Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Download
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-05-2011, 18:39   Download

Jak pewnie zauważyliście, jakiś czas temu RapidShare wprowadził złodziejską politykę pobierania opłat za wysłane pliki nie tylko dla użytkowników Premium, w wyniku czego użytkownicy zaczęli w pośpiechu usuwać wysłane przez siebie pliki.
Dlatego uznałem, że na forum możemy uruchomić takie małe centrum pomocy - każdy z nas czasem szuka płyty, programu, patcha do gry albo innej rzeczy, której w Google nie sposób znaleźć właśnie poprzez usuwanie plików z hostingów. Jest szansa, że ktoś inny ma akurat na dysku dany materiał.
Tak więc w tym temacie prosimy o pliki jak i sugerujemy te, które według nas warto zobaczyć.

Planuję wysłanie gdzieś "w świat" dużej partii płyt hip-hopowych nagranych na Śląsku, które warto zobaczyć. Jest tego naprawdę bardzo dużo, a ludzie z reguły kojarzą kilka tytułów. No bo kto słyszał "Masy ludu. Na językach" HST, "Na klucz" lub "Ekspedycje" na bitach IGS-a(pod jego podkłady nagrywają różni raperzy, głównie ze Śląska), czy krążek "Nienagannie Niemoralna Propozycja" duetu Gano/MoraL? Niewielu, a wiele kawałków z tych płyt powinno trafić do szerszej publiki.
W czerwcu się za to zajmę i z pewnością opublikuję tu wyniki mojej pracy ;)
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Wysłany: 30-05-2011, 23:00   

_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-05-2011, 23:00   

Maciex1995 napisał/a:
mojej pracy ;)


Można liczyć, że za ostatnim zdaniem kryję się coś więcej? Np. solowy album Maciexa? 8)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-05-2011, 15:21   

Nie, aż tak się nie nudzę. Był plan, żeby napisać kilka zwrotek zawierających czysty lans i z kolegą nagrać pod jakiś szajski bit, a potem wyciąć swoje zwrotki i zostawić tylko jego "szrot", ale jakoś niemrawo to idzie.
Znajdziecie tylko albumy, które udało mi się zebrać na dysku i o których uważam, że dotarły do zbyt małej liczby osób(choć będzie parę wyjątków od tej drugiej reguły)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-06-2011, 20:37   

Według mnie jest to lekkie naginanie prawa. Przecież te forum jest stworzone z myślą o figurkach, a nie o pobieraniu pierdół z neta.

PS. Czy jak chcę wrzucić filmik na YT muszę mieć zgodę od autora piosenki na jej publikację w moim filmiku ?
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-06-2011, 16:53   

Kilka osób, z którymi gadam po kilka lat na GG i kolejnych forach Corinthian, to zwykli koledzy. Rzadko pytasz kolegów, gdzie coś pobrać, co warto sprawdzić albo czy nie mają na dysku jakiejś gry/patcha/albumu/kawałku/grafiki?

Co do drugiego pytania. Wyszukaj sobie np. "Justin Bieber", "Lady Gaga", "U2", "Eminem" albo jakiś inny pseudonim lub nazwę grupy rozpoznawalnej na całym świecie. I teraz wyobraź sobie, że ci artyści(?) całymi dniami musieliby odpowiadać na prośby o udostępnienie fanom swoich kawałków na potrzeby zrobienia teledysku na YT.
Jeżeli jest inaczej, to skończy się tylko usunięciem filmiku, nikt cię za to nie zamknie :P
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-06-2011, 18:00   

Noszę się z takim zamiarem zrobienia filmiku o moim pokoju z jakąś fajną ścieżką dźwiękową i wrzucenie go na YT. Może to przyciągnie uwagę przyszłych kolekcjonerów :) .
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-08-2011, 23:49   

I jak zwykle przejebałem ten czas, a nic nie wrzuciłem, ale to ze względu na ułomność tych hostingów, po 90 dniach od ostatniego pobrania wszystko usuwają... Zamiast tego na dniach mogę zrobić np. spis płyt, które polecam, ale wymienić nie 2-3, ale np. 15 i scharakteryzować je, żeby odbiorca wiedział, po co chce sięgnąć.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: