Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie nt. forum

Czy założenie tego forum było dobrym pomysłem?
Tak
70%
 70%  [ 12 ]
Nie
5%
 5%  [ 1 ]
Zwisa mi to, skoro zostało założone, to niech już będzie.
23%
 23%  [ 4 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-05-2010, 17:31   

Sami widzicie, co się dzieje na forum. W niecałe 9 majowych dni napisaliśmy więcej postów, niż przez cały marzec! Nareszcie coś się ruszyło do przodu.
Widzę, że sporo piszą nie tylko ci, na których od zawsze można liczyć(jak Mazi i HugoL), ale i nowsi użytkownicy(jak np. Piotrek). No i Wojtek przypomniał sobie o forum, również ruszając dyskusję do przodu.
Nareszcie pisze więcej osób, niż 2 albo 3 i od razu widać, że są tego rezultaty. Oby tak dalej, panowie.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 17-05-2010, 20:20   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 17-05-2010, 20:20   

Przesuń Maciek dział MicroStars nad ProStars. nie musze chyba pisać dlaczego ;)
_________________
 
 
railwayman 
Zielona podstawka
Stara gwardia

Ulubiona drużyna: Lech Poznań
Zbierasz od: 2005-2009
Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: się biorą dzieci
Wysłany: 25-05-2010, 21:39   

Co do forum, to wiadomo że nie bedzie to forum porównywalne z forami z czasów świetności, bo wiadomo ekipa nie ta, ale mam nadzieje ze jest spoko
Ostatnio zmieniony przez railwayman 25-05-2010, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-06-2010, 18:31   

Czy trzymanie 2 subfor w dziale "Repaint" nadal ma sens?
Nikt tam od dawna nie pisze i tylko rozmywają ten dział. Niby przegłosowaliśmy utworzenie tych 2 kategorii, ale sami widzicie, że to niewypał...
Więc jak myślicie? Może lepiej usunąć te 2 subfora i zostawić tylko dział Repaint?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-08-2010, 11:12   

W najbliższy weekend nie będzie mnie w domu. Miałem tutaj mianować kogoś zastępczym moderatorem, ale ta osoba też nie może, więc trudno...
Moja nieobecność nie zwalnia was z myślenia. Debilne posty również będą nagradzane. Mam na oku jedną osobę, która moim zdaniem ma za niski licznik ostrzeżeń, więc uważajcie, co piszecie - wrócę i zrobię porządek!

Wczoraj po południu forum nie było dostępne i od razu dostałem pytanie, co się stało. Sam nie wiem, ale wiedzcie, co robić w takich sytuacjach: jeżeli forum nie chce się włączyć, pierwsze, co powinniście zrobić, to wejście na www.forum.jun.pl - jeżeli ono też nie działa, to prawdopodobnie cały system jun.pl chwilowo padł. W przeciwnym razie piszecie do mnie i ja muszę rozkminić, co się stało.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-08-2010, 11:39   

Prawdopodobnie naprawiłem ten wkurzający błąd "535 autenthication failure", który pojawiał się po wysyłaniu PW, po pisaniu postów w niektórych działach i aktualizowaniu profilu. Odkryłem też, że przez ten błąd wielu rejestrujących się użytkowników nie dostawało maila z aktywacją, co uniemożliwiało im korzystanie z forum. Możliwe, że niektórzy już zapomnieli, choć nie było ich u nas ani razu...
Mam nadzieję, że ten błąd faktycznie jest już "wyleczony" i nie będzie się już powtarzał.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-06-2011, 15:41   

Wy też macie problem z emotikonami i nie działają, kiedy się na nie klika, tylko musicie je wpisywać ręcznie?
Nie wiem, czy to ja mam taki problem i muszę się tym zająć prywatnie, czy muszę poszperać w ustawieniach forum.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-06-2011, 21:40   

Też mam taki sam problem :)
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-06-2011, 21:44   

I mam jeszcze jeden problem. Dzisiaj od raza miałem 25 postów w tej profilowej zakładce z lewej stronie, tzw. statystyce użytkownika :) Napisałem z 8 postów i mi ich nie doliczyło, po czym napisałem wieczorem ten nade mną i mi zaliczyło :) Liczyłem swoje posty i mam ich prawie 40, a nie 25 :(
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-06-2011, 14:25   

Posty w dziale "Gry forumowe" nie są liczone, ale pokazują się kiedy klikasz, żeby pokazało ci twoje wszystkie posty, stąd taka nieścisłość. Mi w ten sposób "wyparowały" setki postów, jednak nie ma co przykładać do tego wagi.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-08-2011, 23:34   

Ciekawostka: w 6 sierpniowych dni napisaliśmy ok. 2 razy więcej postów niż w całym lipcu.
Da się? Da się! Dzisiaj ciągniemy jeszcze ile się da, a jutro zapraszam na replay!
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 08-12-2011, 20:19   

Widzę, że przez forum przeszła prawdziwa burza :D Co się stało, że użytkownicy zaczęli tak odpisywać na wszystkie tematy?
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-12-2011, 20:27   

Pojawiaj się na forum częściej to zobaczysz, że warto tutaj wiele pisać. Swój udział w tym miał oczywiście pewien konkurs, ale to już przeszłość ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 08-12-2011, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2011, 23:28   

Zbliża się 3. rocznica powstania forum. Niedługo przedstawię wam plan "obchodów" tych forumowych urodzin, na razie czekam na jakieś wasze pomysły. Rzućcie czymś oprócz "konkurs", bo na to sam już wpadłem(jak zwykle na urodziny MyCorinthian).

Jaki to będzie konkurs? Poczekajcie, a przekonacie się, ale na razie mogę dać wam taką radę: piszcie na forum, to wam się naprawdę przyda :)
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 17-12-2011, 13:08   

Ten pomysł z konkursem, w którym zdobywa się punkty za pojedyncze zasługi jest bardzo fajny, będzie coś jeszcze na te urodziny?
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-12-2011, 13:12   

Jeżeli się nie zapiszesz do tego konkursu to pewnie nie. Na razie są trzy osoby w konkursie i traci on sens, a nie wiem czemu nie chciałbyś figurki za darmo ?? Zawsze możesz zrezygnować z nagrody lub przekazać ją innemu użytkownikowi ( ja niestety nie zrezygnuje bo chciałbym powiększyć swoją kolekcję, a Maciek zawsze ma dobry gust w wybieraniu figurek dla kogoś, no i jeszcze figurka z Japonii też może być fajna ). Dlatego radzę ci jeszcze raz się zapisać ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-12-2011, 13:41   

Może coś będzie... Pracuję nad kilkoma dodatkami, ale nie mam na to za dużo czasu. Na razie skupcie się na konkursie :)

Bubul - co do nagrody, to nie liczcie na Baggio na czarnej albo Kubę na złotej, to będą figurki z mojej kolekcji, które dobrowolnie oddaję, czyli mówiąc złośliwie "zbędne". Myślę jednak, że nie ma co narzekać, bo dotychczasowe nagrody były takie same i również były atrakcyjne! Po prostu te same figurki mogą być dla mnie przeciętne, a dla kogoś bardzo ciekawe i na odwrót - komuś obojętne, a w moich oczach interesujące.

Miały być nagrody od sponsora, ale trudno - trzeba się zadowolić tym, co mamy.
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 17-12-2011, 17:39   

to ja tak poza waszym wątkiem, ale dotyczącym forum.

Jestem tu od niedawna, zainteresowały mnie figurki i poszukiwałem jakiejść stronki/forum dotyczących tego, znalazłem Was i tak już tutaj pozostałem.

Na początku nawet tego się nie spodziewałwem, że będę tu zaglądał regularnie, jednkaże jest tu dość interesująco i widzę, że większosć z Was zna się na rzeczy.

Dodam również, że nie zalezy mi na nagrodach zbytnio (ale fajnie by było coś wygrać ;d), to widzę że Admin dba o forum jak i zachętę do jego odwiedzania nowych uzytkowników. Niestety, zajawkowiczów jest niewielu,dlatego troche lipa z ilością osób... ALE NIE JEST ŹLE!!
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-01-2012, 16:41   

Dzisiaj dodałem nowy konkurs, który również zakończy się w rocznicę powstania forum. Kiedy spojrzałem na partię figurek, której jeszcze nie rozpakowałem, a w której znajdują się figurki "fajne, ale do oddania", to stwierdziłem, że czeka was jeszcze sporo dobrego, więc na razie korzystajcie :)
Przypuszczam, że na razie będzie przerwa z konkursami z nagrodami, ale za parę miesięcy znowu jakiś się pojawi.

O kolejnych zmianach i niespodziankach na urodziny forum będę pisał na bieżąco.

Widzę, że nowi użytkownicy chętnie pozostają na forum, jeżeli się o to zadba. Pół roku temu udało się zachęcić Bubula, teraz na dłużej zostaje Sycyljczyk. Starszych użytkowników(w kontekście czasu na forum, a nie wieku) tu coraz mniej, dlatego ważne jest zastępowanie ich nowymi i ewentualnie namawianie ich do zaglądania tu przynajmniej od czasu do czasu.

Jak wystawię znowu trochę aukcji na Allegro, to znów się postaram o kogoś nowego, bo zauważyłem, że da się kogoś zwerbować przy okazji jakiejś udanej transakcji :)
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-01-2012, 11:55   

Warto więc zadbać, aby nowy kolekcjoner figurek AC Milanu- snajperxxx pozostał tu z nami na dłużej. Na GG powiedział mi, że bardzo podobają mu się figurki i nie zamierza spocząć na kilku sztukach. Mój Shevcenko już niedługo u niego zawita :) Fajnie, że Admin dba o rozwój tego hobby w Polsce, bo bez niego umarło by bardzo szybko. Jeżeli się uda możemy się postarać o fajną aktywną siódemkę użytkowników w przyszłości ( Maciek, ja, Gracjan, sycylijczyk, lostkos, Mateusz200, snajperxxx)- a to byłby już niezły wyczyn ;)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: