Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasz Bramkarz
Autor Wiadomość
tomek 
Zielona podstawka


Ulubiona drużyna: Rangers FC
Zbierasz od: 2005
Wiek: 37
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Wrestlingforum.pl
Wysłany: 25-12-2009, 14:54   

Ja żałuję, że Arek Onyszko nie ma teraz klubu. W Danii zbiera dobre recenzje chcialbym go zobaczyć w bluzie z orzełkiem ...
_________________
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Rangers FC
Zbierasz od: 2005
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 26-12-2009, 12:24   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-12-2009, 12:24   

Wiesz, ostatnio było o nim bardzo głośno, ale chyba TYLKO z powodu jego życia poza boiskiem. Poza tym nie oszukujmy się - ma 36 lat i nie zostanie raczej powołany choćby z powodu perspektywy Euro2012. Smuda buduje drużynę, która tam ma osiągnąć wynik, a Onyszko będzie miał wtedy 38 lat. Bramkarzom czas nie wyrządza takiej krzywdy, jak zawodnikom ofensywnym, ale nie ma co ukrywać, że nikt na niego raczej nie postawi, bo jest już za stary. No i jest chyba zbyt kontrowersyjny. Mi to nie przeszkadza, tobie pewnie też nie, skoro chciałbyś go zobaczyć w kadrze, ale dziennikarze chyba by Smudę za takie powołanie zjedli.
_________________

 
 
 
tomek 
Zielona podstawka


Ulubiona drużyna: Rangers FC
Zbierasz od: 2005
Wiek: 37
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Wrestlingforum.pl
Wysłany: 26-12-2009, 12:33   

wiem, ale zanim zaczął zadymiać był jednym z najlepszych bramkarzy w lidze Duńskiej. Założyłbym się, że na dzień dzisiejszy i tak lepiej by w bramce spisałby się lepiej niż Pawełek ...
_________________
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-12-2009, 12:43   

Pawełek nie jest numerem 1 w polskiej bramce, więc nie ma problemu :D Do Tajlandii został powołany dlatego, że Smuda nie powoływał graczy z lig zagranicznych(poza jednym wyjątkiem).
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-04-2010, 19:40   

Najlepszy jest eeeeeeeeeeeeeeee, no nie wiem, aha Kotorowski (Lech Poznań)
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-04-2010, 10:28   

Widać, że w przypadku twoich postów ilość nie idzie w parze z jakością :evil:
Ale niech ci będzie, każdy ma prawo do swojego zdania. Jak twoim zdaniem rezerwowy Lecha jest lepszy np. od Kuszczaka, które zbiera świetne recenzje za występy w Manchesterze(chociaż rzeczywiście często tam nie występuje) albo nawet od Szczęsnego, o którym już teraz mówi się jako o nadziei Arsenalu, to nie chcę wiedzieć, jak ustawiłbyś na boisku polską reprezentację.
_________________

 
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-04-2010, 11:22   

Jak dla mnie Wojtek Szczęsny. Wysoki, dobry refleks i zawsze jest tam gdzie trzeba.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-05-2010, 19:01   

Maciex1995 napisał/a:
Jak twoim zdaniem rezerwowy Lecha jest lepszy np. od Kuszczaka, które zbiera świetne recenzje za występy w Manchesterze(chociaż rzeczywiście często tam nie występuje) albo nawet od Szczęsnego, o którym już teraz mówi się jako o nadziei Arsenalu, to nie chcę wiedzieć, jak ustawiłbyś na boisku polską reprezentację.
Aha ... , myślałem że chodzi o bramkarza z ligi polskiej :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Cech fan 
Zielona podstawka
Petr Cech rządzi!

Ulubiona drużyna: Polonia Bytom
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 15
Skąd: polska
Wysłany: 18-09-2010, 11:53   

Grzegorz Żmija z Polonii Bytom. Szkoda, że już nie gra!!!

Na przyszłość w tego typu tematach warto pokusić się o uzasadnienie - Hugo
Ostatnio zmieniony przez HugoL3 18-09-2010, 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 15-03-2011, 19:50   

Moim ulubionym polskim bramkarzem jest Wojciech Szczęsny,ponieważ pomimo swojego młodego wieku już trochę zaistniał w historii Arsenalu.Jest też wysoki i ma dobry refleks.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-08-2011, 21:18   

Obecnie w polskiej bramce widziałbym Wojtka Szczęsnego. Jest bardzo perspektywiczny, ale już teraz jest bardzo ważnym punktem Arsenalu. Pierwszy solidny bramkarz tego klubu od czasów Jensa Lehmanna w formie. Ostatnio z Udinese pokazał, że jest w świetnej dyspozycji, a u bramkarzy często wiek powoli staje się atutem i szczyt zdarza się osiągać po trzydziestce. Przed nim 15 lat gry na najwyższym poziomie, jeżeli kariery nie zahamują jakieś problemy ze zdrowiem, osobiste, z trenerem. Szczęsny daje nadzieję na to, że na Euro będziemy kończyli mecze na zero z tyłu.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-08-2011, 14:15   

Na zero z tyłu ? Nie powiedziałbym tego tak prędko, bo gdy nasza obrona (pozbawiona na razie Piszczka (zawieszenie), Boenisha i Sadloka (kontuzje) oraz Perquisa (dalej nie otrzymał obywatelstwa) wygląda tragicznie. Wojtek nie będzie nas ciągle ratował, lecz choćby przy meczu przegranym 0-3 z Hiszpanami będzie miał on wielkie szanse na zawodnika meczu. Warto teraz porozmawiać również o młodym talentach polskich bramkarzy. Mowa tu o Sandomierskim i Tytoniu. Czy będą w stanie nam zastąpić dawnego Boruca i Kuszczaka ?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-08-2011, 14:34   

Piszczek jest zawieszony na pół roku i modlę się, żeby się nie odwoływał! Po pierwsze, udawanie niewinnego w tej sprawie i gadanie, że zrzutka była np. na bankiet to robienie strasznego gnoju, a po drugie - jeżeli sprawa się przeciągnie o kolejne miesiące, to może nie zdążyć odbyć kary przed Euro. Dlatego jeżeli kara teraz zacznie obowiązywać, będzie dla nas najlepiej i prośby Smudy o odwołanie są śmieszne, zwłaszcza w obliczu jego deklaracji z początku selekcji - umoczeni w korupcję mieli nie grać.

Sandomierski dla mnie będzie przeciętny, ale Tytoń ma szansę wybić się w PSV. PSV i Ajax to idealne kluby żeby zostać zauważonym, o czym świadczą przypadki Huntelaara, Suareza, Robbena i dziesiątek innych graczy, którzy zaczynali wielkie kariery tam, a kończyli w Madrycie, Manchesterze, Barcelonie, Mediolanie, Londynie i innych miastach, gdzie gra się o najwyższą stawkę. Sądzę jednak, że wygryźć Szczęsnego będzie bardzo trudno, bo ten może w tym sezonie wyrosnąć na gwiazdę Arsenalu, już przed sezonem był jednym z bardziej medialnych graczy w klubie. O bramkę jak zwykle nie musimy się martwić, a możemy znów podziwiać taką rywalizację jak 5 lat temu - Dudek, Boruc, Kuszczak, Kowalewski, Fabiański - to była wymarzona sytuacja dla selekcjonera. Teraz średni Fabiański, średni Załuska, obiecujący Sandomierski, dobrze rokujący Prus, nadal solidny Kuszczak, dobry Boruc, materiał na gwiazdę Tytoń, filar Arsenalu Szczęsny - jeżeli ci średni będą w formie, a nadzieje się sprawdzą, Smuda będzie miał przyjemny ból głowy w tych formacjach. Z Hiszpanami prawie nikt nie zachowuje czystego konta, ale z takimi drużynami jak Francja, Serbia, Grecja, Czarnogóra, Rosja, USA, Meksyk, Paragwaj - czyli nieźli i silni z każdego kontynentu - możemy kończyć bez straty gola.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 22-08-2011, 15:00   

Jaki ja byłem głupi że nie wziołem zdjęcia i pisaka.Na meczu polska-niemcy under 21 miałem okazje porozmawiać z Wojciechem Szczęsnym ale niestety brak autografu.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-03-2012, 10:18   

Kogo chcielibyście zobaczy w kadrze na Euro? Jest miejsce dla 3 bramkarzy, a kandydatów chyba z dziesięciu :)
Moim zdaniem powinni pojechać:
Wojciech Szczęsny - podstawowy bramkarz bardzo utytułowanego i szanowanego klubu, na Wyspach szybko staje się gwiazdą. Murowany kandydat do wyjazdu(hahaha) na Euro.
Artur Boruc - doświadczony, zatrzymywał już wielkie gwiazdy w LM i Serie A, na ostatnich wielkich turniejach był bohaterem polskiej kadry. Włosi bardzo go szanują, odbudował się po słabym okresie w Celtiku.
Przemysław Tytoń - on albo Fabiański, Tytoń jest moim faworytem jako ważniejsza postać w klubie. Nie każdemu jest dane zagrać w PSV, jednym z klubów wielkiej trójki w Holandii. Ważne jest jednak, żeby odbudował się po ciężkiej kontuzji, bo to może być dla niego problem. Mimo to, wierzę w niego. On jeszcze zrobi wielką karierę!
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 01-03-2012, 14:37   

Zdecydowanie powołałbym Artura Boruca.

Drugim pewniakiem powinien być Szczęsny, co do trzeciego to nie wiem, ale chyba przychylałbym się za Fabiańskim
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-03-2012, 15:07   

Dziesięciu kandydatów ? Szczęsny, Fabiański, Tytoń, Sandomierski, Boruc- naliczyłem dopiero połowę, a żaden bramkarz z poza pierwszej 4 nie jest brany pod uwagę. Dla mnie temat jest zamknięty, Boruca i tak Smuda nie powoła, więc i tak nie pojedzie, a Sandomierski stracił formę i nie poradził sobie w Genku. Trzej pewniacy to Szczęsny, Fabiański, Tytoń. Czy sam powołałbym Boruca ? Może jako trzeciego bramkarza owszem, ale wtedy i tak by nie zagrał, bo najprawdopodobniej wszystkie mecze zagra Szcęsny. Boruc ma umiejętności i doświadczenie, ale czasami popełnia fatalne błędy.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 11-03-2012, 18:51   

Również moim numerem 1 w bramce naszej reprezentacji jest Szczęsny. Osobiście Boruca też bym powołał bo gdyby odpukać Szczęsnemu się coś stało to Boruc jest kandydatem nr 2 (lecz Smuda go chyba nie powoła) choć Boruc by chciał zagrać na Euro.
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 08-04-2012, 00:07   

No a moim faworytem na bramce jest Boruc. Doświadczenie, potencjał, odpowiedni wiek - czego chcieć więcej. Kto chce dowodów to niech obejrzy sobie dzisiejszy mecz Fiorentiny z Milanem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 08-04-2012, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: