Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Figurki Realu Madryt
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-08-2011, 23:19   

Jak na razie trafiłem na ślad jednej takiej figurki na terenie Polski, bo sam ją przyprowadziłem z Japonii czy tam z Hongkongu, jednak nie ma szans, żeby teraz zmieniła właściciela. Jakby pojawiła się szansa, to zamawiam pierwsze miejsce w kolejce!

Ogarnia mnie furia, kiedy widzę kolejne KoDoTo z Realu i przypominam sobie, że Corinthian wydał tylko tego niedostępnego Figo!
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-08-2011, 23:21   

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-08-2011, 23:21   

No w polsce może z 2 osoby mają
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 07-08-2011, 22:15   

Ja mam w kolekcji ta figurke ale co tu sie chwalic :P na bank jej nie sprzedam bo mnie troche kosztowala a obecnie to nie wiem nawet czy na ebay jest wogole...
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-08-2011, 22:17   

Mam takie pytanie ? Skąd Kodoto ma licencję na figurki Realu Madryt ? Już o to pytałem, ale dostałem odpowiedź: A Chińczycy to zupełnie inna sprawa ..., znaczy jaka ? A gdyby Corinthian nie starała się o pozyskanie licencji, tylko produkowała figurki bez pozwolenia. Przecież Real Madryt nie podałby ich do sądu.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-08-2011, 22:21   

Corinthian w sumie wyprodukował 17 różnych figurek Realu(albo więcej, bo nie wiem, czy w tą liczbę wliczone są planowane kiedyś Headliners). Wyszła jedna. Wygląda na to, że w ostatniej chwili się o coś pokłócili albo któraś ze stron chciała zmienić warunki. Może o to wywiązała się kłótnia? Może wywiązał się konflikt, przez który później już nie udało się dojść do porozumienia? Nie wiemy, na jakich warunkach KoDoTo zawarło z nimi porozumienie(myślę, że zawarło :D ) i na jakich warunkach ewentualnie proponowano je Corinthian.
A Real z pewnością podałby ich do sądu za wykorzystanie ich dóbr wizerunkowych do celów komercyjnych bez uzyskania zgody albo coś o innej treści, ale tym samym znaczeniu.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-03-2012, 17:51   

http://coleccionistasdefu...-cabezones.html
Znalazłem przypadkiem zdjęcia takich figurek w stylu "Podobne do Corinthian". Jest kilka "zamienników", które mogą zainteresować fanów Realu Madryt .
Niebawem zaprezentuję swoją drużynę Realu. Nie jest idealnie, dostrzegam pewne niedociągnięcia, ale jestem w miarę zadowolony z efektu.

Udało mi się zdobyć jedyną oficjalnie wydaną figurkę ProStars w koszulce Realu Madryt - Luisa Figo i jestem z tego osiągnięcia strasznie dumny, ale chcę szybko wykonać więcej figurek tego klubu - nie tylko z nowego sezonu, ale też z "Galaktycznych" czasów - Zizou, Ronaldo, Beckham, Hierro itd. Mam już McManamana w koszule z reklamą Teka.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: