Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze oprawy 2010
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-12-2010, 19:23   Najlepsze oprawy 2010

Rok 2010 obfitował w przeróżne ciekawe oprawy towarzyszące naszym rozgrywkom ligowym i pucharowym. W tym temacie podsumowujemy rok, wklejając zdjęcia i linki do tych najlepszych, najciekawszych, najbarwniejszych.
Na początek ostatnia oprawa Torcidy w tym roku. "Fuck the system - Torcida will never die!" - głosi transparent, a wielka sektorówka przedstawia wszystko, co nas od pewnego czasu denerwuje. Pewien funkcjonariusz jeżdżący na wszystkie wyjazdy Górnika i kręcący zachowanie kibiców, a potem rozdający mandaty i zakazy za każde zachowanie, które uzna za niestosowne. Dalej policjant wyładowujący agresję na bezbronnym kibicu. Po prawej stronie "wszechobecne" kamery(na naszym stadionie jest ich w sumie ok. 40!) i bramofurta, która zacina się praktycznie na każdym meczu(system wprowadzony przed sezonem zawodził w każdej sytuacji, w której tylko się dało). Całość dopełnia trochę stroboskopów odpalonych pod płachtą. Dlaczego pod nią? Wielki Brat patrzy :) Po meczu "zgarnięto" 3 osoby, które odpaliły piro w innym momencie lub trzymały nadal odpalony stroboskop, kiedy flaga poszła w dół.
http://torcida.eu/2010/je.../photos/028.jpg , http://torcida.eu/2010/je.../photos/029.jpg , http://torcida.eu/2010/je.../photos/032.jpg

Zachęcam do dyskusji!
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Wysłany: 22-12-2010, 19:34   

_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 22-12-2010, 19:34   

Nie rozumiem czemu zabrania sie flar,rac,stroboskopów przeciez nie kazdy jest zgredem który przychodzi na mecz siedzieć zjeść kiełbaske i plotkować z kolega jak to słabo gra ich drużyna badz klub...to nie jest kibicowanie...dopóki nie palą sie krzesełka badz ludzie wszystko jest ok a przy tym atmosfera na stadionie i trybunach jest 200 razy lepsza piłkarze widzac takie sektorówki itp tez nabieraja checi i zaangazowania jeszcze wiekszego niz zwykle...ale co tu duzo gadac sami wiecie ze system w naszym kraju i cale prawo jest takie ze nie wiadomo juz czy smiac sie czy płakać...pózniej zeedytuje post i dorzuce kilka opraw ;)


PS
Tutaj macie fajnie złożony klip przez kogos z fajnymi fotkami i przede wszystkim muzyczka

http://www.youtube.com/watch?v=bDgdqaECrIg
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 22-12-2010, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 22-12-2010, 20:26   Re: Najlepsze oprawy 2010

Maciex1995 napisał/a:
Po prawej stronie "wszechobecne" kamery(na naszym stadionie jest ich w sumie ok. 40!)


U nas na stadionie są 3 kamery z czego 2 nie działają :)

Na naszym stadionie nie ma za bardzo miejsca na jakieś super transparenty,ale pomimo to i tak mamy jednych z najlepszych (dla mnie najlepszych) kibiców.Zamieszczam zdjęcia kilku opraw itp. wykonanych przez naszych ultrasów:





a tu wizyta kibiców ze Słowacji,dzięki którym cały stadion stał i śpiewał:
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-01-2011, 12:23   



Bez dwóch zdań, najlepsza oprawa 2010 roku w Polsce.
Dzieło kibiców Legii zaprezentowane podczas meczu sparingowego z ich braćmi z Hagi.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 08-11-2011, 00:53   

Nie wiem czy opis jest ptrzebny...polecam zobaczyc rowniez 9:55

http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#!
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-11-2011, 16:13   

Trochę dziwna ta oprawa- pod względem religijnym. "Fanatycy" to zapaleni wyznawcy islamu, od których wzięła się nazwa zapalonych kibiców piłkarskich. W środku symbol Jezusa ( nie wiem po co taka oprawa, bo najpierw sami zabijają maczetami, a potem prośby do Boga), co wskazuje nam na katolicyzm. Obie religie sobie przeczą w wielu kwestiach, nie wiem czy zwróciliście wcześniej na to uwagę. I znowu najlepsza oprawa meczu podczas sparingu ? To też dziwne ;) Chcieli pewnie pokazać swoją wielość kibicom ADO, ale nie wiem, czy oni zrozumieli sens tematu oprawy ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-11-2011, 17:44   

Fanatycy to muszą być Muzułmanie?!? Fanatykiem można być w wielu dziedzinach, po prostu często używa się tego i podobnych określeń na muzułmańskich ekstremistów.
Sprawa druga. Chyba pomyliłeś ekipy. Legia to nie ekipa od noży i maczet. Nie cała Polska jest taka "krakowska". Niestety, w naszym kraju zostały 2 ekipy, które regularnie używają maczet, noży, tasaków. Ty powinieneś wiedzieć, o jakie 2 ekipy mi chodzi.
Sparing, ale za to z kim? ADO to ich zgoda, na ten mecz była wielka mobilizacja, pewnie było też wielu Holendrów. Chcieli, żeby ten mecz przyjaźni został zapamiętany na długie lata.

Sens i przesłanie oprawy... Każdy powie po swojemu, ale ja tłumaczyłbym to tak. Pochwała fanatyków, zrównanie religii z oddaniem klubowi(czyli wyidealizowanie kibicowania, a nie splunięcie na wiarę), ale też odwołanie się do ciężkich czasów, jakie nastały dla prawdziwych kibiców - kiedyś nie było takiego ryzyka otrzymania dotkliwej kary za detale - niepoprawne okrzyki na stadionie, śmiecenie, stanie w "okrzesełkowanych" sektorach, zajęcie innego miejsca, niż wypisane na bilecie, stanie na schodach. Pamiętaj, że Legia jako jedna z pierwszych odczuła parcie elit do "modern ultras" - szybko popadła w konflikt z ITI i długo protestowała na swoim stadionie, gdy cała Polska nadal dopingowała na meczach swoich drużyn.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 01-12-2011, 22:41   

Bardzo podoabją mi się oprawy Legii i Wisły.Ale jeśli chodzi o takie niższe ligi to Pogoń.
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-12-2011, 22:47   

Nie widziałem nigdzie tematu Najlepsze Oprawy 2011, więc wrzucą to tutaj:





Od ponad wieku smok miasta strzeże, u jego boku Wisły rycerze.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 01-12-2011, 22:47   

Świetna ta oprawa.
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-12-2011, 22:51   

Dzięki ;)

Ale nie spamujmy tak na tym forum :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2011, 22:51   

To go po prostu załóż :) Ja czekałem aż minie ostatnia kolejka, ale czy wy boicie się sami wychodzić z inicjatywą?

Ładna oprawa Wisły nawiązująca do lokalnego patriotyzmu - miasta, z którego wywodzi się Biała Gwiazda.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-12-2011, 23:37   

Tu macie delikatną oprawe z przed miesiąca z meczu Pogoń - Arka.Mi się podoba a cytaty na niej z utworów Warszawskiego składu Hemp Gru.Wrzucam foto i niżej link do filmiku jak w całości poszłą flaga z herbem itd.




http://www.youtube.com/watch?v=EEieFpg3T_8
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 01-12-2011, 23:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: