Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Retrospekcje, przemyślenia i marne prognozy na przyszłość...
Autor Wiadomość
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 28-08-2011, 00:43   

Mazi wróc do świata figurek.Mam dla ciebie również doskonałą okazje zakupu.Platynowych figurek w blistrach ;)
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 03-09-2011, 20:23   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-09-2011, 20:23   

Myślałem, że coś się podnosi, ale moje myślenie zostało dobite, kiedy przejrzałem końcówkę tematu "Figurka, którą dzisiaj dostałem". 7 na 9 ostatnich postów w temacie to uzupełnienia mojej kolekcji, tylko 2 to czyjeś zakupy. Czyli kiedy starsza ekipa porzuciła to hobby, młodsi nie podtrzymują tego hobby tak mocno.
Czy są jakieś szanse do powrotu do tego boomu na figurki z lat 2006-2008?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-11-2013, 22:44   

Nawet sobie nie wyobrażacie, jaką radość mi sprawiło przeczytanie postów z tematu, który powstał 3 i pół roku temu i po kilku tygodniach wymarł... Całe hobby praktycznie leżało. pokazywaliśmy przykłady spadku wartości figurek itd.
Teraz kupienie tego Van Persiego, który był przywołany w 1. poście, to wydatek minimum 100 zł, a nie 25, jak w 2010 roku. O ile akurat ta figurka jest dostępna, bo to nie jest taki pewnik.
Prawie całą kolekcję Pablo przejąłem ja i to była jedna z najlepszych transakcji, jakie zrobiłem w życiu. Te wszystkie figurki Arsenalu kosztowały mnie mniej niż 100 złotych. Dzisiaj sam box FA CUP z 2005 roku chodzi po 200-250, a to tylko kilka figurek z tego całego zbioru.
Platyny po mniej niż 10 zł? Zdarzają się, ale na graczy Arsenalu bym nie liczył :) Zdarza się, że jeden z największych sprzedawców wystawia trochę platyn luzem(nie w blistrze, czyli tracą bardzo dużo wartości) i te z Aston Villi, Blackburn czy Middlesbrough czasem są w takich cenach jak 1,50 czy 2 GBP. Zwykle to są jakieś bolki, których większość z nas widziała tylko w Internecie, nigdy w meczach w telewizji, typu Stead albo Hadji :)
Corinthian rzeczywiście wkrótce padł, ale kolekcjonerzy figurek mają się lepiej niż te 3 lata temu.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 23-11-2013, 00:20   

Masz racje sam nie wiem czy to plus że sporo kolekcjonerów czynnie powiększa kolekcje czy minus bo coraz trudniej dostać coś w rozsądnej cenie.
Myślę że to przez powstanie SoccerStarz przybyło kolekcjonerów,choć przed ich wydaniem ceny i tak nieźle 'stały'
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: