Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
11-03-2012, 13:24
Strona?
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-05-2010, 13:38   Strona?

Chciałbym zakomunikować wszystkim użytkownikom forum, że trwają obecnie prace nad stworzeniem strony Corinthian będącej kolejnym przedsięwzięciem pod szyldem MyCorinthian.
Zarezerwowałem już odpowiedni adres i trwają prace nad wyglądem serwisu(będzie to coś innego, niż widzicie tutaj, wykorzystam technikę, której dotychczas nie stosowałem na forum), artykułami, które się znajdą w serwisie, działami i odnośnikami, by można było błyskawicznie przenosić się z miejsca na miejsce i innymi ważnymi elementami dobrej strony internetowej. Gwarantuję wam, że to, co zobaczycie, nie będzie zawodem dla tych, którzy od dziś czekają na start serwisu.
Termin otwarcia? Najrealniejszym terminem wydaje się ostatni weekend maja bądź pierwsze dni czerwca. Wiadomo, że skoro niemal wszyscy wciąż uczęszczamy do szkół, to dopiero teraz mamy coraz więcej czasu dla siebie, bo końcówka roku szkolnego(a zwłaszcza bałagan z maturami, dzięki czemu jest mniej lekcji) zawsze wiąże się z większym luzem. Dlatego też nareszcie możemy się skupić na utworzeniu przyjaznego kolekcjonerom miejsca, które chętnie będzie się odwiedzać.

Sam mogę nie dać sobie rady ze stworzeniem wszystkiego. Stąd moja prośba, a może raczej propozycja...
Czy znajdzie się na forum kilka osób, które mogą przygotować parę tekstów na wskazane przeze mnie tematy? Potrzebujemy tych tekstów, aby premiera mogła odbyć się w podanym przeze mnie terminie. Najlepszym z "pisarzy" oczywiście należy się nagroda, a tą będzie awans o rangę w górę(Użytkownik na Przyjaciela lub Przyjaciel na ViPa, co wiąże się z nieco większymi uprawnieniami), a w przypadku obecnych ViPów nagrodą może być coś innego - przypuszczalnie jakieś trudne do zdobycia materiały, jak zdjęcia Master Modeli.
Poza tym potrzebne są pomysły dotyczące strony - jak ma wyglądać, jakie kategorie i działy powinny się znaleźć, jakie dodatki powinienem umieścić itd. Dla najbardziej pomysłowych również może będą jakieś atrakcje.

Te symboliczne nagrody za wykonaną pracę można uzyskać tylko, jeżeli pomysły będą dobre i możliwe do zrealizowania, a teksty będą nadawały się do publikacji(tzn. nie będę musiał w nich zbyt wiele poprawiać).

Kto jest chętny do pomocy? Ci, którzy coś zrobią dla strony, mogą liczyć się ze wdzięcznością admina, która przypuszczalnie przyda się w przyszłości!
_________________

 
 
 
REKLAMA

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 82
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 12-05-2010, 13:42   

 
 
 
kolekcjoner
Niebieska podstawka

Ulubiona drużyna: gfsgsg
Zbierasz od: 1912
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: fsdgds
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 12-05-2010, 13:42   

dobry pomysl,moznaby tam umieszcac wywiady z kolekcjonerami itp

ja nie bede umial pomoc,nie znam sie na figurkach bo dopiero od nie dawna zamierzam cos kupic..
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-05-2010, 22:01   

A więc panowie...
Odwaliłem najbardziej upierdliwą robotę - teraz tylko wkleić artykuły i gotowe!
Jak na razie gotowy jest jeden artykuł - podstawowe informacje o ProStars - oraz wygląd i nawigacja strony. Artykuł zajął mi niewiele czasu, ale nawigacja była bardzo czasochłonna. Mam nadzieję, że teraz już pójdzie z górki i nie będę musiał zajmować się stroną tak wiele czasu, jak w ostatnich dniach.

No i nadal szukam chętnych do pomocy w tworzeniu strony!!!
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 16-05-2010, 19:35   

Piszę się na to, ale mam nadzieję, że mnie nie skreślisz na starcie - od początku wakacji
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-05-2010, 14:33   

Może w wakacje też będzie trochę do roboty, ale bardziej zależy mi na pomocy jeszcze w maju, więc zgłaszajcie się, jeżeli możecie pomóc!
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-05-2010, 20:12   

Ludzie!
Do premiery pozostało niewiele ponad 10 dni, a do napisania jest około 15 artykułów! Pomóżcie, bo sam z tym nie wyrobię :!: Liczę na parę osób i nie chciałbym się zawieść, bo na prawdę ciężko będzie mi napisać tyle artykułów do końca miesiąca, zwłaszcza, że pod koniec maja wyjeżdżam na 3 dni, więc zostało mi jeszcze mniej czasu!
A więc zgłaszać się do pomocy!
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-05-2010, 14:09   

Sytuacja na chwilę obecną wygląda tak:
Do napisania pozostał mi jeden większy artykuł oraz 2 króciutkie teksty. Potem biorę się za tekst na stronie głównej, który też długi nie będzie. Nie wiem, czy się wyrobię, dlatego nie wykluczam przesunięcia premiery o kilka dni.
Ale jako człowiek ambitny postaram się dziś dokończyć, ew. ostatnie prace ukończyć jutro po południu. Jeszcze muszę sprawdzić, jak to wszystko wygląda z perspektywy innego komputera niż mój, ale to nie problem. Być może popracuję jeszcze nad jedną zmianą, ale to już raczej nieobowiązkowo.
Na razie dopingujcie mnie, żeby się udało.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: