Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
5 pytań do...
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-01-2010, 22:45   5 pytań do...

Zabawa, w której użytkownik zadaje 5 pytań innemu użytkownikowi, który odpowiada na nie w kolejnym poście, a następnie sam zadaje 5 pytań następnemu. Za każdym razem wybieramy, do kogo adresujemy pytania, ale można też pytać kogokolwiek :) Jeżeli użytkownik nie chce, to nie ma obowiązku odpowiadać na pytanie :!:
Na początek mam 5 pytań do Maziego. Przemek odpowiada i zadaje 5 pytań następnej osobie, osoby lub pytania oczywiście mogą się powtarzać :D
1. Cel na rok 2010?
2. Jak myślisz, czy Milan ugra coś więcej niż 3. miejsce w tym sezonie w Serie A?
3. Nie myślałeś kiedyś, żeby pozbyć się swojej kolekcji, sprzedając poszczególne figurki?
4. Jak to jest kibicować Widzewowi i 2 klubom, które mają ostrą kosę z RTS-em :P ?
5. Dlaczego zdecydowałeś się zrezygnować z moderowania forum?
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 13-01-2010, 16:18   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-01-2010, 16:18   

Odpowiesz na pytania, czy mam zadać komuś innemu?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-01-2010, 19:29   

Zabawa moim zdaniem jest kiepska. Coś typu "złote myśli" podstawówkowe. No ale podtrzymywanie tematów na duchu to mój niepisany obowiązek ;)

1. Cel na rok 2010?
- Przeżyć jakoś rok szkolny 09/10, w wakacje jechać do Krakowa na mecz Wisły oraz jechać na obóz siatkarski.

2. Jak myślisz, czy Milan ugra coś więcej niż 3. miejsce w tym sezonie w Serie A?
- Pokonał potężnego rywala jakim jest Juventus i to wysoko, po 18 meczach jest drugi. Okaże się, tutaj nie ma co myśleć tylko mocno trzymać kciuki.

3. Nie myślałeś kiedyś, żeby pozbyć się swojej kolekcji, sprzedając poszczególne figurki?
- Za dużo pieniędzy na nią wydałem. Nie - nie myślałem

4. Jak to jest kibicować Widzewowi i 2 klubom, które mają ostrą kosę z RTS-em :P ?
- Lepiej byłoby gdybyś napisał "jak to jest kibicować Wiśle i 2 klubom...". Gdzieś już na ten temat pisałem.

5. Dlaczego zdecydowałeś się zrezygnować z moderowania forum?
- Sprawy osobiste.


Pytania do tomka94
1) Dlaczego Arsenal ?
2) Jakiego byłego piłkarza najbardziej lubisz z Arsenalu?
3) Dlaczego co chwilę zmieniasz coś w swoim pokoju?
4) Jakim sposobem znalazłeś MyCorinthian?
5) Ulubiony sport poza futbolem
_________________
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 23-01-2010, 19:34   

1. Dlaczego Arsenal ? Zaczęło się to tak, że tata przyniósł fifę 2000. Zacząłem grać i Arsenal był dobry. Grałem, grałem Kanonierami, aż zacząłem im kibicować. Później oglądałem mecze, kupowałem gadżety. A teraz już jestem osobą poważnie interesującą się tym klubem, oglądam wszystkie mecze, mam mnóstwo płyt itd.
2. Tony Adams- bez dwóch zdań, mój ulubiony były zawodnik. Lubię go za to, że jest przeciwieństwem Ca$hley Cole i za ciężko pracę na treningach. Legenda. Poza tym lubię go za to, że wysłał mi autograf i dał fajne zdjęcie. Poza nim Ian Wright i Dennis Bergkamp.
3. Chcę, aby jak najlepiej wyglądał i dobrze się tam czuł, takie moje małe Emirates.
4. Przeczytałem na gooner.pl <-- polecam Kanonierom.
5. Lubię tenis, fajnie się gra i ogląda.

Zestaw pytań do Maciex1995:
1. Masz już bardzo dużo figurek. Zamierzasz jeszcze wzbogacać kolekcję ?
2. Czy nie żałujesz, że wydałeś tak dużo na figurki zamiast kupić sobie coś innego ?
3. Co się dzieje z Liverpoolem ? W tamtym sezonie walczyli o mistrza, a teraz walczą o europejskie puchary ? Czym jest to spowodowane ?
4. Od ilu lat już kibicujesz LFC ?
5. Kto jest Twoim ulubionym piłkarzem ?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-01-2010, 20:31   

1. Coraz trudniej zmieścić nowe figurki, bo każda kolejna zajmuje trochę miejsca, a to jest przecież ograniczone, ale zmieszczę jeszcze tyle, ile będę potrzebował. Na dzień dzisiejszy potrzebuję... sam nie wiem ile, ale sporo i zamierzam tyle dokupić ;) Chcę wzbogacić kolekcję o dużą liczbę figurek, ale z drugiej strony wiem, że pora sprowadzić sobie kilka rarytasów, a nie kolejne porcje przeciętnych, których trochę już mam, ale większości nie zamierzam się pozbywać.

2. Gdyby się solidnie namyślić, to te pieniądze mógłbym wydać w inny, lepszy sposób, ale to jest wielka pasja i poświęciłem temu tyle pieniędzy i czasu oraz chęci, że jest już za późno, by się wycofać.

3. Dużym błędem było sprzedanie Xabiego Alonso. Bask nie był nigdy kreowany na najlepszego piłkarza w zespole, ale teraz widać, ile nam brakuje, gdy go nie ma. Benitez nie otacza się już tyloma bezużytecznymi Hiszpanami, co na początku, ale razem z drewnem pozbył się złota. Wciąż są bardzo ważni Riera i Torres i mam nadzieję, że ich nie wypuści z rąk. Ważny jest też konflikt Banditeza z Ryanem Babelem. Holender to świetny piłkarz, a Rafa nie chce wykorzystać jego potencjału. Nie rozumiem, dlaczego. Poza tym nie można zapominać, że takie drużyny, jak Manchester City, Tottenham Hotspur czy Aston Villa wciąż się wzmacniają, a my ich zlekceważyliśmy i zamiast też się wzmacniać, cofnęliśmy się, pozbywając się Alonso, Arbeloy, Pennanta, Hyypi oraz praktycznie Babela. Ale, przytaczając słynną telewizyjną wypowiedź jednego z kibiców Górnika, My wam wszystkim jeszcze, kurwa mać, pokażemy!

4. W tym roku minie 8, ale muszę tutaj przyznać, że moje zaangażowanie w w kibicowanie Liverpoolowi spada proporcjonalnie do wzrostu zaangażowania o charakterze lokalnym, tzn. zaangażowania w sprawy kibicowskie zabrzańskiego Górnika.

5. Ciężko mi się odpowiada na to pytanie, bo obecnie 90% piłkarzy za nic ma klubowe barwy i honor. Nieliczni nie dają się skusić większym pieniądzom i zostają tam, gdzie się wychowali czy tam, gdzie w dzieciństwie chcieli grać. Takimi piłkarzami, którzy się nie sprzedali i raczej nie sprzedadzą, są np. Steven Gerrard i Jamie Carragher. Obu należy się ogromny szacunek. W Polsce również są piłkarze, którzy kochają swój były lub obecny klub. Jacek Wiśniewski, ulubieniec wielu zabrzańskich kibiców, zawsze otwarcie przyznawał, komu kibicuje(tłumaczył kiedyś, że z tego powodu wygląda, jak wygląda ;) ), a były piłkarz Darek Koseła obecnie należy do stałej wyjazdowej ekipy Górnika. Piękny przykład oddania barwom wśród piłkarzy, prawda?

Trochę długie wywody, ale im barwniejsze wypowiedzi, tym ciekawszy temat!

Pytania do HugoL3.
1. Wiemy, że twoim najukochańszym klubem jest Juventus i nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie to się zmieniło. Podoba ci się obecna sytuacja w Juve(zamieszanie wokół trenera, schyłek karier czołowych - jeżeli nie najlepszych - piłkarzy, jak Del Piero, Nedved czy Buffon, koniec przygody z LM jeszcze jesienią itd.)?
2. Wiemy, że twoją najdroższą i najcenniejszą figurką jest oczywiście Zinedine Zidane. Która z figurek jest druga w kolejności pod względem ceny?
3. Z jakiej transakcji związanej z figurkami byłeś najbardziej zadowolony(chodzi mi o kupno, nie o sprzedaż, choć przez twoje ręce przewinęło się mnóstwo figurek, które obecnie są w zbiorach innych kolekcjonerów, w tym i mnie)?
4. Ulubiony wykonawca/zespół?
5. Który z użytkowników forum - poza twoim realnym kolegą MasterOfDisastą - jest dla ciebie najlepszym kolegów lub - oceniając po charakterze, upodobaniach, rodzaju wypowiedzi - który z forumowiczów byłby takim najlepszym kumplem, gdybyś znał użytkowników osobiście?
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-01-2010, 11:39   

Maciex1995 napisał/a:
1. Wiemy, że twoim najukochańszym klubem jest Juventus i nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie to się zmieniło. Podoba ci się obecna sytuacja w Juve(zamieszanie wokół trenera, schyłek karier czołowych - jeżeli nie najlepszych - piłkarzy, jak Del Piero, Nedved czy Buffon, koniec przygody z LM jeszcze jesienią itd.)?


Od momentu kiedy Nedved skończył karierę ten sport nie jest dla mnie taki, jakim był przez ostatnie kilka lat. Najpierw tak gdzieś w 2008 roku doszedłem do wniosku, że liga majstrów robi się coraz gorsza, a teraz nie widzę żadnego piłkarza, który potrafi mnie doprowadzić do euforii (może Trezeguet i Del Piero). Piłkarzy którzy w Juventusie cokolwiek pokazują można policzyć na palcach jednej ręki. Są to Caceres, Chiellini, Sissoko, Marchisio i czasem Giovinco(jak gra). Amauri i Grosso to największe kaleki w tym klubie, nie wiem jak to się stało, że z jednego z najlepszych napastników ligi stał się jednym z najgorszych. Grosso nie nadaje się kompletnie, jego nieudolne wrzutki do niczego nie prowadzą. Juventus z meczu na mecz nie zmienia stylu gry, dalej gra chujowo. Przybycie do klubu Paolucciego i Candrevy nic nie wnosi, ten drugi już zdążył zawalić bramkę we wczorajszym meczu. Naprawdę, nie jestem w stanie pojąć co się teraz dzieje. W zeszłym sezonie kiedy była seria remisów było bardzo źle, teraz jest seria porażek i zarząd udaje, że wszystko jest super. Dobija mnie to, nie myślę o rezygnacji z kibicowania, gdyż oznaczałoby to, że jestem słaby psychicznie, a chyba w moim życiu działy się poważniejsze rzeczy. Tak naprawdę zarząd nie ma pieniędzy i pomysłu na naprawę klubu. Plan utworzony w 2007 roku trzeba w końcu zmienić, gdyż nie da tego, co zakładali wówczas działacze. Należy wycisnąć z takich graczy jak Amauri, Diego, Melo 100% talentu, bo nie prezentują tego co powinni. Kupić zawodników młodych, bardzo dobrych takich jak Dzeko czy Rafinha, wykupić Caceresa i zatrudnić trenera starego, z doświadczeniem. Może być Trapattoni, Lippi albo Hiddink, wszystko mi jedno.

Maciex1995 napisał/a:
2. Wiemy, że twoją najdroższą i najcenniejszą figurką jest oczywiście Zinedine Zidane. Która z figurek jest druga w kolejności pod względem ceny?


40 złoty kosztował mnie Vicenzo Iaquinta na złotej podstawce - zarówno home jak i away. Za Bońka platynę dałem 50 zł i za Del Piero 500 chyba podobną kwotę. Natomiast jedną z najcenniejszych jest Zidane z headliners którego kupiłem za grosze. Niedawno wyszło na jaw, że jest wart blisko 20 funtów...

Maciex1995 napisał/a:
3. Z jakiej transakcji związanej z figurkami byłeś najbardziej zadowolony(chodzi mi o kupno, nie o sprzedaż, choć przez twoje ręce przewinęło się mnóstwo figurek, które obecnie są w zbiorach innych kolekcjonerów, w tym i mnie)?


Hm. Wiesz, szczerze to nie pamiętam wszystkich swoich transakcji. Z pewnością największe korzyści czerpałem z zakupów u Medi, kolekcjonerki Corinthian, która sprzedawała super figurki. Co jak co, dla mnie znaczenie ma fakt, że udało mi się jako jednemu z niewielu dorać Kubę na złotej podstawce oraz Nedveda (i to za raptem 20 zł).

Maciex1995 napisał/a:
4. Ulubiony wykonawca/zespół?


Wykonawca - Dr. Dre albo Game. Pierwszy ze względu na to, że potrafi skomponować genialną muzykę i zrobić z tego hit. Drugi z kolei został "wylansowany" przez Dre i naprawdę świetnie mu idzie. Potrafi pokazać klasę, choć niestety na kilku kawałkach jest teksty wołają o pomstę do nieba.

Zespół - zdecydowanie Green Day. Utwory z lat 90 są genialne, fantastyczne i często ich słucham gdy mam kiepski humor. Z kolei nowy wizerunek zespołu (ten cały punk itd) jest dla mnie - niestety - pomyłką. W latach 90 Green Day był znany jako zespół świrów z piosenkami o życiu. Muzyka została podobna, więcej jest co prawda ballad i mocniejszego grania, ale wydaje mi się, że zespół nie musiał zmieniać "image'u".

Maciex1995 napisał/a:
5. Który z użytkowników forum - poza twoim realnym kolegą MasterOfDisastą - jest dla ciebie najlepszym kolegów lub - oceniając po charakterze, upodobaniach, rodzaju wypowiedzi - który z forumowiczów byłby takim najlepszym kumplem, gdybyś znał użytkowników osobiście?


Pamiętam, że na poprzednim forum pierwszy rękę do mnie wyciągnął Chelsea_Fan. Chyba z nim najlepiej dogadywałbym się w realu, choćby ze względu na to, że jest moim rówieśnikiem i wydaje mi się, że mamy podobne zdanie na temat niektórych spraw. Inną osobą z którą mógłbym utrzymywać kontakt w rzeczywistości mógłby być Elvis, albo Maciex. Znam ich długo, rozmawiam często i wydaje mi się, że wiek nie stanowiłby tu problemu.

5 pytań do Maziego:

1. Jak długo jesteś kibicem Milanu?
2. Ile lat trenowałeś/trenujesz siatkówkę?
3. Co dalej z twoją kolekcją? Zamierzasz ją sprzedać?
4. Jaką osobą jesteś na codzień w rzeczywistości? Za kogo uważają Cię znajomi? Podaj kilka cech, które do Ciebie pasują.
5. Na zakończenie: ulubiony serial telewizyjny badź film. Opisz go w kilku zdaniach, nie zdradzając zbytnio szczegółów dot. fabuły:)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-01-2010, 18:06   

1. Jak długo jesteś kibicem Milanu?
- Od roku 2003, jednak kibicem z całego serca jestem od 2004r.

2. Ile lat trenowałeś/trenujesz siatkówkę?
- W lutym będzie 3 rok.

3. Co dalej z twoją kolekcją? Zamierzasz ją sprzedać?
- Sprzedać nie, zamierzam ją nieco powiększyć :)

4. Jaką osobą jesteś na codzień w rzeczywistości? Za kogo uważają Cię znajomi? Podaj kilka cech, które do Ciebie pasują.
- ;) takiego pytania jeszcze nigdy nie dostałem. No ale luzik - spokojny, ambitny,

5. Na zakończenie: ulubiony serial telewizyjny badź film. Opisz go w kilku zdaniach, nie zdradzając zbytnio szczegółów dot. fabuły:)
- Film "Pluton". Mówi o losach amerykańskich żołnierzy, ich walką nie tylko z wrogiem, ale i z własnymi słabościami

Pytania do Maciexa
1. Lubisz swoje miasto? Jakie rzeczy o tym świadczą?
2. Ile lat kibicujesz LFC?
3. Ulubiony kolor to?
4. Co sądzisz o Euro2010?
5. Oprócz Górnika i Liverpoolu lubisz jakąś drużynę?
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-01-2010, 18:33   

1. Lubię Zabrze . Od ostatnich wyborów, kiedy to prezydentem miasta została pani Mańka-Szulik, w Zabrzu dzieje się bardzo dużo - remontuje się sporo dróg, na chyba najniebezpieczniejszym skrzyżowaniu w mieście powstało rondo, jakieś 600 m od mojego mieszkania powstał fajny skwer z kilkunastometrową fontanną, dużo mówi się o planach nowego stadionu Górnika... Pod względem wykorzystania środków z UE Zabrze jest w krajowej czołówce, co znikąd się przecież nie wzięło. No i mam blisko do stadionu ukochanej drużyny, a to też jest ważne.
2. Tuż nad postem, w którym są pytania do ciebie, jest również odpowiedź na to pytanie... Bądź bardziej kreatywny, a nie powtarzaj banalne pytania :)
3. Trochę głupie pytanie, bo ciężko kochać albo nienawidzić kolorów, ale skoro pytasz... Lubię kolor czerwony ze względu na barwy "swoich" drużyn, ale to jest trochę wkurwiający kolor :) Właśnie dlatego forum jest w niebieskich odcieniach - podoba mi się ten kolor i jest przyjemny dla oka, a nie jaskrawy i strasznie oczojebny.
4. Sądzę, że Euro2010 nigdy się nie odbędzie :evil:
5. Leeds United , Middlesbrough, FC Sevilla , Olympique Marsylia, PSG, Olympique Lyon, Juventus Turyn ... Jest trochę zespołów, które lubię, a od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem pojechania do Katowic na jakiś mecz tamtejszej GieKSy, ale nie wiem, co z tego wyjdzie, zwłaszcza, że idąc w barwach przez Katowice nie byłbym w 100% bezpieczny ze względu na panującą tam sytuację.

Pytania do ketjow10:
1. Ulubiona figurka w kolekcji?
2. Twój ulubiony piłkarz w historii?
3. Wolałbyś mieszkać w jakimś na prawdę dużym mieście, czy Włocławek ci wystarcza :) ?
4. Jak myślisz, ile ugra w tym sezonie Chelsea ? Jak poradzi sobie w rozgrywkach, w których uczestniczy?
5. Zbierasz coś oprócz figurek?
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 28-01-2010, 20:22   

1. David Villa z prostars
2.Zdecydowanie Frank Lampard
3. Wystarcza ,wcale nie jest taki mały.
4.Myślę ,że będą najlepsi w Angli i wysoko w CL.
5.Nie :)

pytania do Mateusz200
1.Ulubiona figurka w kolekcji
2.Figurka ,którą najchętniej kupiłbyś
3.Twoje hobby
4.Lubisz czytać ?
5.Ulubiona gra komputerowa
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 29-01-2010, 20:14   

1.Javier Zanetti MicroStars złota podstawka
2.Kuba Błaszczykowski
3.Interesuje się piłką nożną i tenisem stołowym
4.Zależy jakie książki,nie lubie czytać książek typu "W pustyni i w puszczy",ostatnio polubiłem "Division 303"
5.Lubię serię gier Call Of Duty i DSJ3

pytania do Maziego:
1.Grasz w coś innego oprócz siatkówki?
2.Ulubiona figurka
3.Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?
4.Dlaczego polubiłeś AC Milan?
5.Kto twoim zdaniem zdobędzie Mistrzostwo świata w RPA?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 31-01-2010, 21:36   

1.Grasz w coś innego oprócz siatkówki?
- Praktycznie to już w nic nie gram bo nie mam czasu :) Oprócz siatkówki kiedyś grałem w piłkę nożną ale to stare dzieje.

2.Ulubiona figurka
- Kilka. Ale faworytem nadal jest Gullit z Serii 1 Legends of the 70s and 80s

3.Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?
- Muzyczny? Jeżeli chodzi o taki zespół to lubię słuchać starych kawałków zespołu Aha, Alphaville czy Pet Shop Boys. Czasy obecne - to zdecydowanie Basshunter.

4.Dlaczego polubiłeś AC Milan?
- Już pisałem...

5.Kto twoim zdaniem zdobędzie Mistrzostwo świata w RPA?
- Egipt pokonał 1:0 Ghanę. Już nie mam na kogo stawiać ;)

Pytania do Czarka_LP
1) Czemu nie kibicujesz już Chelsea ?
2) Co jest takiego w Lechu że lubisz ten klub
3) Ulubiona figurka (jaką miałeś xD)
4) Ulubiony piłkarz z Kolejorza
5) Ulubiony piłkarz z zagranicy
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 01-02-2010, 14:08   

Mazi1906 napisał/a:


5.Kto twoim zdaniem zdobędzie Mistrzostwo świata w RPA?
- Egipt pokonał 1:0 Ghanę. Już nie mam na kogo stawiać ;)



Nie wiedziałem że Mistrzostwa już się odbyły ;p
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 01-02-2010, 16:53   

a tak na marginesie,to czaras wchodzi jeszcze na to forum??

a co do postu wyżej to Egipt się nie zakfalifikował :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mateusz200 01-02-2010, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 01-02-2010, 20:13   

Pomyliłem MŚ z Mistrzostwami Afryki :mrgreen:
Stawiam na rep. Włochów albo na rep. Holandii. Oczywiście w finale zagra Polska :D

W takim razie pytanka ponownie do Maciexa
1) Uprawiasz jakiś sport
2) Masz rodzeństwo? Jeżeli tak to w jakim są wieku
3) Widziałeś na żywo jakiś mecz Liverpoolu
4) Czemu nie prowadzisz już swojego blogu
5) Oprócz Górnika jest jakaś drużyna w Polsce którą lubisz?
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-02-2010, 14:36   

1. W ostatnim czasie zmieniłem się jako z kibica czynnego na biernego i głównie oglądam i dopinguję, ale zdarza mi się pograć z kolegami w piłkę. Regularnego grania w siatkę(a latem w nogę) na lekcjach W-F nie liczę, bo to trochę z przymusu :D
2. Mam starsze rodzeństwo
3. Tak, w TV :mrgreen:
4. Najpierw miałem do tego chęci, czas i pomysł. Potem zostały chęci i czas. Następnie pozostał sam czas, ale w końcu i tego brakło. Forum wymaga opieki, a nie mogę go zaniedbać, bo jest moim "figurkowym" internetowym projektem nr 1, nie ma ważniejszego, więc blog musiał iść w odstawkę. Do tego jakiś czas temu wziąłem się za pomaganie przy forum Torcidy Mysłowice i za stronę MyCorinthian, a do zrobienia jest jeszcze strona w HTML na informatykę, co kompletnie zajebało mnie pod względem czasu.
5. Przede wszystkim zgody Górnika :D Sympatią darzę również poznańskiego Lecha, ale to nic konkretnego, nie grozi mi zmiana barw.

Pytania do HugoL3
1. Jak wg ciebie zakończy bieżący sezon Juventus ?
2. Oglądałeś mecze polskich szczypiornistów na ME, czy nie dałeś się ponieść tej dziwnej modzie(dziwnej, bo zawsze jest o nich cicho, dopiero podczas wielkich turniejów jest wielka moda na piłkę ręczną)?
3. To już trzecie polskie forum Corinthian, na którym działasz. Które z nich najbardziej ci się podobało i dlaczego?
4. Ulubiony gatunek filmowy?
5. Jaka lektura szkolna najbardziej ci się podobała?
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-02-2010, 15:50   

Maciex1995 napisał/a:
1. Jak wg ciebie zakończy bieżący sezon Juventus ?


Sukcesem w tym przypadku będzie 2. albo 3. miejsce. Właściwie sukcesem Zaccheroniego, bo na pewno nie całej drużyny.

Maciex1995 napisał/a:
2. Oglądałeś mecze polskich szczypiornistów na ME, czy nie dałeś się ponieść tej dziwnej modzie(dziwnej, bo zawsze jest o nich cicho, dopiero podczas wielkich turniejów jest wielka moda na piłkę ręczną)?


Niestety, nie oglądałem ani polskich szczypiornistów, ani zmagań afrykańskich drużyn. Dlaczego? Brak czasu, popsuty telewizor... Nie jestem fanem dlatego, że komuś dobrze idzie. Nigdy nie lubiłem oglądać piłki ręcznej, nie mówiąc już o grze w nią. Oczywiście naszym życzę jak najlepiej, ale nie oglądałem ich poczynań.

Maciex1995 napisał/a:
3. To już trzecie polskie forum Corinthian, na którym działasz. Które z nich najbardziej ci się podobało i dlaczego?


Drugie, tj. corinthianpolska.jun.pl ; pewnie dlatego, że to na tamtym forum poznałem najwięcej kolekcjonerów, była niezła ekipa... Pierwsze ledwo pamiętam, gdyż pojawiłem się i po kilku tygodniach przestało istnieć. To też jest w porządku, ale nie oszukujmy się; tu pisze 5 osób, na poprzednim pisało 10-15...

Maciex1995 napisał/a:
4. Ulubiony gatunek filmowy?


Dramat. Lubię oglądać filmy, w których główny bohater nie zawsze wie jakie jest najlepsze wyjście z sytuacji. To powoduje, że taki film chce się oglądać aż do końca, i nie mówię tu o problemach typu "rozbroić bombę, czy uciekać".

Maciex1995 napisał/a:
5. Jaka lektura szkolna najbardziej ci się podobała?


Hamlet, ze względu na niecodzienne zakończenie oraz całkiem ciekawą fabułę. Chyba jedyna lektura z gimnazjum, która mi się podobała... Może jeszcze "Niemcy" Leona Kruczkowskiego.

5 pytań do Maciexa:

1. Jakie masz zdanie na temat trenera Liverpoolu - Rafaela Beniteza? Mam na myśli jego obecną sytuację, a nie sukcesy osiągane w dawnych latach.
2. Hobby poza Corinthian
3. Największe marzenie?
4. Co sądzisz o właścicielach LFC?
5. Czy są jacyś młodzi zawodnicy, którzy Twoim zdaniem mogą liczyć się w piłce nożnej za kilka lat?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-02-2010, 18:08   

1. Niektórzy uważają, że trzeba go przepędzić jak najszybciej... Osiągnął już trochę w Liverpoolu i to go broni, w moich oczach zasługuje na szansę właśnie ze względu na dotychczasowe wyniki. Teraz przyszedł słabszy sezon, ale to nie jest jego wina. Piłkarze zmagają się z kontuzjami, właściciele są, jacy są i teraz trzeba spłacać długi, więc nie ma pieniędzy na transfery, a przed sezonem pozbyto się mózgu tego zespołu, czyli Hiszpana Xabiego Alonso oraz opoki Samiego Hyypii. Jak w takiej sytuacji zrobić dobry wynik?
2. Pasjonują mnie sprawy związane z klubem, który zajmuje szczególne miejsce w moim sercu - Górnikiem Zabrze oraz polska scena kibicowska, oczywiście głównie Torcida.
3. Nie jestem z tych, którzy planują zostać królami, prezydentami lub gwiazdami. Żyję tym, co jest i niedaleką przyszłością. Oczywiście marzy mi się zobaczyć na własne oczy, jak Górnik zdobywa mistrzostwo Polski. Pan Szuster planował, że to nastąpi w 2012 roku i to na nowym stadionie, ale sami widzicie, jak jest - Górnik nie walczy o medal Mistrzostw Polski, tylko o awans do Ekstraklasy, a budowa nowego stadionu nie została jeszcze przegłosowana.
4. Niech sprzedają klub komuś, kogo stać na LFC i wypierdalają do swojej Ameryki. Nie mają już czego szukać w Wielkiej Brytanii. Amerykanie nie znają się na prowadzeniu poważnych "soccerowych" klubów, czego kolejny przykład jest bardzo niedaleko - Manchester United i jego amerykański właściciel Malcolm Glazer. Zarówno on, jak i Gilett z Hicksem wystarczająco wkurwiają kibiców swoich drużyn.
5. Jay Spearing i Daniel Pacheco. Obaj są zawodnikami rezerw Liverpoolu, ale balansują na granicy pierwszej drużyny. W przyszłości może z nich być dużo pożytku, mają duży talent, ale ciężko mi przewidzieć, jak te talenty się rozwiną.

5 pytań do Nicolaus99:
1. Ulubiony piłkarz w historii Arsenalu?
2. Czy jest jakaś figurka Corinthian, na której szczególnie ci zależy, jakaś wymarzona sztuka?
3. Czy uprawiasz lub uprawiałeś jakiś sport?
4. Jaka jest twoja ulubiona piosenka?
5. Kiedy i od jakiej figurki rozpocząłeś zbieranie Corinthian?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 02-02-2010, 18:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-03-2010, 14:56   

No dobra, Nicolaus nie jest zbyt rozmowny, więc pytania trafiają do kogoś innego - Proszę Mateusza200 o odpowiedzi!

1. Ulubiony piłkarz w historii?
2. Czy jest jakaś figurka Corinthian, na której szczególnie ci zależy, jakaś wymarzona sztuka?
3. Czy uprawiasz lub uprawiałeś jakiś sport?
4. Jaka jest twoja ulubiona piosenka?
5. Kiedy i od jakiej figurki rozpocząłeś zbieranie Corinthian?
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 04-03-2010, 16:32   

1.Bruce Grobbelar
2.Nie,chyba nie ma takiej o której bym marzył.
3.Tak,chodzę na treningi ping-ponga i grałem kiedyś w siatkę
4.Gandzior,DeWu-Biało Niebieskie barwy
5.Za czasów polskiej serii kupywałem jedno jajko na tydzień.Perwsza figurka?
hmm... chyba Van Nisterlooy

pytania do Tomka94:
1.Ulubiony piłkarz?
2.Ulubiona piosenka?
3.Twoja ulubiona figurka?
4.Byłeś na jakimś meczu Arsenalu?
5.Cele na ten rok
_________________

 
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 04-03-2010, 19:45   

1. Wszyscy z AFC, ale moi ulubieńcy to: Cesc Fabregas, Aaron Ramsey, Nick Bendtner i Kieran Gibbs
2. Samir Nasri i Red+White - Away Boyz obie
3.Bergkamp z 3D Stars, nie mam zbyt dużego wyboru :)
4. Nie, ale będę na Legia -Arsenal i chciałbym na jakiś na Emirates pojechać.
5.Myślę, że uzbieranie ponad 100 autografów w tym cała obecna kadra i zakup kilku figurek.

Nie mam żadnych pytań, niech ktoś wymyśli za mnie.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: