Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
25-01-2012, 22:40
Przyszłość
Autor Wiadomość
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-05-2010, 19:45   Przyszłość

Może uznacie, że ten temat jest zbędny, ale chyba nie zaszkodzi, jeśli zaistnieje w nim jakaś poważniejsza dyskusja :)

Właśnie. Raczej wszyscy aktywni użytkownicy tego forum nie zaprzątają sobie póki co głów tym, co będą robić gdy dorosną, gdyż są bardzo młodzi. Czas biegnie jednak strasznie szybko. Wydaje mi się, że każdy z nas ma jakieś marzenie, kim by chciał być po ukończeniu szkoły, bądź w jakim kierunku chciałby podążać. Ja osobiście chciałbym zostać dziennikarzem, bądź komentatorem sportowym, coś w rodzaju takiego cichego eksperta, który zawsze mógłby wtrącić swoje 3 grosze. Wątpię, bym ze swoim głosem dał radę unieść kibiców przed telewizorami, więc chyba komentowanie meczy na żywo odpada, choć miałem okazję niedawno się z tym zmierzyć (o tym może innym razem). Gdyby jednak nie wypaliła opcja związana z fuchą dziennikarza sportowego chciałbym spróbować swych sił jako menedżer - nie piłkarski, ani sportowy. Coś w rodzaju zarządcy, nie szefa.
 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 09-05-2010, 20:15   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-05-2010, 20:15   

Po zakończeniu liceum zamierzam studiować medycynę. Chciałbym zostać pediatrą lub stomatologiem. Tyle ode mnie ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-06-2010, 18:09   

Powiem szczerze - nie wiem, co będę robił po zakończeniu edukacji, choć kilka razy o tym myślałem. Marzenia o karierze piłkarza czy aktora każdy z nas już chyba dawno porzucił, wszyscy też już wiemy, że wyjątkowo ciężko będzie po prostu być bogatym, mieszkać w willi z basenem, garażem, kilkoma piętrami i całą bandą służących. Taka poważna decyzja jeszcze przede mną, więc teraz trzeba się cieszyć taką beztroską, póki jeszcze mogę :D
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-08-2011, 22:39   

Najbardziej chciałbym być dziennikarzem sportowym
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-08-2011, 23:24   

Ja też ;) Z tym, że bardzo trudno to osiągnąć, a rywalizacja w tym zawodzie jestbardzo duża. Mnie zadowalałoby jednak pisanie artykułów o Wiśle dla Gazety Krakowskiej.

A oczywiście wymarzoną posadą byłby Rzecznik Prasowy Wisły Kraków 8)
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 30-10-2011, 15:07   

Ja po zakończeniu nauki chciałbym zostać prawnikiem lub architektem.Na szczęście mam więcej czasu na rozmyślenie niż niektórzy użytkownicy forum :D Nie zależy mi na kilkupiętrowej willi z basenami itp.Po prostu chciałbym mieć swój dom i szczęśliwą rodzinę.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-10-2011, 18:14   

mówiąc prawdę jeszcze nie wiem ;D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-10-2011, 22:11   

Na temat: prowadzę cotygodniową audycję o lidze włoską na antenie radia http://goalfm.com.pl/news.php oraz co jakiś czas uaktualniam swój świeżo założony blog http://hugocalcio.blogspot.com/
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-11-2011, 18:55   

HugoL, aktualizuj bloga, bo tekst o Ibrahimoviciu był bardzo ciekawy :)

Może oprócz felietonów o poszczególnych graczach przydałyby się podsumowania kolejek? W przeciętnej polskiej gazecie w dziale "Sport" dominują Ekstraklasa, Premiership, La Liga, Bundesliga, a Serie A jest trochę dalej, gdzieś na równi z Ligue 1. Po prostu dla Polaków nie jest tak atrakcyjna, bo praktycznie nie ma tam naszych reprezentantów, a jej drużyny nie są tak mocne jak te z Primera Division. Wiele osób chętnie deodukowałoby się w dziedzinie ligi włoskiej.

Tylko znajdź trochę czasu na takie blogowanie i podsumowania, bo z tym nie jest łatwo :D
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: