Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze rozmowy z sportowcami
Autor Wiadomość
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 19-08-2011, 22:12   Nasze rozmowy z sportowcami

Przeprowadziłem ich bardzo wiele chociażby z bogdan wenta,bartosz kurek,andrzej pluta z nim prawie codziennie przez 5 dni 1-5 sierpień oraz żeby z nimi porozmawiać przeprawa i proszenie ochroniaży żeby mnie puścili w tym sezonie plk zamierzam dzwonić i jak np będzie kasztelen basketball cup dowiedzieć się gdzie nocują i załatwić autografy oraz przeprowadzić pogawędke
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 19-08-2011, 23:11   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-08-2011, 23:11   

Po meczach Górnika kilka razy udało mi się zebrać jakiś autograf, niejednokrotnie przybić piątkę z piłkarzami, ale nigdy nie rozmawiałem jakoś dłużej. Udało mi się przyjść na spotkanie z J.Wiśniewskim, B.Radlerem i T.Prasnalem, kiedy kibice organizowali je w jednym z pubów w Zabrzu . Udawało mi się też zamienić słowo z Adamem Kompalą, byłym królem strzelców Ekstraklasy.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-08-2011, 00:06   

Rozmawiałem z Albertem Sosnowskim, zadałem kilka pytań Piotrowi Włodarczykowi, przybiłem piątkę z Figo (jako jeden z niewielu dostąpiłem tego zaszczytu, a potem prawie ochrona wykupała mnie z tego "eventu"), wydaje mi się, że to wszystko.

Przeglądam dziś wszystkie nieprzeczytane tematy... Zacząłem się zastanawiać jak bardzo zmieniłby się mój światopogląd, gdyby przypadkowo spotkany przeze mnie Pavel Nedved mnie olał. Serio, chyba nie potrafiłbym się pogodzić z tą myślą przez kilka dni, a wyciągnięte z tego refleksje mogły by przyczynić się do tragicznych czynów.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: