Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Redemption
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-02-2010, 11:41   Redemption

Figurki Redemption znajdowały się niemal w każdej serii ProStars. Prawie zawsze przedstawiały piłkarzy w wyjazdowych strojach swoich drużyn. Na początku bywało, że było to sporo figurek(aż 10 sztuk w serii 9, z czego 4 to wyjątkowo cenne figurki wydane w nakładzie około 500 sztuk!) lub nie było ich wcale(np. w seriach 2-6 nie było tego ani razu). Po jakimś czasie ustalono - Redemption od tamtego momentu zawsze było tak samo liczne, po 2 figurki na serię. Firma odeszła od tych ustaleń tylko w serii 15(tylko reprezentacja Anglii) i 20(tylko Serie A). W pozostałych przypadkach zawsze były po dwie figurki Redemption.
Od serii 19 w Redemption zawsze były figurki w wyjazdowych strojach, aż do końca istnienia były dwa wyjątki - figurki w strojach alternatywnych. Wcześniej również niezbyt często pojawiały się figurki w strojach domowych, ale Redemption z serii 18 to dwie figurki reprezentacji w stroju domowym, podobnie było w serii 16, a w S14 jedną z dwóch "Redemptionowych" figurek był Claudio Caniggia w stroju reprezentacji. Niektóre źródła podają, że w stroju z 1986 roku. To mogłoby jeszcze przejść, gdyby nie fakt, że Caniggia zadebiutował w reprezentacji rok później!
W końcu jednak Redemption stało się "dodatkiem" do każdej angielskiej serii ProStars liczącym dwie figurki. Te dwie figurki zawsze były droższe od pozostałych - w momencie wydawania serii kosztowały po 5 funtów, podczas gdy pozostałe figurki po 3 funty. Są dziś uważane za cenniejsze figurki od zwykłych ProStars i to jedyne figurki w wyjazdowych strojach w nowszych seriach ProStars.
Macie jakieś? Podobają wam się? Wolicie "zwykłe" figurki w domowych strojach, czy Redemption w wyjazdowych? Kiedy oglądacie zdjęcia jakichś figurek, to czy zwracacie jakąś szczególną uwagę na te Redemption?
Zachęcam do wypowiadania się w temacie.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 01-05-2012, 18:36   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-05-2012, 18:36   

Temat leży nieużywany, a warto byłoby z niego skorzystać :) Ja mogę się pochwalić ładną, choć niewielką kolekcją figurek z Redemption z ostatnich serii ProStars.
Seria 40 - Cruz(Inter) i Gudjohnsen(Barcelona)
Seria 36 - Kuyt(Liverpool) i Drogba(Chelsea)
Seria 32 - Alonso(Liverpool)
Seria 31 - Davids(Tottenham)
Seria 28 - Ferdinand(Manchester)

Wszystkie wypisane wyżej figurki są w platynowych blistrach. Oprócz S36 i S40, udało mi się zebrać całe Redemption tylko z jednej serii - mam Gerrarda i Lamparda w wyjazdowych koszulkach z serii 25. Miałem też Zolę i Reyesa z S27, ale Zola jest teraz w kolekcji Przemka, a Reyes już jest inną figurką :) Oprócz tego mam pojedyncze figurki ze starszych serii(m.in. platynowy Baros).
A jak jest u was, macie coś? Podobają wam się te figurki, zwracacie na nie szczególną uwage?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-12-2012, 16:19   

Powoli uzupełniam swoją kolekcję figurek w wyjazdowych koszulkach, które wyszły jako Redemption. Nie wiem czemu, ale mam jakiś sentyment do tych "wyjazdówek". Ci, którzy obserwują moje "dokonania" na MaciexCorinthian, wiedzą, że w Repaintach często też decyduję się na robienie wyjazdowych kompletów zamiast domowych.
Biorę pod uwagę nowsze serie, bo z reguły(choć nie zawsze) są bardziej interesujące. Mam:
Seria 40 - Cruz(Inter)* i Gudjohnsen(Barcelona)*
Seria 36 - Kuyt(Liverpool)* i Drogba(Chelsea)*
Seria 32 - Alonso(Liverpool)*
Seria 31 - Davids(Tottenham)*, Nakata(Bolton)*
Seria 28 - Ferdinand(Manchester) *
Seria 27 - Reyes(Arsenal)*
Seria 25 - Gerrard(Liverpool), Lampard(Chelsea)
Seria 23 - Radzinski(Everton)
Seria 22 - Baros(Liverpool)*

* - Platyny. Jak widać, prawie wszystkie figurki z Redemption, które mam, są z platynowej edycji, a na dodatek prawie wszystkie z nich(wszystko oprócz Reyesa) są w blistrach.

Nikt dotychczas nie odpowiedział na pytanie: Przykładacie szczególną wartość do tych figurek w wyjazdowych koszulkach? A może raczej wolicie piłkarzy w klasycznych, domowych strojach?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: