Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie nt. forum

Czy założenie tego forum było dobrym pomysłem?
Tak
70%
 70%  [ 12 ]
Nie
5%
 5%  [ 1 ]
Zwisa mi to, skoro zostało założone, to niech już będzie.
23%
 23%  [ 4 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-01-2009, 11:52   Opinie nt. forum

Co sądzicie o forum? Co trzeba poprawić? Co dodać, co wyłączyć, co ulepszyć? Wszelkie komentarze bardzo mile widziane.

Pomysł na założenie forum powstał podczas rozmowy na GG z Moderatorem Mazim. Już dawno o tym myślałem, ale sam nie wiedziałem, czy brać się za to, czy olać. Kolega jakiś czas później wpadł na taki pomysł i mi go podsunął. Stwierdziłem, że skoro na istniejącym forum nie dzieje się nic i wszyscy zdążyli je olać, a ktoś oprócz mnie jest chętny do tworzenia tego projektu, to można spróbować. Efekt oceńcie sami.
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 28-01-2009, 12:47   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-01-2009, 12:47   

Niestety, dział Prostars został "zdublowany". Wyświetlał się podwójnie, jako 2 działy z tymi samymi tematami o tej samej nazwie. Przy próbie skasowania jednego z nich drugi także "uciekł". Dział zaraz powstanie na nowo.
_________________

 
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 31-01-2009, 10:14   

wrzucę swoje 3 grosze bo dziś sobota. Ruch an forum słaby, nic dziwnego figurki już niestety schodzą z areny. A szkoda bo fajna sprawa z nimi. Ale nie o tym. Co do założenia nowego forum myślę, że mimo wszystko sobie utrudniacie życie. CorinthianPolska ma już jakąś renomę niech dowodem na to będzie, że to forum istnieje w sieci od 2006 roku i odwiedza je sporadycznie Lenart.
I wydaje mi się, że jeżeli chcecie uzbierać pakę forumową to lepiej wykorzystać coś co już istnieje, niż zaczynać kompletnie od zera. Oczywiście wybór należy do was. Trzymam kciuki, że się wam uda.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-01-2009, 11:51   

elvis napisał/a:
Ale nie o tym. Co do założenia nowego forum myślę, że mimo wszystko sobie utrudniacie życie. CorinthianPolska ma już jakąś renomę niech dowodem na to będzie, że to forum istnieje w sieci od 2006 roku i odwiedza je sporadycznie Lenart.


CorinthianPolska MIAŁO renomę. Teraz pozostał wrak. Przez ostatnie tygodnie, a nawet miesiące nie działo się nic. Forum istnieje w sieci już ponad 2,5 roku ale bardzo długo bywało tak, że jedynie było. Nikt się nim nie przejmował i nikt nic nie pisał, ale forum dalej jest.

elvis napisał/a:
I wydaje mi się, że jeżeli chcecie uzbierać pakę forumową to lepiej wykorzystać coś co już istnieje, niż zaczynać kompletnie od zera. Oczywiście wybór należy do was. Trzymam kciuki, że się wam uda.


Zawsze zrobienie czegoś nowego daje przynajmniej lekki impuls do zaangażowania się w ten nowy projekt. Robiąc to forum na nowo wytwarzamy szansę, że przynajmniej przez chwilę coś ruszy z miejsca i będzie jakakolwiek dyskusja.

Niestety, nie ułatwia nam sprawy również... Corinthian i EPEE. Corinthian najprawdopodobniej zakończył produkcję wg mnie świetnego produktu ProStars. EPEE wydało 2 serie Micro, ale unika odpowiedzi na pytanie co z tym dalej będzie, trzyma nas w niepewności, która po jakimś czasie przechodzi wręcz w obojętność.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-02-2009, 18:42   

Statystyki Forum
Statystyki Wartość Statystyki Wartość
Liczba postów: 573 Postów dziennie: 19.18
Liczba tematów: 115 Tematów dziennie: 3.85
Liczba użytkowników: 16 Użytkowników dziennie: 0.54

Udało się. Dzisiaj jeszcze było ok. 18,7(nawet niecałe) posta dziennie, średnią poprawiliśmy o około pół posta dziennie. Wydaje się niewiele, ale teraz jeden post to 0,03-0,05 posta dziennie w tej tabelce, w końcu forum ma już prawie miesiąc. Jeżeli się sprężymy, jutro możemy osiągnąć świetny pułap 20 postów dziennie. I obyśmy ten pułap potem trzymali.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2009, 18:13   

PISAĆ NA FORUM, BO PUSTO SIĘ ROBI :!:

Zmieniłem logo forum na nowe, wykonane przez Jubego. I co wy na to? Ładniej niż dotychczas?
_________________

 
 
 
Capitano
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2009, 19:12   

Oczywiście, że ładniejsze. Trza się za reklamę zabrać, styl zmienić :P Mogliście gadać, że robicie forum o takiej świetnej tematyce, to bym wam pomógł, forum by się postawiło na serwerze z ftp (typu yoyo.pl czy cba.pl), styl bym wam przerobił, i od razu lepiej by było :]
 
 
Juby
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2009, 19:35   

Styl forum jest dobry. W ogóle forum mi się podoba. :P ;)
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-02-2009, 15:22   

Capitano napisał/a:
Oczywiście, że ładniejsze. Trza się za reklamę zabrać, styl zmienić :P Mogliście gadać, że robicie forum o takiej świetnej tematyce, to bym wam pomógł, forum by się postawiło na serwerze z ftp (typu yoyo.pl czy cba.pl), styl bym wam przerobił, i od razu lepiej by było :]


Zrobiłem forum na jun.pl, bo znam się na tym "otoczeniu", mam w tym jakieś doświadczenie(niewielkie, ale jednak). Oczywiście dobrze jest mieć forum na dobrym serwerze, ale nie narzekam. Styl też jest ładny.
_________________

 
 
 
kolekcjoner
Niebieska podstawka

Ulubiona drużyna: gfsgsg
Zbierasz od: 1912
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: fsdgds
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 28-02-2009, 10:02   

Fajne forum,ale ja niestety nie kolekcjonuje figurek
może zacznę?? ;>
będę tu często zaglądał
obiecuję
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 28-02-2009, 12:37   

W końcu ładna skórka xDD ale jakby dało radę zmienić nazwę tematu z niebieskiego na np. biały to byłoby cool
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-03-2009, 10:25   

I co dalej? Macie jakieś pomysły, żeby to jeszcze raz rozkręcić? Co zrobić, żeby forum odżyło? Czemu nikt nie pisze? Mamy albo jakiś kryzys, albo chwilowy dołek. Mam nadzieję, że ta druga opcja jest właściwa. Udowodnijcie, że się nie mylę...
_________________

 
 
 
Capitano
[Usunięty]

Wysłany: 07-03-2009, 12:26   

Wiesz, w Polsce nie ma dużo kolekcjonerów owych figurek, a tak pisać samemu do siebie to trochę bez sensu..
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-03-2009, 12:30   

Ale dobrze pamiętam, że CorinthianPolska przez 2 lata z małymi przerwami się nieźle trzymało. My mamy zastój już po 5-6 tygodniach...
_________________

 
 
 
Capitano
[Usunięty]

Wysłany: 07-03-2009, 12:31   

No to trzeba pozapraszać tamtejszą wiarę, nie wiem :P
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-03-2009, 15:55   

Między wysłaniem zaproszenia a rejestracją danego użytkownika jest spora droga, poza tym 80-85% osób miało tam nie więcej niż po 3-4 posty.
_________________

 
 
 
kolekcjoner
Niebieska podstawka

Ulubiona drużyna: gfsgsg
Zbierasz od: 1912
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: fsdgds
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-03-2009, 11:16   

A może stworzyć forum kolekcjonerskie,a figurki były by tam tylko dodatkiem
??
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-03-2009, 11:17   

Poszukaj sobie w sieci innych for kolekcjonerskich i wtedy zastanów się jeszcze raz. Takich istnieje mnóstwo albo nawet jeszcze więcej. My jesteśmy aktualnie jedyni, chyba że jest coś, o czym nie wiem, ale wątpię. Mogę rozbudować dział o kolekcjonerstwie, pasuje :P :?:
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 10-03-2009, 13:20   

Po pierwsze przepraszam za dość długą nieobecność :) sorki ale nie umiem pogodzić codziennie internetu z nauką...

Po drugie forum mówie po raz kolejny nie jest forum kolekcjonerów autografów albo Bóg wie czego ale przedmiotów firmy corinthian

Po trzecie w Polsce nie jest mało kolekcjonerów tylko dosyć sporo... Sądzę że nawet więcej od kolekcjonerów naszych sąsiadów oprócz niemiec gdzie wyszły 4 serie... Elvis, Maciek, Kamil, Czario, Master of diasta (nie znam twojego imienia sorki xD), Marek, Kuba no i ja to jedni z najaktywniejszych w naszym kraju którzy rozprzestrzeniają figurki... dodajmy jeszcze 3 razy tyle co nie wie o istnieniu forum..
_________________
 
 
Capitano
[Usunięty]

Wysłany: 10-03-2009, 14:14   

Mazi, jak tak mówisz to pozapraszaj tą wiarę, a nie. ja nie jestem kolekcjonerem owych figurek, więc adios.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: