Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
5 pytań do...
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-05-2010, 16:19   

No to ja dam:
Do Piotrka
1. Arsenal czy Chelsea ?
2. Ulubiona figurka MicroStars w kolekcji to...?
3. Na kupnie jakiej figurki zależy ci najbardziej?
4. Kibicujesz jakiejś polskiej drużynie? Chodzisz na jej mecze?
5. Jak myślisz - kto zostanie mistrzem świata na zbliżającym się Mundialu?
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Wysłany: 28-05-2010, 18:38   

_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-05-2010, 18:38   

1.Chelsea
2. złoty Lampard z PREM'u 08/09
3. Petr Cech (z obojętnie jakiej serii)
4. Niezbyt... Trochę kibicuję GieKSie, ale nie chodzę na mecze.
5.Na mundialu kibicuję WKS'owi, ale według mnie wygrają Anglicy albo Włosi

Pytania do Maziego:
1. Czemu Milan ?
2. Jaka nowa figurka powinna wyjść w nowej serii?
3. Twoja najdroższa figurka to ...
4. Czy Milan - według Ciebie- zostanie mistrzem Włoch w nowym sezonie?
5. Czy masz jakieś czarne MicroStars 'y, jeśli tak to jakie? :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-05-2010, 10:36   

1. Chyba 1000x odpowiadałem na to pytanie ;) . Czemu? Bo tak! :P
2. Bardzo bym chciał aby wyszła seria figurek z okazji World Cup. Figurka Giuseppe Rossi - to byłoby coś.
3. Oj już nie pamiętam. Za zestaw Legend MicroStars zapłaciłem nie tak dawno przeszło 200 zł. Z pojedynczych figurek niestety nie pamiętam.
4. Pewnie że tak! ;) . Gdyby jeszcze trenerem został Van Basten...
5. Buffon i Maldini z serii POL/CZ

No to pytania do - Piotrka ;)
1. Jaką figurkę uważasz w swojej kolekcji za najcenniejszą?
2. Jak sądzisz - bliżej mistrza Anglii w przyszłym sezonie będzie Arsenal czy Chelsea ?
3. Jaki jest Twój ulubiony piłkarz z Arsenalu/Chelsea?
4. Czy kibicujesz innym drużynom niż tylko wyżej wymienionym?
5. Jakie masz plany odnośnie powiększenia kolekcji?
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 29-05-2010, 10:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 01-06-2010, 14:44   

1. Tevez i Cambiasso gold z Convention
2. Chelsea
3. Drogba/ Fabregas
4. Barcelonie i Interowi
5. Na pewno kilka z s19 i paru z Chelsea

do... nie wiem do kogo pisać więc kto będzie chciał, niech odpowie...
1. Kto wygra następne LM?
2. Najlepszy klub w historii futbolu...
3. Najładniejszy i najlepszy stadion
4. Z jakiego klubu masz najwięcej MC/ PRO?
5. Najlepszy Polski piłkarz w obecnej reprezentacji :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 01-06-2010, 20:27   

1.Oczywiście Arsenal :)
2.Wg. mnie Real Madryt
3.Alianz Arena
4.Z rep.Anglii
5.Trudno powiedzieć ale moim zdaniem Maciej Sadlok :)

niech odpowie ten kto będzie chciał:
1.Ulubione państwo
2.Drużyna,której nie nawidzisz
3.Który polski klub miałby największe szanse na dostanie się do LM?
4.Ulubiona gra
5.Kto wygra MŚ 2010?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 02-06-2010, 17:31   

1. Polska. Jestem patriotą, trzeba kochać co się ma.
2. Oczywiście rywala z Krakowa oraz rywala z Mediolanu. Inne zespoły są mi obojętne.
3. Praktycznie każdy MIAŁBY szansę na dostanie się do LM gdyby miał odpowiednich zawodników. Z Lecha najprawdopodobniej tego lata uciekną Lewandowski i Peszko, czyli kluczowi zawodnicy Poznaniaków. Jako że kibicuję Wiśle i mocno w nią wierzę, sądzę że w przyszłości kiedy ktoś pójdzie po rozum do głowy do Krakowa zawitają "potężni" zawodnicy.
4. FIFA 10
5. Włochy ;)

Pytania również do osoby chcącej na nie odpowiedzieć:
1. Od kiedy interesujesz się futbolem?
2. Ile figurek liczy Twoja kolekcja?
3. Jaką ligę uważasz za najpotężniejszą i dlaczego?
4. Kto zostanie królem strzelców tegorocznych MŚ?
5. Yyy nr buta :P
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-06-2010, 19:33   

1. Od Mundialu 2002, w którym obejrzałem kilka ostatnich spotkań i jakieś powtórki na Polsacie.
2. Około 300 sztuk, wliczając powtórki i repaint.
3. Premiership, bo gra tam najwięcej klubów liczących się w Europie.
4. Ciężko powiedzieć. Wydaje mi się, że Messi, ale ten w reprezentacji gra słabiej niż w klubie. Mógłby Milito, ale Maradona mimo wszystko raczej na niego nie postawi. W takiej sytuacji nie mam faworyta.
5. 43

Pytania do HugoL3:
1. Ostatnio na nowo wkręcasz się w kupowanie MicroStars i ProStars. W takiej sytuacji pytanie samo się nasuwa - na jakiej figurce najbardziej ci teraz zależy?
2. Jakie transfery powinien przeprowadzić Juventus , aby mieć, twoim zdaniem, wystarczający skład na walkę o odzyskanie mistrzowskiego tytułu?
3. Jak myślisz - jak zakończy się zbliżający się mecz rep. Polski z Hiszpanią? Tutaj nie wystarczy mi samo "przegrają", bo to wręcz oczywiste, ale chodzi mi raczej o styl, który zaprezentują obie ekipy.
4. Ostatnio Corinthian wyprodukował 3 nowe edycje figurek, ale co dalej? Masz jakieś przypuszczenia dotyczące kolejnych serii?
5. Ulubiona(niekoniecznie najcenniejsza) figurka w kolekcji to... ?
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-06-2010, 20:45   

Maciex1995 napisał/a:
1. Ostatnio na nowo wkręcasz się w kupowanie MicroStars i ProStars. W takiej sytuacji pytanie samo się nasuwa - na jakiej figurce najbardziej ci teraz zależy?


Trudne pytanie. Mam na celowniku kilka figurek, są to m. in. Amauri i Chiellini na złotych podstawkach, Buffon z select 500 oraz Adrian Mutu z MicroStars (oczywiście gold).

Maciex1995 napisał/a:
2. Jakie transfery powinien przeprowadzić Juventus , aby mieć, twoim zdaniem, wystarczający skład na walkę o odzyskanie mistrzowskiego tytułu?


Przede wszystkim należy wzmocnić obronę. Moim zdaniem to w tej formacji są potrzebne największe roszady. Cannavaro już opuścił klub, to samo ma spotkać Molinaro. Teraz pora na zakupy, Juventus ma na celowniku piłkarzy takich jak Kjaer, Vargas, Cassani oraz Subotić. Chciałbym w klubie wszystkich czterech, co jest jednak mało realne. Klub planuje także wykupić pozostałe 50% karty Domenico Criscito - piłkarza Genui, który wybiera się na mundial. Jest to 23 letni obiecujący obrońca, który byłby mega wzmocnieniem lewej flanki. Powoli maleją szansę na zakup Edina Dzeko, wzrastają akcje Pazziniego. Obawiam się, że klub pożegna się z Trezeguetem i Camoranesim, czego bardzo bym nie chciał. Co do moich "marzeń": chciałbym w tym klubie jakiegoś kreatywnego skrzydłowego. Może to być David Silva, ale bardziej realny wydaje się angaż Milosa Krasicia - media nazywają go nowym Nedvedem, ale drugiego takiego geniusza w świecie piłki nie będzie.

Maciex1995 napisał/a:
3. Jak myślisz - jak zakończy się zbliżający się mecz rep. Polski z Hiszpanią? Tutaj nie wystarczy mi samo "przegrają", bo to wręcz oczywiste, ale chodzi mi raczej o styl, który zaprezentują obie ekipy.


Wydaje mi się, że nasz zespół będzie po prostu bezradny przeciwko ofensywie Hiszpanów. Jeżeli wyjdziemy na ten mecz z przekonaniem, że możemy ten mecz wygrać dzięki grze z kontry to wydaje mi się, że pozytywny rezultat jest całkiem realny. Nie oszukujmy się, nasze szanse są małe, więc przegramy. Ważne, byśmy po prostu się nie skompromitowali.

Maciex1995 napisał/a:
4. Ostatnio Corinthian wyprodukował 3 nowe edycje figurek, ale co dalej? Masz jakieś przypuszczenia dotyczące kolejnych serii?


Obawiam się, że będziemy musieli poczekać do września na jakieś zapowiedzi dot. nowych serii. Szkoda, że Corinthian nie planuje przywrócenia Prostars, bo to z pewnością znacznie by poprawiło akcje ten firmy wśród fanów/kolekcjonerów.

Maciex1995 napisał/a:
5. Ulubiona(niekoniecznie najcenniejsza) figurka w kolekcji to... ?


Pavel Nedved (Juventus) z MicroStars na złotej podstawce. Genialny piłkarz, świetna figurka.

Moje 5 pytań skierowanych jest do Maćka:

1. Jak oceniasz sezon 09/10 w wykonaniu drużyny Liverpool FC?
2. Wzmocnienia - jakich transferów oczekujesz, by polepszyć drużynę z Anfield Road?
3. Prognoza na sezon 10/11 - jak poradzi sobie Górnik Zabrze w ekstraklasie?
4. Corinthian - co obecnie jest Twoim numerem 1 jeśli chodzi o wymarzoną figurkę w kolekcji?
5. Czego aktualnie słuchasz?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-06-2010, 13:03   

1. Kompromitacja w lidze i bez rewelacji w Europie. Liczyłem, że przynajmniej zawojują LE, ale polegli w półfinale z późniejszym triumfatorem - Atletico Madryt . Wyraźnie brakowało paru piłkarzy, którzy odeszli latem, jak np. Xabi Alonso!
2. Wydaje mi się, że zamiast hitowych transferów lepsza byłaby kadra ze zdrowymi zawodnikami, bo ci, których mamy, nie są słabi. Po prostu trzeba ich dobrze ustawić. Może przydałby się ktoś do ataku, by pomóc Torresowi i obawiam się, że Jovanovic to może być za mało, ale generalnie nie ma pozycji, na której w Liverpoolu mamy tylko słabych graczy.
3. Z taką kadrą i takim otoczeniem(nareszcie dobry trener i najlepszy od lat prezes klubu) - środek tabeli. Raczej nie będziemy rewelacją ligi, ale Górniak stać na to, żeby w przyszłym sezonie być solidną ligową drużyną. Fatalny sezon 2008/2009 nie ma prawa się powtórzyć.
4. Taki Owen, ale w platynowy blistrze

Mam go na czarnej podstawce, ale to mój Repaint, można go nazwać "zamiennikiem" :)
5. Pisałem chyba w którymś temacie, obecnie ulubiony wykonawca to OSTR.

5 pytań do Przemka.
1. Najdroższa figurka w kolekcji
2. Jaki piłkarz byl, twoim zdaniem, najwybitniejszym graczem w historii AC Milan?
3. Jak oceniasz nową stronę MyCorinthian?
4. Czy masz jakieś prognozy dot. występów polskich drużyn w europejskich pucharach w sezonie 2010/2011?
5. Transakcje z którym użytkownikiem forum wspominasz najmilej?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 03-06-2010, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 03-06-2010, 20:10   

Maciex1995 napisał/a:
1. Najdroższa figurka w kolekcji

Gdzieś już pisałem o tym, że nie pamiętam jaka jest najdroższa figurka w mojej kolekcji. Z tego co pamiętam nie tak dawno za zestaw legend zapłaciłem przeszło 2 bańki.

Cytat:
2. Jaki piłkarz byl, twoim zdaniem, najwybitniejszym graczem w historii AC Milan?

Ciężko jest oceniać piłkarzy, nie patrząc na ich zadania. Takim naj naj był Franco Baresi od którego wiedzę czerpał późniejszy nie mniej znakomity piłkarz - Paolo Maldini. Bardzo dobrze spisywała się trójka Holendrów w latach 80. Byli to Ruud Gullit, Van Basten i Frank Rijkaard.

Maciex1995 napisał/a:
3. Jak oceniasz nową stronę MyCorinthian?

Na start jest bardzo dobrze - nic dodać nic ująć.

Maciex1995 napisał/a:
4. Czy masz jakieś prognozy dot. występów polskich drużyn w europejskich pucharach w sezonie 2010/2011?

Jasne że mam - wszyscy odpadną :P . A tak na serio - gdyby każda z naszych drużyn porobiła odpowiednie transfery, moglibyśmy zobaczyć coś więcej.

Maciex1995 napisał/a:
5. Transakcje z którym użytkownikiem forum wspominasz najmilej?

Hmm... nie było aż tak dużo transakcji, bo figurki które mam u siebie praktycznie u mnie zostały otworzone. Miło wspominam handel z Czarasem.

Pytania do Kamila
1) Co sądzisz o Luigi Delneri'm?
2) Obecnie ulubiony piłkarz w Juve. Dlaczego on?
3) Kogo w/g Ciebie powinien powoływać Franciszek Smuda?
4) Jak widzisz Euro 2012? Ugramy coś więcej niż tylko 3 mecze w grupie?
5) Najlepszy piłkarz w dziejach Bianconeri to?
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-06-2010, 12:14   

Mazi_1899 napisał/a:
1) Co sądzisz o Luigi Delneri'm?


Średni trener, mający dobrą markę we Włoszech. Moim zdaniem po zakupie naprawdę wysokiej jakości zawodników jest szansa na zbudowanie zespołu na lata. Nie bardzo widzę tu jednak piłkarzy, których chciałby trener czyli Simone Pepe i Marco Mottę. Moim zdaniem to nie ta klasa piłkarzy.

Mazi_1899 napisał/a:
2) Obecnie ulubiony piłkarz w Juve. Dlaczego on


Del Piero. Przywiązanie do barw, miłe wspomnienia związane z jego karierą (nie tylko klubową) oraz fakt, że pomimo lat i spadku umiejętności to on dalej wyróżnia się z całej tej "hołoty".

Mazi_1899 napisał/a:
3) Kogo w/g Ciebie powinien powoływać Franciszek Smuda?


Szczerze, nie mam zdania. Nie śledzę polskiej ligi, czasem sprawdzam poczynania rodaków za granicą. Podoba mi się gra tego rogrywającego z Polonii, który zadebiutował w meczu z Finlandią. Sądzę, że Smuda podjął słuszną decyzję powołując go.

Mazi_1899 napisał/a:
4) Jak widzisz Euro 2012? Ugramy coś więcej niż tylko 3 mecze w grupie?


Uważam, że nawet półfinał jest w naszym zasięgu. Tak naprawdę brakuje nam tylko napastnika, ale miejmy nadzieję, że do tego czasu Irek Jeleń będzie w formie, a Robert Lewandowski wyszlifuje swą formę w Bundeslidze.

Cytat:
5) Najlepszy piłkarz w dziejach Bianconeri to?


Nie lubię wracać do historii swego klubu, która liczy sobie 113 lat. Ja mam lat 16, więc tak naprawdę nie wypada mi wypowiadać się o piłkarzach, których nigdy nie widziałem w akcji (bo nie biorę tutaj pod uwagi bramek z youtube). Dla mnie zawsze najważniejsi piłkarze w dziejach to będą Pavel Nedved, Alessandro Del Piero oraz... Edgar Davids. Holender na dobrą sprawę nie zawiódł tylko w Ajaxie i właśnie Juventusie, gdzie grał genialnie. Nedved, nie raz wspominałem o tym jak bardzo zachwycam się jego umiejętnościami i postawą na boisku jak i poza nim. Odnośnie Del Piero proponuję wrócić do mojej odpowiedzi na pierwsze pytanie.

Dziękuje i teraz niestety, ale muszę odmówić zadania pytań gdyż brakuje czasu (chyba, że pozwolicie mi to zrobić wieczorem, bo teraz niestety nie pozwala mi na to miejscowy internet).
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-06-2010, 19:55   

Pytania do Maziego:

1. Kogo potrzebuje Milan , by osiągnąć sukces w przyszłym sezonie?
2. Wymarzona figurka.
3. Czy kiedyś uprawiałeś piłkę nożną? (mam na myśli treningi w jakimś klubie etc.)
4. Najsłabsze strony reprezentacji Włoch to Twoim zdaniem...
5. Czego brakuje Polskiej reprezentacji Twoim zdaniem?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 28-06-2010, 22:29   

1) W/g mnie dobrych napastników oraz 2-3 obrońców. Gdyby doszło do zawarcia umowy z Luísem Fabiano, pierwszy problem byłby zaspokojony, jednak jeszcze nikt nie wpadł na pomysł ściągnięcia na San Siro obrońców. Milan niestety posiada także luki w pomocy. Moim największym marzeniem jest zobaczenie w czerwono-czarnych barwach Giuseppe Rossiego jako cofniętego, środkowego napastnika, zaś z przodu duet Pato-Fabiano.

2) Franco Baresi i Paolo Maldini z Select 500

3) Kiedyś w podstawówce, na bramce. Jednak długo nie pograłem, bo w gimnazjum wzięło mnie na siatkówkę ;)

4) Sądzę że nie należy pokładać winy w zawodnikach ale w motywacji i zgraniu zespołu. Najbardziej brakuje kogoś takiego jak Baggio czy Del Piero.

5) Polskiej troszeczkę brakuje ;) . Zgrania, determinacji, wzajemnego dopingowania.

Pytania przekazuję komuś innemu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 28-06-2010, 22:32, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-08-2010, 22:22   

5 pytań do 19tomek98

1. Jak długo interesujesz się piłką nożną?
2. Ulubiony piłkarz i dlaczego
3. Co jeszcze Cię interesuje poza piłką nożną i Corinthian?
4. Wymarzona figurka
5. Najcenniejszy skarb w Twojej kolekcji to Twoim zdaniem ... ?
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 15-08-2010, 22:27   

1.Jakieś cztery lata od mistrzostw 2006
2.Mysle że Cesc Fabregas poniewż już ladne kilka let reprezentuje barwy arsenalu i ma dopieo 23 lata
3.Ogólni sport
4.Pele prostars xl
5.Chyba kolekcja top 10 polskie kluby w europie lub encyklopediaftbolu chociaż mam rio ferdinanda karte limited edition
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-08-2010, 22:32   

19tomek98 napisał/a:
1.Jakieś cztery lata od mistrzostw 2006


KURWA MISTRZ MÓJ <3 Myślałem, że 10 począwszy od 2006! xD

Komu chciałbyś teraz zadać pytania, zgodnie z zasadą?
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 07-08-2011, 22:07   

Do kamila:
1.Ile wydałeś na kolekcje?
2.Najdroższa figurka?
3.Najtańsza figurka?
4.Ilu masz buffonów?
5.Za ile można kupić tego MicroStars buffona co sie rzuca w białeś bluzie silver albo gold?
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2011, 22:25   

19tomek98 napisał/a:
Do kamila:
1.Ile wydałeś na kolekcje?
2.Najdroższa figurka?
3.Najtańsza figurka?
4.Ilu masz buffonów?
5.Za ile można kupić tego MicroStars buffona co sie rzuca w białeś bluzie silver albo gold?


1. Sądzę, że około tysiąca złotych.
2. Zidane na czarnej podstawce z włoskiej serii nr. 2. 23 funty.
3. Ciężkie pytanie... Naprawdę. Ujmę to w ten sposób - najtańsza transakcja to kupno 3 goldów AC Milan z 14 serii - Pirlo, Gilardino oraz Gattuso - za 10 zł na ebay z wliczoną wysyłką.
4. Chwilka... Sześciu. Z czego jeden to brelok.
5. W białej? Kurczę, tego to ja znalazłem jeszcze w blisterku z polskiej serii... i to od razu na czarnej! Nie powiem Ci, za ile można go obecnie szukać, musisz sam sprawdzić różne źródła.

5 pytań do Gracjana

1. Długo interesujesz się piłką nożną?
2. O ile można wiedzieć... czym zajmujesz się na codzień? Studiujesz? Pracujesz? Nie potrzeba mi szczegółów, pytam tylko dlatego, że większość użytkowników to po prostu uczniowie różnych szkół, natomiast Ty już wyrosłeś z tego wszystkiego :)
3. Czy uprawiasz jakiś sport?
4. Czym się interesujesz?
5. Podaj tytuł ulubionego filmu.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 08-08-2011, 00:13   

1. Długo interesujesz się piłką nożną?
Mam 23 lata czyli jakieś 17 sie interesuje :D
2. O ile można wiedzieć... czym zajmujesz się na codzień? Studiujesz? Pracujesz? Nie potrzeba mi szczegółów, pytam tylko dlatego, że większość użytkowników to po prostu uczniowie różnych szkół, natomiast Ty już wyrosłeś z tego wszystkiego :)
Pracuje :D
3. Czy uprawiasz jakiś sport?
Biegam i gram w piłke nożną 5 razy w tygodniu (albo bieganie albo meczyk)
4. Czym się interesujesz?
Piłką nożną,muzyka kultura innych krajów no i dziewczyny :D
5. Podaj tytuł ulubionego filmu.
Wszystkie z Al Pacino i Deniro a taki ulubiony to Życie Carlita.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-08-2011, 00:14   

A pytania???
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: