Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
19-01-2011, 12:30
Ikonki działów

Jak wgrane ikony działów podobają ci się bardziej?
Obok nazwy działu
71%
 71%  [ 5 ]
Pod nazwą działu, obok opisu
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-12-2010, 16:15   Ikonki działów

Ikonki ilustrujące poszczególne działy na forum pojawiły się już półtora roku temu. Dzisiaj zająłem się takim samym bajerem na MicWorld i mnie po prostu olśniło.
Obrazki te są uciążliwe z jednego powodu. Obok każdej grafiki jest jakiś tekst i mnóstwo wolnego miejsca. Trochę to irytuje, dlatego tworząc takie ikony na angielskim forum, postanowiłem wykonać to nieco inaczej. Ikona jest pod nazwą kategorii, obok jej opisu. Jak to wygląda w praktyce? Sami zobaczcie: www.MicWorld.jun.pl - lepiej, prawda?
Moim zdaniem bez porównania, dlatego wydaje mi się, że dobrze byłoby tak samo zrobić i u nas. Zanim jednak wezmę się do pracy, pytam użytkowników, żeby nie narażać się potem na narzekanie i protesty.

Szybka ankieta. Zmieniamy wygląd albo nie. Jakie ikonki podobają wam się bardziej? Takie, jak są - tzn. obok nazwy działu i z dużą luką na prawo od obrazka, czy obok opisu działu i nieco mnie wyraziste?
Czekam na opinie
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 02-01-2011, 12:41   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-01-2011, 12:41   

Ankieta skończyła się remisem. W takim razie przedłużam ją i daję szansę na oddanie głosu większej ilości użytkowników.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-01-2011, 15:08   

Jest problem. Rzuciłem okiem na statystyki i zobaczyłem taki błąd:
http://img510.imageshack....334/ankieta.png
Przypuszczam, że miało to związek z tym, że forum wczoraj nie tylko mi chodziło tak kiepsko. Z takich sytuacji biorą się też przecież wypadki, kiedy wysyła się posta, a przeglądarka działa bardzo wolno. Jeszcze jedno kliknięcie na "Wyślij" i kiedy wypowiedź zostanie wysłana, pojawia się podwójnie. Oczywiście to tylko przypuszczenie, ale w normalnych warunkach zagłosowanie 2 razy w tej samej ankiecie wydaje się niemożliwe.
W takim razie pytanie: Powtarzamy ankietę czy niech toczy się dalej i na koniec odejmiemy 2 nadprogramowe głosy od tej opcji?

EDIT: Taki sam bug wystąpił w głosowaniu na Figurkę Grudnia, tylko zamiast 3 głosów jedna osoba oddała 2. Wszystko jest jednak kontrolowane, wyniki które podam nie będą fałszowane.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 03-01-2011, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-01-2011, 12:30   

Pomysł nie uzyskał większości głosów, więc wszystko zostaje po staremu. Temat trafia do archiwum, dziękuję wszystkim czterem osobom za wyrażenie swojej opinii.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: