Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
11-03-2012, 13:24
Przyszłość strony
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 26-05-2011, 20:07   Przyszłość strony

Przypuszczalnie zdążyliście już o tym zapomnieć, jednak nadal istnieje strona www.MyCorinthian.cba.pl i przekazanie forum w inne ręce chciałbym wykorzystać do rozwoju właśnie tej strony. Nie miałbym już obowiązków administratora forum(nie ma ich dużo, podstawowym jest sprawdzanie, czy użytkownicy nie zaskoczyli i nie napisali 2-3 postów w ciągu dnia oraz straszenie rangą), więc zająłbym się aktualizacją informacji, napisaniem czegoś nowego i przede wszystkim galerią obejmującą wszystkie ProStars, MicroStars i Headliners, a może również KeyStars, PhoneCharms, XL itd. Takiej "wspólnej" galerii nie ma nigdzie, więc MyCorinthian byłoby wreszcie ewenementem, a nie elementem masy.
Postanowiłem jednak, że stroną solidnie zajmę się po oddaniu forum lub mając dużo wolnego czasu(w domyśle - w wakacje, czyli najwcześniej za miesiąc, galerię oddałbym gdzieś pod koniec lipca albo w sierpniu), żeby nie okazało się, że wziąłem na siebie za dużo i nie daję rady. W tej sytuacji widzę następujące rozwiązania:

1. Forum zostaje objęte przez kogoś z tzw. "Starej Gwardii" lub któregoś z dojrzałych nowych. No wybaczcie, nie mam takiego zaufania do nowych, żeby łatwo podejmować decyzję o powierzaniu forum w ich ręce. Wśród użytkowników, których poznałem dopiero na MyCorinthian, jest kilka osób, które "podejrzewam" o to, że poradziłyby sobie z tym forum, jednak bardziej komfortowo czułbym się, przekazując je komuś, kogo dobrze znam. Niestety, spośród bliżej mi znanych kolekcjonerów zostali tu HugoL3, MasterOfDisasta i Mazi, ciężko będzie któregoś przekonać do przejęcie MyC. Mimo to, chciałbym znaleźć odpowiedzialnego nowego administratora. Wtedy ponownie popracuję nad stroną, która ponownie nabierze jakiegoś kolorytu. Mam w głowie parę idei na jakiś artykuł-felieton, więc przez jakiś czas coś by się działo. No i powstałaby unikalna galeria, wg planu ma być w miarę wygodna w obsłudze.
2. Forum zostaje w moich rękach, a aktywność nie wzrasta. Aktywność nie wzrasta, więc nie mam impulsu mobilizującego mnie do działania. Nie jestem zmobilizowany, więc widzę inne ważne rzeczy do zrobienia. Widzę inne ważne rzeczy, więc strona zostaje na dalszym torze. Strona zostaje na dalszym torze, więc dalej będziemy się pierdolić z dziesiątkami stronek, szukając np. zdjęcia danej figurki i dalej nie będzie nic nowego, co zainteresowałoby kolekcjonerów. Kiepski scenariusz, a opcja nr 4 jest praktycznie kontynuacją.
3. Znajduję kogoś, komu chce się dodawać zdjęcia do bazy danych strony. Robota nie jest trudna, ale i tak jakoś nie widzę takiego rozwiązania w realnych sferach. Forum może zostać w moich rękach, strona jakoś się ruszy przez mocny impuls do wznowienia prac. To byłoby dobre, więc jeżeli wypali, to będę zadowolony.
4. Widząc, że sprawa nie wzbudza zainteresowania, odpuszczę budowę galerii i nie ruszam już strony. Forum nie wzbudza już takiego zainteresowania, więc czekamy, aż umrze śmiercią naturalną bądź nie patrzymy, jak się wykrwawia i blokuję możliwość pisania postów lub nawet przeglądania go.

Odstąpcie od swojego smutnego zwyczaju i wypowiedzcie się wreszcie w ważnym temacie, bo to jest istotna sprawa. Pozostawienie jej w rękach wariata nie będzie dobrym pomysłem z waszej strony, jeżeli chociaż trochę się jeszcze tym interesujecie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: