mi się że wynalazł wehikuł czasu ;) . Z tą datą to nie jest problem tylko naszego forum, ale całego jun.pl
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: