Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Box'y MicroStars
Autor Wiadomość
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-04-2012, 11:47   

U mnie obecnie są Platini, Socrates i Maradona. Na pewno skompletuję kiedyś cały box. Piotrek staraj się bardziej rozwijać swoje wypowiedzi, bo kiedyś dostaniesz w końcu punkt karny.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 09-04-2012, 12:24   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-04-2012, 12:24   

Bubul easy ;) . Life is good :P


Lepiej jest rozejrzeć się za całym boxem. Pojedynczo na figurki możesz wydać ogromną ilość gotówki. Czasami na eBayu rzucą interesujące aukcje.
_________________
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-04-2012, 17:02   

Nie podskakuj sobie, nawet nie wiesz, że jest coś takiego jak punkt karny. Nie nabijam postów, lecz ty to robisz. Napisałem o Platinim, Maradonie, Socratesie i, że skompletuję cały box, a ty nie napisałeś tylko, że nie kupiłeś tego boxu. Maciek już raz ci dał ostrzeżenie, więc chyba nie bez powodu. Nigdy nie napisałem postu, jak w cytacie, cytujesz na pewno nie mnie. Dostajesz upomnienie, jeszcze jedno i zaczynam rozdawać punkty karne.

Żeby nie było, że spamuję- Mazi niekoniecznie kupienie całego boxu jest lepszym wydatkiem. Figurki z tego zestawu chodzą po 3 złote, czasami widziałem na allegro nawet zestaw dwóch figurek za 1 zł. Trzeba tylko umieć je tanio kupić. Myślałem, o kupieniu całego boxu, ale już mam 3 figurki inie wiem, czy mi się to opłaci. 3*28 = 84 złote, a tańszego boxu niż 100 zł nie widziałem.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 09-04-2012, 19:25   

Piotrek po pierwsze to troche odchodzisz od tematu.
Po drugie chyba wprowadzili coś takiego jak punkty karne.

1 punkt karny

Post nie wnoszący nic do tematu: boxy MicroStars . Post na pograniczu zwykłego Spamu. Użytkownik nie użył interpunkcji w swojej krótkiej wypowiedzi ( np. przecinki ).

Bubul
Ostatnio zmieniony przez Adrianby 09-04-2012, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-04-2012, 19:48   

Ludzie wyluzujcie natychmiast !!! Może zaraz wprowadzicie żółte i czerwone kartki, minuty, czy coś podobnego :P .

Pyt. 1 - Ile byłoby napisanych postów w tym temacie, gdyby wszyscy pisali tylko i wyłącznie na temat boxów MicroStars ?

Pyt. 2 - Po co komu te punkty karne, już ostrzeżenia nie wystarczają?

Pyt. 3 - Wymieńcie mi ilu jest aktywnych użytkowników, czy aby nie powinniśmy robić wszystkiego, aby nie zniechęcać użytkowników do pisania na forum?

To forum nie jest o programach komputerowych, partiach politycznych, czy też o naprawach samochodów, że wszystkie posty powinny być na ściśle określony temat. Sam dawno temu to przechodziłem, bo chciałem żeby wszyscy pisali tylko o jednym. Skończyło się jak się skończyło - forum znalazło się na granicy upadku.


Bubul pokaż mi figurkę Maradony, Van Bastena, Pepa Guardioli czy np. Linekera za 3 złote :P
_________________
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-04-2012, 19:57   

Pisz do sport-studio, on ma aktualnie za 3,50 zł wszystkie 28 figurek. Wiem, bo kupiłem 3 u niego i za tyle sprzedaje. Ogólnie twierdzę, że to jest świetna seria, którą można zdobyć za niewielkie pieniądze. Figurki Maradony, czy Platiniego świetnie prezentują się w mojej kolekcji. Szkoda, że tylko z Serie A plus Barcelona , ale i tak nie jest źle. Może skusze się na cały box, ale jak policzyłem to musiałbym dać 10-15 zł więcej niż figurki kupione pojedynczo u sport-studio ( sprzedawca na allegro ). Ty Mazi masz jakieś figurki z tej serii ? Ogólnie to jestem ciekawy, czemu akurat ten box można zdobyć tak tanio.


Teraz skomentuję swoją brutalność i niepoważne ( według was ) zachowanie :D

Punkty karne wprowadziliśmy z Maćkiem, aby użytkownicy byli karani, ale nie dostawali ostrzeżeń i mogli się poprawić. Gdybym teraz za te posty postawił ostrzeżenia, Tomek nie mógł by już pisać na forum- ale nie do tego dążymy, bo jest nas mało. Te punkty to sposób na to, jak nie zbanować użytkowników, ale ukarać ich za zachowanie i zachęcić do poprawy. Nie mam nic do Tomka i Piotrka, chciałbym aby z nami byli i często udzielali się na forum. Tylko ich pouczam, tak jak kapitan na boisku podczas meczu, aby się poprawili. Ja też mogę zostać ukarany punktem karnym- np. przez Maćka, czy Hugo, ale nie będę miał do nich za to pretensji.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 09-04-2012, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 09-04-2012, 20:03   

Chyba MicroStars .pl na email pisali że mają taniej ten box.
Ale to może zrób jak na prawko 21 pkt i koniec zabawy...
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-04-2012, 20:03   

Pan dyrektor i nie zna całej historii tematu, nieładnie :P (4 post)




Kartonik poszedł już do pieca, a same figurki pięknie prezentują się luzem.

Edit: prawko zabierają pow. 24 punktów, tylko w pierwszym roku za 21. Wiem, bo nie tak dawno musiałem wrypać na blachę te wszystkie przepisy :P .
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 09-04-2012, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-04-2012, 20:54   

Bubul - po to jest funkcja "wygaśnie", żeby ją wykorzystywać do takich wzmianek mających mniej wspólnego z tematem.
Źle to ująłeś, bo oczywiście nie można tego używać do napisania każdej głupoty. Kara raczej zasłużona chociażby za nieznajomość zasad :D

Cały box na Allegro chodzi za stówkę, pojedyncze figurki wyjdą ci podobnie, a nawet drożej. Sport-Studio za większość figurek liczy 3,50 zł, za niektóre 4 zł, za Maradonę było 7 - ale nie ma wszystkiego, czyli pozostałych figurek musisz szukać osobno, prawdopodobnie w wyższych cenach. Nie ma Schmeichela, Guardioli, Gullita, Socratesa, Maradony - wiem, że niektóre masz, ale nie wszystkie.
Nawet, jeżeli te braki uda się uzupełnić w takiej cenie, że wyjdzie 95 albo 100 zł - zdecydowanie bardziej chciałbym mieć w ładnie wykonanym pudełku, niż luzem ustawione na półce, więc nie ma problemu żeby dopłacić te kilka złotych, poza tym wtedy już jest wszystko naraz i nie trzeba dalej się martwić o szukanie poszczególnych figurek.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: