Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
F1
Autor Wiadomość
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 29-01-2010, 21:53   F1

Tutaj rozmawiamy o wiadomościach ze świata F1.Na początek podam składy zespołów na sezon 2010:

Mercedes GP:
Nico Rosberg
Michael Schumacher

McLaren:
Jenson Button
Lewis Hamilton

Red Bull Racing:
Sebastian Vettel
Mark Webber

Ferrari:
Felipe Massa
Fernando Alonso

Williams:
Rubens Barichello
Nico Hulkenberg

Renault:
Robert Kubica
Vitaliy Petrov

Force India:
Adrian Sutil
Vitantonio Liuzzi

Toro Rosso:
Jaime Algueisuari
Sebastien Buemi

Lotus:
Heikki Kovalainen
Jarno Trulli

Campos:
Karun Chandlok
Bruno Senna

Virgin Racing:
Timo Glock
Lucas Di Grassi

Sauber F1:
Kamui Kobayashi
Pedro De La Rosa

kto według was wygra w tym sezonie??
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mateusz200 21-06-2010, 21:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 29-01-2010, 22:11   

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 21-06-2010, 21:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-01-2010, 22:11   

Nie jestem ekspertem w dziedzinie F1, ale można się pobawić w typowanie.
Moim faworytem do zdobycia mistrzostwa jest Felipe Massa. Zdarzają mu się błędy i to czasem bardzo poważne, ale zawsze trzyma się w czołówce. Z drugiej strony, nie wiadomo, jak sobie poradzi po bardzo poważnym wypadku z zeszłego roku. Dlatego trzeba się rozejrzeć za drugim, trzecim czy nawet czwartym faworytem. Mocni pewnie będą Hamilton i Alonso. Oni powinni włączyć się do walki o mistrzostwo, bardzo możliwe, że tytuł trafi do jednego z nich. Wolałbym Alonso, ale zobaczymy...
Nie postawiłbym raczej na Jensona Buttona. Dobrze radził sobie na początku zeszłego sezonu, kiedy zespół Brawn GP "oszukał" wszystkich i ich samochody były nie do pokonania. Kiedy inne zespoły wyrównały straty, Button nie był już tak rewelacyjny. Teraz pewnie będzie tak samo. Zresztą, pamiętajmy, jak sobie radził, zanim trafił do Brawn GP... Dla niego sztuką było dojechanie do mety.
Wszystkich ciekawi, jak sobie poradzi Michael Schumacher. Sam się zastanawiam, ale wydaje mi się, że będzie środek stawki i chyba nic więcej, ale nie wyjebią go. Jest zbyt medialny, zyski osiągnięte dzięki jego osobie będą nie do zastąpienia, więc zostanie mimo wszystko.
A jak poradzi sobie Kubica? Moim zdaniem środek stawki... Chcielibyśmy, żeby wygrywał, ale nie wydaje mi się, żeby tak się stało.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 29-01-2010, 22:16   

Możliwe jest też,że któryś z nowych zespołów będzie toczył bój o zwycięstwo w klasyfikacji konstruktorów.Jeśli chodzi o generalną,to stawiam na Vettela,albo na Massę.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 21-06-2010, 21:33   

Ostatnio nawet polubiłem wyścigi F1. W związku z tym kupiłem 2 nowe gry (jakoś zacząć trzeba :mrgreen: ) oraz poczytałem o tym sporcie w internecie. Chcę wywołać kilka zdjęć w formacie A4 i powiesić je w antyramie w moim pokoju. Każde zdjęcie przedstawiałoby mojego ulubionego kierowcę Michaela Schumachera. Ciekawy sport.
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 04-12-2010, 21:34   

Sezon 2010 w F1 dobiegł końca.Mistrzem został młody Niemiec z zespołu Red Bull Racing Sebastian Vettel,który zdobył 256 punktów,po walce z Fernando Alonso,który miał o 4 punkty mniej i zajął 2 miejsce.Robert Kubica sezon zakończył na 8 miejscu uzyskując 136 punktów.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 04-12-2011, 12:02   

Sezon 2011 dobiegł końca mistrzem został Sebastian Vettel,bardzo znacznie zdeklasował rywali.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: