Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
24-11-2011, 17:56
Casting na administratora
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 20-04-2011, 21:10   Casting na administratora

W związku ze stale pogarszającą się sytuacją forum, postanowiłem ostatecznie oddać je w ręce innej osoby. Od dziś chętni do przejęcia forum mogą zgłaszać się do mnie poprzez PW, w tym temacie lub korzystając z Gadu-Gadu lub e-maila. Wysyłając zgłoszenia, proszę opisać:
- czy masz jakieś dokładne pomysły na odratowanie forum? Reklama w określonych miejscach, pisanie do kolekcjonerów, współpraca z innymi stronami/forami czy coś innego? Jeżeli masz jakiś pomysł oprócz "jakoś to będzie", to opisz to.
- doświadczenie w zajmowaniu się forami. Jeżeli byłeś już gdzieś administratorem lub moderatorem, to przemawia to na twoją korzyść.
- swój staż na forach Corinthian, tzn. jak długo już jesteś zrzeszony wśród kolekcjonerów.
- czy znasz się na języku HTML w stopniu min. podstawowym, który pozwoli na wykorzystanie choć kilku najprostszych znaczników?

Kiedyś była szansa, by przekazać forum w ręce kogoś poważnego, kto z pewnością by o nie zadbał, ale wtedy z pomysłu zrezygnowałem. Byłbym bardzo zadowolony, gdyby teraz też znalazł się ktoś chętny do objęcia forum. Jeżeli nie czujesz się w 100% pewnie, ale mimo to jesteś zainteresowany posadą szefa MyCorinthian, mogę na początku pozostać na pozycji Administratora, żeby ci pomóc!
Pytania można zadawać w tym temacie.
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 24-11-2011, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
  Wysłany: 02-05-2011, 13:04   

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 24-11-2011, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-05-2011, 13:04   

W związku z małym zainteresowaniem(zerowym, dokładniej mówiąc) posadą administratora i ultraniską aktywnością użytkowników w ostatnich miesiącach jestem zmuszony podjąć taką decyzję:
Jeżeli w maju nie znajdzie się nowy administrator i stanowczo nie poprawi się kondycja forum, MyCorinthian zostanie zamknięte. Niestety, nie mam już czasu i chęci na dalsze zajmowanie się nim i na stałe irytowanie się jego kiepskim stanem.
Jeżeli jest ktoś, komu zależy na podtrzymaniu tego miejsca przy życiu dla zachowania chociażby archiwum naszych rozmów o figurkach i źródła wiedzy o tym hobby, to najwyższa pora, żeby zainteresował się uratowaniem MyCorinthian przed zamknięciem...
Tym, którzy myślą "nie zamknie, bo sam straci bazę informacji o figurkach" przypomnę jeszcze jedną rzecz: administrator może czytać forum nawet po jego wyłączeniu dla wszystkich, więc jesteście w błędzie.

Jacyś chętni do przejęcia forum?
Jeżeli ktoś je obejmie, ja zabiorę się za galerię wszystkich figurek na stronie.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-05-2011, 20:35   

Nie jestem zainteresowany posadą administratora, ale również nie chcę zamknięcia forum. Tym bardziej, gdyż jest tu sporo konkretnych informacji i raczej nie znam lepszego źródła informacji.
_________________

Ostatnio zmieniony przez HugoL3 05-05-2011, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-05-2011, 16:55   

A jeżeli chciałbym zostać administratorem to co muszę zrobić? Mogę dodać tylko tyle, że znam się trochę na HTLM i potrafię tworzyć strony internetowe.
www.maciejzurawski.futbolowo.pl
:D :D
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-05-2011, 15:25   

Decyzję o przekazaniu forum, kontynuacji działalności lub zamknięciu forum przekażę pod koniec maja.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-05-2011, 20:13   

Oczywiście, wiem, że osoba taka jak ja nie zostanie administratorem :) Tylko nie chcę, aby forum zostało zamknięte. Zamierzam zbierać figurki, ale nie za bardzo wiem jak. Strona MicroStars .pl tok kompletna porażka, są tam tylko 3 serie figurek i bardzo mały wybór. :chlip: Na allegro też jest coraz mniej ofert. (jest dużo ale strony MicroStars .pl) Nie macie może porad, jak mógłbym zacząć kolekcjonować figurki ??? Jeżeli nie będę miał innego wyboru to będę kupował tylko te z MicroStars .pl i z allegro :D
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-06-2011, 18:20   

A nie lepiej wybrać 2 moderatorów ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 04-06-2011, 18:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-06-2011, 18:49   

W ostateczności mogłoby być, ale wolałbym jednak tego admina.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: