Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Maciex1995
06-12-2010, 14:18
Konkurs świąteczno-rocznicowy
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 26-11-2010, 20:33   Konkurs świąteczno-rocznicowy

Postanowiłem, wzorem poprzedniego roku, zorganizować konkurs na rocznice istnienia forum. Ponieważ termin ten jest w miarę blisko Bożego Narodzenia i Nowego Roku, zdecydowałem, że konkurs rocznicowy połączę ze swego rodzaju "prezentem" dla użytkowników forum.
No to po kolei, reguły są takie:
1. Udział w konkursie ma prawo wziąć każdy użytkownik forum, który:
a) Zapisze się w wyznaczonym terminie. Można to zrobić najpóźniej dnia 05.12.2010(niedziela).
b) w dniach od 27,11,2010 do 05.12.2010 napisze minimum 10 postów. Posty w dziale "Gry forumowe" i "Figurka Miesiąca" nie są w to wliczane. Jednocześnie zaznaczam, że treść postów będzie kontrolowana i kary za nabijanie mogą być surowe.
2. Konkurs będzie przeprowadzony w podobnej formie, co rok temu - użytkownicy będą odpowiadali na pytania i zbierali punkty za poprawne odpowiedzi. Tym razem jednak konkurs zostanie podzielony na etapy, a po każdej rundzie wyniki będą publikowane.
3. Nagrodą będzie atrakcyjny zestaw figurek wydanych przez Corinthian.
4. Nagroda rzeczowa zostanie przyznana jedynie, jeśli zwycięzca uzyska minimum 2/3 możliwych do zdobycia punktów. Drugim warunkiem otrzymania nagrody jest pokonanie minimum 2 osób - jeżeli w konkursie weźmie udział mniej niż 3 użytkowników, nagroda rzeczowa nie zostanie przyznana.
5. Po zakończeniu konkursu zwycięzca powinien zgłosić się do mnie w celu ustalenia szczegółów związanych z wysyłką wygranych figurek. Na napisanie do mnie pierwszej wiadomości w tej sprawie ma 2 tygodnie.

Jakieś pytania? Jeśli tak, to należy je składać w tym temacie.
W celu zapisania się do konkursu należy napisać do mnie Prywatną Wiadomość w tej sprawie.
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
  Wysłany: 28-11-2010, 20:10   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-11-2010, 20:10   

Dzisiaj nagrody dla zwycięzcy konkursu zostały zamówione od pewnego, wiarygodnego sprzedawcy. Niebawem będą u mnie. Zdradzę tylko, że będą to figurki z jednej z serii legend wydanych przez Corinthian.
Zachęcam do uczestnictwa w konkursie!
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-12-2010, 12:27   

Wstępne liczenie postów. Próg 10 postów przekroczyli:
HugoL3
Mateusz200
Gracjan

Jednej osobie nadal brakuje kilku wypowiedzi. Czas się kończy dziś o północy.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-12-2010, 14:18   

Koniec czasu na zapisy i napisanie wymaganych 10 postów. Do konkursu przystąpią wspomniane w poprzednim poście 3 osoby(Gracjan, Mateusz200, HugoL3).
Niebawem dostaniecie pytania i terminem, w którym trzeba na nie odpowiedzieć. Tymczasem zamykam temat.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-01-2011, 12:55   

Zdjęcia konkursowych nagród:
http://img148.imageshack.us/gal.php?g=pic2075.jpg
Jeśli zwycięzca osiągnie 2/3 wszystkich możliwych do uzyskania punktów, do 2 blistrów dorzucę jedną figurkę MicroStars .
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-02-2011, 19:30   

Nie wiem, czy zwycięzca czytał w miarę dokładnie regulamin, ale jeżeli nie, to podpowiem mu: Został mu ostatni dzień na zgłoszenie się do mnie w celu omówienia szczegółów odbioru nagrody. Termin mija w poniedziałek równo o północy, później figurki zostaną przeznaczone na inny cel.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: