Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Włoska seria 4
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-03-2011, 17:15   Włoska seria 4

Dzisiaj użalałem się na naszym i angielskim forum, że nic nie wiadomo w tej sprawie i ze złości napisałem 2 maile do Giochi Preziosi i Corinthian PLC. Po południu okazało się, że coś już jest na rzeczy.

Nowa seria zawiera 21 figurek:
GILARDINO FIORENTINA
SNEIJDER Inter MILAN
MILITO Inter MILAN
JULIO CESAR Inter MILAN
IBRAHIMOVIC AC MILAN
PATO AC MILAN
AMAURI Juventus
DEL PIERO Juventus
BORRIELLO AS Roma
TORRES Liverpool
FABREGAS Arsenal
VILLA Barcelona
MESSI Barcelona
ADRIANO AS Roma
LAVEZZI Napoli
CAVANI Napoli
TONI GENOA
TOTTI AS Roma
BERBATOV Manchester UTD
AQUILANI Juventus
MICCOLI PALERMO

No to liczmy nowe modele... Boriello, Lavezzi, Cavani, Sneijder, Villa, Torres, nie wiem co z Miccolim. 6 albo 7 nowych figurek plus trochę ciekawych odnowień.
Dla mnie Torres, ale będzie cholernie drogi i ewentualnie dorzucę sobie jakąś jedną-dwie ciekawie wyglądające figurki. Pewnie HugoL się pokusi o Amauriego, Aquilaniego i Del Piero, dla reszty pewnie najważniejszy jest fakt, że seria wychodzi.
Świętujemy, bo to pierwsze wydane figurki od blisko roku :piwo:
_________________

Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 28-05-2012, 22:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Wysłany: 06-03-2011, 17:30   

_________________

Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 28-05-2012, 22:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-03-2011, 17:30   

Maćku, wielkie dzięki, że napisałeś do mnie 20 minut temu na gg i mnie o tym osobiście poinformowałeś. Nowe figurki z pewnością pojawiły się choćby dlatego, że właściciel firmy Giocchi Peziosi jest w posiadaniu także jednego z klubów Serie A :)
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 07-03-2011, 15:14   

Super!! Bardzo cieszę się z powodu figurek Adriano i Davida Villi, ale i tak na pewno kupię ich wiele więcej :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-03-2011, 19:39   

Jeżeli ktoś jest zainteresowany figurkami z tej serii, to proszę o kontakt, jak poruszę kilka znajomości to może się uda i sprowadzę do Polski niektóre sztuki z tej serii. Na waszym miejscu nie liczyłbym na sprzedawców z Allegro, MicroStars.pl też może znowu nie sprowadzić, a jak wypytam kogo trzeba, to może się udać załatwić, co trzeba.
Oczywiście nie ma 100% pewności, że załatwię Villę, Torresa, Amauriego, Messiego i Aquilaniego na czarnych albo Boriello, Cesara, Sneijdera i Miccolego na złotych, ale kto nie próbuje, ten nie ma.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-03-2011, 12:02   

Witam wszystkich po długiej ciszy ;) . Zdjęcia 4 serii włoskiej można już znaleźć na eBay'u. Co do figurek - bardzo cieszy mnie fakt, że wyszły w końcu figurki Sneijder'a, Borriello i Villi. Fajnie jest, że Corinthian wraca do nieco starszych figurek np. Ibra w Milanie czy Adriano w Romie. Fajnie wygląda również piłkarz Chelsea Torres ;) . Tutaj nie wiedzieć czemu firma wrzuciła figurkę w poprzednim klubie. Jak miał wyjść drugi Boruc to najpierw przez 2-3 tygodnie była cisza czy wypuścić na rynek ówczesnego gracza Celticu w stroju szarym, czy czarnym. Szkoda że nie postarano się o Cassano w Milanie.

Gdyby nie ta seria, pewnie już bym figurki puścił w niepamięć, jednak Corinthian robi wszystko, żeby do tego nie doszło :mrgreen: . Pouzupełniam stare braki z figurek Milanu i wezmę się za serie włoskie (3 i 4)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-03-2011, 22:22   

Figurki "nieaktualne" to Toni(po cichu mówi się o wypuszczeniu tejże figurki w koszulce Juventusu!), Amauri i Torres. Po prostu transfery dokonane były za późno, żeby firma zdążyła uaktualnić figurki. Trochę jak z Flo w Chelsea /Rangers.
Co do Boruca, o którym wspomniałeś: mieszasz 2 różne historie. Szary Boruc miał być w jednym z zestawów(jakiś nowy PowerShot albo inny bajer), które miały zawierać repainty figurek z S14 oprócz Barcelony, z kolei czarny Boruc to PREM08/09.
A figurki pewnie puścimy w niepamięć dopiero za jakieś pół roku i przy tym hobby zostanie w Polsce 5 osób. Te 5 osób ucieszy się pewnie z serii angielskiej w 2012 roku, bo siłą rzeczy musi tam być dużo nowych modeli oraz figurek w nowych strojach i nowych drużynach.
Uaktualnię trochę pierwszy post i informacje w nim zawarte... Miccoli to niestety repaint. Mimo to, nie jest źle. I czekamy na wieści o Tonim.
A Pato i Ibrę mogę pomóc ci załatwić i to na złotych lub czarnych podstawkach, chociaż na razie drogo te figurki idą 8)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-03-2011, 17:08   

Sorry za kolejny "dubel", ale sami zobaczcie:
http://satzi.de/gallery/o...13164-green.jpg
http://satzi.de/gallery/o...13179-green.jpg
http://satzi.de/gallery/o...13187-green.jpg

Mazi pewnie wkurzony, bo Cassano i Robinho :evil: A więc miały być 24 figurki w serii, po odwołaniu trzech wyszła dziwna liczba 21. No i czekamy na wieści o Tonim od Riccardo, ale coraz bardziej wątpię w uzyskanie jakichś informacji na ten temat.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-03-2011, 13:25   

CASSANO GENIALNY!!!! Cudowna figurka!!! Hernanes rewelacja! To jest biznes do cholery!
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-03-2011, 17:05   

O ile rozumiem zrezygnowanie z Cassano, to nieprodukowanie Robinho i zwłaszcza Hernanesa to jakieś nieporozumienie. Cassano zmienił barwy, więc ta decyzja jest usprawiedliwiona, ale po cholerę robić model Hernanesa, skoro i tak tej figurki nie wyda się na rynek? To jest paranoja. Robinho jeszcze sobie przemaluję jak będę chciał go mieć, ale wielu kolekcjonerów-fanów Lazio (i nie tylko) jest rozczarowanych takim obrotem spraw.
Zrezygnowanie z trzech ciekawych figurek to nie jest wcale taki biznes... Wydaje mi się, czy nie zauważyłeś informacji, że figurki NIE zostały wydane?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 18-03-2011, 17:35   

Maciex1995 napisał/a:
Cassano zmienił barwy, więc ta decyzja jest usprawiedliwiona,

Torres, Amauri i Toni też zmienili barwy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 18-03-2011, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-03-2011, 21:10   

Torres i Amauri zrobili to w ostatniej chwili, dla Toniego już będzie Update. Cassano podpisał kontrakt z Milanem w grudniu 2010 roku i od stycznia 2011 już tam gra. Wystarczająco dużo czasu, by zdecydować o wstrzymaniu produkcji.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-03-2011, 12:48   

Ej, w sumie to dziwne, że nie ukazał się Cassano w stroju Sampy... Skoro mogli dać Toniego, Amauriego i Torresa to muszę przyznać, że nieco dziwna decyzja producenta.

Maciek, ja zrozumiałem, że te figurki podobnie jak ten Toni w Juve dopiero będą wydane... Mój błąd.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-03-2011, 16:36   

Będzie tylko Toni, tamta trójka - nie.
Teraz odnośnie Toniego. HugoL już wie, reszta dopiero teraz się dowie.
Figurka zostanie wydana nakładem... 2000 sztuk. Co pięćdziesiąta produkowana figurka MicroStars to figurka na czarnej podstawce. Wniosek przynosi gigantyczne zdziwienie - z rachunku wynika, że Tonich na czarnej podstawce powinno być... 40 sztuk :!: Kamil, zastanów się, czy będzie sens szarpać sobie nerwy, szukając tej figurki tak intensywnie jak Amauriego... A cena tej figurki z pewnością będzie lokowała Toniego w pierwszej dwudziestce(dziesiątce? Piątce?) figurek MicroStars , za które trzeba zapłacić najwięcej. Oczywiście nie licząc figurek, których oficjalnie nie wydano, jak np. Larsson w dredach oraz Master Modeli.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 26-04-2011, 09:46   

http://www.corinthiansell...ars-italy-4.php
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-04-2011, 16:01   

Na CorinthianSeller są do kupienia od bardzo dawna, niedostępny jest oczywiście Toni, w sprawie którego podobno ma być coś wiadomo w tym lub przyszłym tygodniu.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-08-2011, 23:03   

Większość figurek z tej serii są drogie
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-08-2011, 23:04   

No chciałem Sneijdera na czarnej podstawce, ale jak zobaczyłem cenę to już nie chce :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-08-2011, 23:12   

W sklepach kosztowały 3,50 Euro, a normalne angielskie zawsze 1-1,30 funtów. To różnica nr 1. Druga różnica jest taka, że dystrybutorem jest firma Giochi Preziosi, która nie ma takiego rozeznania na rynku Corinthian jak sam producent, więc chyba nie udało się trafić do tylu Resellerów jak w przypadku zwykłych serii MicroStars . Mniej sprzedawców i wyższa cena podyktowana przez firmę=praktycznie każda figurka staje się rarytasem. A teraz dodajcie do tego jeden fakt zauważalny gołym okiem - nowe modele. Sneijder, Villa, Cavani czy Lavezzi nigdy wcześniej nie zostali wypuszczeni w MicroStars , więc popyt na ich figurki jest ogromny. Duży popyt i mała podaż=wysokie ceny, odwieczne prawo rynkowe.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-11-2011, 18:01   

Obserwuję eBay i nie wiem, czy Toniego nie zrobili tylko na zielonych podstawkach. Od czasu do czasu pojawia się zielony, ale na innym kolorze - nie. Dziwne.

Mam już swoją pierwszą figurkę z tej serii. To Alberto Gilardino w koszulce Fiorentiny. Teraz z kolei zamówiłem tę chyba najbardziej upragnioną - Fernando Torres w stroju Liverpoolu z nowym sponsorem! Oprócz niego wezmę jeszcze kilka figurek KoDoTo od tego samego sprzedawcy, więc w sumie same "przełomowe" zakupy :) Czekam, aż zobaczę Torresa na własne oczy, bo patrzenie na zdjęcie to nie to samo.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 16-11-2011, 15:23   

Oddałbym cała kolekcje za całą tą serię na blackach ;) .Troszku mnie dziwią niektóre ceny, wiem, figurki z tej serii są strasznie drogie, ale niektóre ceny to już...
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 16-11-2011, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: