Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
24-01-2010, 12:39
Newsman poszukiwany!
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-01-2010, 16:29   Newsman poszukiwany!

Ostatnio doszedłem do wniosku, że nie wykorzystujemy 100% możliwości kategorii "Sport". Więcej, wykorzystujemy ich ledwie kilka procent. Właśnie dlatego wpadłem na pomysł, żeby wzbogacić tę kategorię o dział "Wydarzenia Sportowe".
Informowalibyśmy tam o najświeższych wydarzeniach ze świata sportu i każde ważniejsze z nich miałoby swój temat, w którym prowadzilibyśmy dyskusję o każdej z tych informacji. Oczywiście w tejże kategorii znajdowałyby się tylko ważniejsze informacje, bo przecież nie ma sensu co kolejkę donosić o wynikach III ligi polskiej albo angielskiej League Two.
Każdy miałby prawo założyć tam temat o wydarzeniach, które uzna za ważne, ale żeby to wszystko jakoś działało, potrzebna będzie osoba, która będzie specjalnie dla forum zbierać informacje i przekazywać je w formie założonego tematu kolejnym użytkownikom. Już mam dwóch faworytów na to stanowisko, ale nie wiem, czy ci faworyci się na to zgodzą ;) Pierwszą osobą, którą chętnie bym zobaczył jako newsmana jest Mateusz200. Stara się pisać posty i widzę, że trochę mu zależy na tym forum. Drugą z tych osób jest MasterOfDisasta. Na razie jest na forum zbyt anonimowy, żebym powierzył mu funkcję moderatora, o co zabiega, ale nie przejdę obojętnie wobec osoby, która jasno wyraża chęć pomocy temu forum. Może Master sprawdzi się na tym stanowisku, może w końcu dzięki jednemu z tych dwóch panów(albo dzięki obu z nich) kategoria "Sport" zacznie działać nieco żwawiej, dzięki czemu forum zyska na atrakcyjności.
Dużo informacji to też dużo nowych postów, więc myślę, że jeżeli pomysł dojdzie do skutku, to zaznaczę opcję "Niezliczanie postów", żeby nie było nadmiernego nabijania; pamiętajmy, że MyCorinthian z założenia jest forum kolekcjonerów figurek!
Co wy na to? Jesteście za? Macie jakiś własny pomysł dotyczący tego projektu? Kto chciałby się zająć takim wyszukiwaniem informacji?
Czekam na dyskusję, wasze opinie i oczywiście na chętnych do nowej forumowej funkcji!
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Wysłany: 11-01-2010, 17:23   

_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 11-01-2010, 17:23   

ja mogę być kimś takim nie będę donosił tylko wyników z WWE a z reszty sportów OK. :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-01-2010, 20:29   

OK, a na taką propozycję MasterOfDisasta? Znajdziesz na coś takiego trochę czasu?
_________________

 
 
 
MasterOfDisasta 
Srebrna podstawka

Ulubiona drużyna: Liverpool
Zbierasz od: 2008r.
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 201
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-01-2010, 20:31   

No troche czasu sie znajdzie moge sprobowac ale jakby ktos mi pomogal to bylby git;d
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-01-2010, 20:39   

Jeżeli coś takiego wprowadzę, to będzie 2 newsmanów(zresztą, wystarczy przeczytać posty w temacie, żeby zauważyć, że już 2 takie osoby się znalazły), oprócz tego jak ktoś będzie chciał założyć temat o innym wydarzeniu sportowym, to też będzie miał do tego pełne prawo(tych dwóch osób potrzebuję dlatego, że wtedy mniej wiadomości nam umknie, bo jakby każdy zakładał tematy od święta, a tak pewnie by było, to ten dział by nie wypalił), ja sam postaram się również pomóc wam w tej robocie i mam nadzieję, że dzięki temu forum nie tylko stanie na nogi, ale i zrobi jakiś krok do przodu.
W tym tygodniu przekażę wam dokładniej, co i jak macie robić i założę odpowiedni dział w odpowiedniej kategorii.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: