Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Repainty na sprzedaż?
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-10-2011, 12:41   

To serio jest Xabi Alonso, ale model jest z 2005 roku, czyli z jego początków w Liverpoolu. Teraz wygląda inaczej, więc ja zrobiłbym go z innej figurki.
Zmiana wyglądu piłkarza to zawsze problem, bo wtedy zamiast po prostu przemalować go, trzeba szukać nowej figurki na tego zawodnika.

Dobrze, że w 2008 roku wyszedł box Chelsea z Carvalho w krótkich włosach, bo inaczej jego też musiałbym szukać na nowo do zestawu Realu.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 29-10-2011, 22:43   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-10-2011, 22:43   

Sycylijczyk- nie jest aż tak źle, poza tym takie figurki samemu jest bardzo ciężko zrobić. Wykonanie lepszej widocznie nie było możliwe ;)
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 30-10-2011, 10:42   

Racja bubul mi sie figurka podoba.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-10-2011, 11:49   

Żeby nie rozmywać tematu... Przypominam, że jest osobny temat na prace jakichś innych Japończyków, Anglików i różnych innych osób, tu rozmawiamy o jednej konkretnej sprawie.
Pokażę "Master Modele" Ronaldo i Sneijdera i przekonacie się, że warto wrócić do tematu :P
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-02-2012, 23:36   

Wkrótce wrzucę fotkę figurki Marcina Baszczyńskiego, który ma być próbą i przetarciem przed dwoma projektami:
- zestawem Wisły Kraków
- zestawem reprezentacji Polski

Przy pierwszym projekcie bardzo pomógł mi Bubul, drugi próbuję rozgryźć sam(chociaż nie mam wątpliwości, że doświadczenie i pomysły z boxu wiślackiego bardzo się przydadzą). W drodze do mnie jest też Sergio Ramos, a raczej materiał na Sergio Ramosa, to będzie kolejna "opublikowana" figurka Realu Madryt . Na razie pokazałem Ozila, Di Marię, Casillasa i Ronaldo, w trakcie produkcji są też Khedira i Pepe(od kilku miesięcy :) ), w drodze do mnie - materiały na Fabio Coentrao i wspomnianego wyżej Ramosa.
Baszczyński prawdopodobnie zostanie u mnie(dopomina się Bubul, ale to jest prototyp - chcę zostawić u siebie :D ), ale Sergio Ramos jest wykonywany na zamówienie - ja sam wykonam dla siebie taką figurkę w późniejszym terminie.
Na dniach będę drukował naklejki na zaplanowane figurki i myślę, że wtedy na poważnie zastanowimy się nad powrotem do pomysłu szerszej sprzedaży tych figurek, bo np. na Dudka w koszulce Realu było już kilku chętnych.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 09-02-2012, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-03-2012, 11:25   






Pierwsze figurki, które mogą trafić do szerszej sprzedaży. Ktoś zainteresowany?
Wkrótce dorzucę: Coentrao, Julio Cesar, Xabi Alonso, na razie czekam na propozycje związane z tymi figurkami.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 10-03-2012, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-04-2012, 17:58   

Wkrótce na Allegro powinny się pojawić figurki MicroStars legend przełomu XX i XXI wieku:
Pavel Nedved - Czechy 2006
Zinedine Zidane - Francja 2006(koszulka z finału MŚ - ostatniego meczu w karierze Zizou)
Marcel Desailly - AC Milan 1994(koszulka z finału LM, po którym wzniósł do góry Puchar Europy)

Zidane będzie robiony z innej figurki niż ta wydana w normalnych seriach MicroStars .

Niewykluczone, że wrzucę więcej figurek, ale niech one będą niespodzianką :)
Jeżeli zostaną sprzedane, to zysk przeznaczę na rozwój forum - reklamę lub wykupienie konta Premium na jun.pl, można też pomyśleć o adresie z normalną końcówką - np. www.mycorinthian.pl :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-07-2012, 19:08   

Cytat:
Wkrótce na Allegro powinny się pojawić figurki MicroStars legend przełomu XX i XXI wieku:
Pavel Nedved - Czechy 2006
Zinedine Zidane - Francja 2006(koszulka z finału MŚ - ostatniego meczu w karierze Zizou)
Marcel Desailly - AC Milan 1994(koszulka z finału LM, po którym wzniósł do góry Puchar Europy)


Prawdę mówiąc - to, co działo się z forum przez ostatnie 3 miesiące(a właściwie to, że zupełnie nic się NIE działo) odwiodło mnie od tego pomysłu. Uznałem, że pompowanie pieniędzy w nieaktywne forum nie będzie miało większego sensu...

Z innej beczki. Dawno temu myślałem o robieniu własnych serii, niedawno informowałem o tym, że chciałbym zrobić parę własnych blistrów o odmiennym wyglądzie niż te znane ze standardowych serii ProStars. Potem wrzuciłem zdjęcia z pierwszym prototypem.
Powstał więc pierwszy projekt takich blistrów:

Ciemniejszą linią oznaczyłem kontur plastikowej części z figurką, ukośne kreski to bardziej wystająca część z figurką i mniej wystająca z kartą kolekcjonerską(widać rozróżnienie - kreski pod innym nachyleniem :) ).
Szybko zmieniłem plany na coś ambitniejszego. Szary blister nie będzie wyglądał tak efektownie. Trzeba dodać jakieś interesujące tło. Na szybko przerobiłem stary projekt, dodając mu trochę kolorów i dodając coś związanego z futbolem. Białe kontury są oczywiście do usunięcia, oprócz tego przyda się parę drobnych poprawek, ale tylna część blistrów ma teraz wyglądać tak:


Podoba wam się? Czekam na komentarze i porady, co można poprawić.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 11-07-2012, 23:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 22-07-2012, 14:43   

ja bym ten szary zmienił na jakiś "żywszy" kolor. Może jak figurka w nim będzie to będzie inaczej wyglądało, ale póki co, to tak średnio.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-07-2012, 22:54   

Pamiętaj, że przed szarym kawałkiem papieru/kartonu będzie figurka, a najbardziej widoczna będzie część z zielono-niebieskim napisem i kolorowymi trybunami. Szary kolor nawiązuje do blistrów z platynowych edycji, rzadszych niż zwykłe figurki z normalnej serii. Na szare tło w środkowej i dolnej części pewnie tylko ja zwrócę uwagę, bo to będzie zasłonięte figurką i być może jakąś własnoręcznie wykonaną kartą kolekcjonerską, więc wzrok skupi się oczywiście w pierwszej kolejności na figurce, a potem - na górze blistrów.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-04-2013, 13:19   

Dostaję coraz więcej pytań i zamówień związanych z repaintami, więc zamiast negocjować z każdym po kolei, wytłumaczę wszystkim, jak to działa.
Cena wyjściowa za malowanie 1 figurki: 15 złotych. Jeżeli macie duże zamówienie, to możemy porozmawiać o ewentualnych zniżkach.
Kiedy robię piłkarza figurkę A z figurki piłkarza B, oczywiście zakrywam podstawkę, żeby nie było wydrążonego napisu, potem maluję podstawkę na wybrany kolor - zielony lub złoty.
Zamówienia specjalne, typu wyjątkowo wzorzyste stroje(coś a'la szał lat 80. i 90.) - do negocjowania indywidualnie.
Przemodelowania figurek, a więc zmiany fryzury i/lub dorobienia brody(ale nie mam na myśli samego namalowania zarostu, tylko coś w stylu figurki Lalasa z USA albo Socratesa) nie wliczam w wyjściową cenę, za to dolicza się dodatkowo, zależnie od skali trudności - zazwyczaj kilka zł, chyba że chcecie mieć figurkę z fryzurą w stylu modnisia Beckhama, afro Valderramy albo loki Davida Luiza.

Jak komuś zależy, to dorabiam detale, jak frotka albo opaska na włosy - to już może być w cenie samego malowania, bo nie ma przy tym dużo wysiłku.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-06-2014, 12:47   

Wystawiłem na sprzedaż połowę nowej serii:
http://www.ebay.co.uk/sch/maciex95/m.html
Oferuję darmową wysyłkę wszystkim klientom z Polski! W całej serii jest mnóstwo nowych ProStars, m.in. Coutinho, Ancelotti, Diego Costa, Courtois, Suarez, Rakitić, Azpilicueta. Tylko kilka figurek to repainty istniejących piłkarzy.

Wśród repainterów często dzieje się tak, że jak jeden wymyśli jakiś pomysł na danego zawodnika, to reszta zaraz to kopiuje, ale tutaj większość figurek to piłkarze, których nie wydał Corinthian(tzn. figurka zrobiona z innego zawodnika) i które sam wyszukałem i odpowiednio przerobiłem.
Aukcje kończą się 19. czerwca.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: