Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
04-12-2011, 00:24
nowe logo ekstraklasy
Autor Wiadomość
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 30-06-2011, 20:52   nowe logo ekstraklasy

Ostatnio nasza ekstraklasa zmieniła swoje dotychczasowe logo.Oto ono:



Co o nim sądzicie?Moim zdaniem nawet fajne,lepsze od poprzedniego.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 30-06-2011, 21:11   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-06-2011, 21:11   

Może i lepsze, ale ja już się do tego poprzedniego przyzwyczaiłem. Według mnie, Ekstraklasa, jak i PZPN za często zmieniają te loga i to mnie bardzo wkurza.
W ciągu ostatnich lat logo PZPN zmieniało się kilkakrotnie:



No i Ekstraklasy też:



_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 01-07-2011, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-07-2011, 11:35   

Ładne, ładne, ale na cholerę nam nowe logo, skoro poziom dalej jest mizerny? Co było złego w poprzednim logo? Ja jestem przeciwny działaniom na pokaz, które nie przynoszą wymiernych korzyści.
A ktoś za zaprojektowanie nowego logo wziął niemałe pieniądze, prawda?
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-08-2011, 23:30   

Prawda, prawda.
Teraz logo znowu jest inne, gdyż doszedł sponsor: T-Mobile
Mi się osobiście podobało to poprzednie logo, a poziom w Ekstraklasie się poprawia :)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 10-08-2011, 21:53   

Stadiony - 10/10
Kibice - 10/10
Przygotowania do Euro - 8/10
Zawodnicy - 10/10
Ligowe gwiazdy - 10/10
Loga - 10/10
Ogólny wygląd - 58/60

Jedynie czego trzeba to trenera, który ogarnie wszystkich - począwszy od tych nieokrzesanych. po tych którzy są aż nadto spokojni.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-08-2011, 22:20   

Mazi napisał/a:
Stadiony - 10/10
Kibice - 10/10
Przygotowania do Euro - 8/10
Zawodnicy - 10/10
Ligowe gwiazdy - 10/10
Loga - 10/10
Ogólny wygląd - 58/60

Jedynie czego trzeba to trenera, który ogarnie wszystkich - począwszy od tych nieokrzesanych. po tych którzy są aż nadto spokojni.


Ja zdaje sobie sprawę z tego, że każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania, ale wobec czegoś takiego nie mogę zostać obojętny. Jacy zawodnicy 10/10? To jak ocenisz HISZPANÓW??? Ligowe gwiazdy 10/10? Kto? Melikson, Ljuboja? To Messi dostanie 100/10? Stadiony też nie są jakieś nie z tej ziemi, wystarczy zobaczyć co tam u Niemców słychać.

Cieszę się, że popularność piłki nożnej w polskim wykonaniu rośnie, ale póki co należy także potwierdzić na boisku te wielkie aspiracje...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-08-2011, 22:51   

Też mi coś nie pasowało, ale zajmowałem się ważniejszym postem więc na razie nie odpisywałem.
Stadiony - widziałeś jak wyglądają stadiony ŁKS-u, Górnika, Ruchu czy "twojego" Widzewa?
Kibice - mogę się zgodzić, że mamy czołówkę europejską, a może i światową, ale czy ty nie byłeś dotąd ich wielkim krytykiem?
Przygotowania - nie mają wiele wspólnego z samą ligą, ale mogę się zgodzić z oceną.
Zawodnicy i gwiazdy - kompletna pomyłka. Wyłącz Fifę i obejrzyj następną kolejkę Ekstraklasy.
Logo - nic nie znaczy, więc nie wiem, po co oceniać.

A więc mogę się zgodzić w jednym stosunkowo ważnym elemencie i jednym dla ligi mało istotnym.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-08-2011, 16:37   

Pozwólcie, że ja to ocenię:
Stadiony - 6/10

Co prawda powstają nowe, większe i piękniejsze stadiony. Lecz są one bardzo, ale to bardzo przepłacone. wystarczy popatrzeć choćby na stadion Wisły. Kosztował dwa razy więcej niż stadion Borussii Dortmund. Do tego UEFA nie dopuści stadionu przy Reymonta na udział w Lidze Mistrzów. To totalna klapa i katastrofa. Wśród większości stadionów są one w bardzo dużym opóźnieniu w budowie. Do tego nie wspominam jakie błędy przy tym budowaniu powstają. Źle zamontowane siedzonka, błędy przy montowaniu siedzonek w ich kolorach (np. aby powstał ładny wzór z krzesełek tam gdzie konstruktorzy zamontowali czerwone krzesełka powinny być w kolorze niebieskim)

Kibice - 10/10

Tutaj nie mam nic do dodania. Mamy najzajebistszych kibiców ;)

Przygotowania do Euro - 2/10

Przepłacone stadiony, które mogą nie zdążyć w wyznaczonym terminie. Na czas nie zdążymy wybudować większości, jak nie wszystkich autostrad. Wszystko idzie w ślimaczym tempie, a to przecież bardzo poważna impreza.

Zawodnicy - 5/10

Byłoby z punkt więcej gdyby nie degradacja Piszczka ... Do tego kontuzje Boenisha i Sadloka. Oprócz Szczęsnego, Kuby I Lewandowskiego mamy słabych zawodników.

Ligowe gwiazdy - 8/10

W lidze wygląda to już lepiej niż w reprezentacji. Do Ekstraklasy trafiają coraz to lepsi piłkarze. Melikson, Ljuboja, Iliev, Dudu Biton, Kirm, Manu, Rudnevs, Pareiko, Stilic, Sernas, Voskamp ... długo tak by wymieniać.

Loga - 6/10

Zbyt często je zmieniamy i różne rzeczy do nich dokładamy. Za dużo kombinacji. Do tego fatalne maskotki na EURO 2012. Zamiast jakiegoś orła i drugiego ptaka, który jest symbolem Ukrainy to kopiujemy pomysł maskotek od Austriaków i Szwajcarów.

Ogólny wygląd - 37/60
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-08-2011, 17:30   

Zaraz, zaraz... My tu oceniamy ligę polską czy Euro 2012? Bo jak Euro to już w ogóle chybiony wątek, na takie ocenianie Ekstraklasy mogę jeszcze przymknąć oko w tym miejscu.

Bubul, a pamiętasz może problemy Greków i Chińczyków przed Olimpiadą? Stadion w Atenach był wykańczany na jakieś 2 tygodnie przed rozpoczęciem. U nas prawie wszystkie stadiony są gotowe. Problem jest taki, że znalazło się w nich kilka bubli, jak źle skonstruowane wyjścia ewakuacyjne w Poznaniu czy te feralne schody w W-wie.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: